Novinky

Sdělení vedení webu: Czecho-Slovak Forces přebírají vedení webu ... čtěte Více informací

Sdělení Event teamu:
Dejte nám vědět, jakou akci byste rádi viděli u nás na webu ZDE. Pomozte nám také s dotazníkem, klikněte ZDE.

Sdělení personálu fora:
Pomozte nám zjistit, co nám na RSko ještě chybí ... Více informací

Summoning

Diskuze ke skillům, jak nejlépé a kde trénovat.

Summoning

Nový příspěvekod J4kub » 01.01.2008 14:50

Vše o tomto skillu.
J4kub
 

Re: Summoning

Nový příspěvekod R4d_DraGoN » 03.01.2008 14:25

Na tenhle skill se těšim jako malý dítě na Vánoce...
Jenom by mě zajímalo, jak se bude ten summoning trénovat... Nevíte náhodou o tom trénování nějaký podrobnosti??? :ugeek:
R4d_DraGoN
 

Re: Summoning

Nový příspěvekod trautenberg » 03.01.2008 15:04

prej to bude combat skill, což je wery good...( combta skillů který mě bavěj není nikdy dost :) )
Obrázek
trautenberg
 
Příspěvky: 45
Registrován: 02.01.2008 09:19
Bydliště: Pajzl u Šílené Krávy

Re: Summoning

Nový příspěvekod hroshi » 03.01.2008 15:28

R4d_DraGoN píše:Na tenhle skill se těšim jako malý dítě na Vánoce...
Jenom by mě zajímalo, jak se bude ten summoning trénovat... Nevíte náhodou o tom trénování nějaký podrobnosti??? :ugeek:


v development diary pisaly ze su skily kterea sa lahko trenuju (combat, ...) ati ktere sa trenuju tazko (prayer,runcraft . ...)
a sumoning bude patrit k tim dlhodobim skilom co sa NEdaju vytrenovat rychlo ale vyvijaju sa neustale aj ked pomaly

je to pisane v development diary 3

"You need some skills to be easy to train and some that are hard." Summoning leans more towards the hard end of the scale, but it's well worth the effort. Everyone will be able to get something out of it – whether that's the skillcape at level 99, cockatrices at level 43 or just pet dogs at level 1.
Obrázek
Obrázek
Uživatelský avatar
hroshi
 
Příspěvky: 61
Registrován: 02.01.2008 15:50
Bydliště: na slovensku

Re: Summoning

Nový příspěvekod dan7205 » 03.01.2008 16:00

R4d_DraGoN píše:Na tenhle skill se těšim jako malý dítě na Vánoce...
Jenom by mě zajímalo, jak se bude ten summoning trénovat... Nevíte náhodou o tom trénování nějaký podrobnosti??? :ugeek:


no, tak asi napodobne... juchuu§ uz aby to bylo! :P
REPORTNES MACRO, ZACHRANIS STROM!

Obrázek
Obrázek

pls na tohle kliknete a pak tam par dni hrajte.., me to silene pomuze: http://www.divokekmeny.cz/480159.html

RS nick: Dan7264
dan7205
 
Příspěvky: 35
Registrován: 02.01.2008 19:08
Bydliště: Varrock

Re: Summoning

Nový příspěvekod drsnak11 » 03.01.2008 16:08

ja som sa docital ze tiez to bude bojovy skill a ze najvecsi cmb bude 138 lol zezima bude makat :P
drsnak11
 

Re: Summoning

Nový příspěvekod Jirkoslaw » 03.01.2008 16:11

Ma to byt v januari tak vyčkejte ještě chvilu ;)
Tu je o tom něco:
http://runescape.wikia.com/wiki/Summoning


Ještě něco:

No, s příchodem tohoto skillu můžem očeávat na free i nějaký ten quest. Určitě přibude nové místo na mapě a pro free se i možná otevřou některé membesacke místa.
Jirkoslaw
 

Re: Summoning

Nový příspěvekod jarchleb » 03.01.2008 16:50

podle mě to rs nějak zkazí nebylo by to poprvé :shock: a asi ne naposledy klapity klap :lol:
pomocte chudymu rybari a sami muzete vydelat:
http://www.emailing.cz/registrace.php?r ... acfe98c7ba
Uživatelský avatar
jarchleb
 
Příspěvky: 101
Registrován: 03.01.2008 16:33
Bydliště: u mí mámi a táty

Re: Summoning

Nový příspěvekod drsnak11 » 03.01.2008 17:04

jirkoslaw ti mas ludi u jegexa ?? hmm ze toho tolko vies.... ;) :)

Hm takze ten sumoning bude free aj mmb a ako hoovori jirkoslaw otvori sa pre free hracov yanile city .... a

jirkoslaw: podla mna ta stranka wiki ci ako sa vola.. nieje tam vsetko pravdive ... urcite to nebude ONYL mmb skill...mam taky pocit ze to bude 50% na 50% ....a ten obchod pet shop hmm no neviem....asi to bude funkovat inak ale ja neviem ja iba konstatujem...ale je to pekne ked sa nieco nove dozvieme :) ;)
drsnak11
 

Re: Summoning

Nový příspěvekod RekPet » 03.01.2008 17:30

Mohly by jste mi prosím trochu přiblížit ten summoning???
Sice bych si ten článek přeložil, ale nemám moc času.. co jsem již vyčetl z třetího diary tak to má být něco se zvířaty, zatím jich maj pět... Dál se mi to ovšem nechce, nebo spíš to nemůžu přeložit.. Prosím popište mi to někdo zkráceně...
¨
Ty zvířate budete jako používat k boji, nebo jen tak jako mazlíčky nebo k čemu když to má být cmb lvl?? Já bych to typoval na ten boj.. Bude o ně nějaká speciální péče atd?? Prosím řekněte mi to někdo... Dobrý ted jsem se docetl ze na zacatek budu nejaky quest který vysvětlí funkce... Ale mé otázky trvají...
Obrázek
Uživatelský avatar
RekPet
Star of Cune
Star of Cune
 
Příspěvky: 868
Registrován: 02.01.2008 09:55
Bydliště: Spiders v SOS

Další

Zpět na Skilly

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 3 návštevníků

RuneScape ® is a trademark of Jagex © 2000-2011 Jagex Ltd.

Powered by phpBB © 2010/2011 phpBB Group
Style/Design by GraphicSite.cz pro RSko.cz

Počítadlo