Novinky

Sdělení vedení webu: Czecho-Slovak Forces přebírají vedení webu ... čtěte Více informací

Sdělení Event teamu:
Dejte nám vědět, jakou akci byste rádi viděli u nás na webu ZDE. Pomozte nám také s dotazníkem, klikněte ZDE.

Sdělení personálu fora:
Pomozte nám zjistit, co nám na RSko ještě chybí ... Více informací

Summoning

Diskuze ke skillům, jak nejlépé a kde trénovat.

Re: Summoning

Nový příspěvekod drsnak11 » 03.01.2008 17:39

No skusim ti to vysvetlit.(ak to pochopis) :D :D

No sumoning bude taky skill ktory dava do cmb lvl (max cmb lvl bude 138) bude to velmi pomaly skill ktory sa da rovnat Prayeru.Kedze teraz je max cmb lvl 126 tak mam taky pocit ze to pojde az velmi pomaly.Hm pece o zvierata to este ani neviem mam taky pocit ze sa v tom este ani nezmienily.Ano presne tak RekPet to zvieratko budes potrebovat k fightu.Urcite bude ten update moc velky a to este ani moc nebudete chapat ale na to su tu tieto topicky ktore to vysvetlia,nikto nevie co to bude presne ako to bude vyzerat.A aj ta stranka o ktorej hoovril jirkoslaw,tam tiez nieje vsetko pravdive.

Asi som len zopakoval to co tu bolo povedane. :geek: :geek:

EDIT:Skill zacne fungovat dna 8.1.2008 aspon si to myslim :geek:
drsnak11
 

Re: Summoning

Nový příspěvekod Jananas3 » 03.01.2008 18:32

Niekto tu hovoril že sa otvori pre free Yanile. Ja hovorim že neotvori pretože na teleport do Yanile potrebujete Watch tower teleport a ak by sa dalo dostat lodou (port Kazhard) a potom peši až k Yanile tak by sa otvoril skoro celý members svet. Podla mňa bude niaka nowa oblasť pre free niekde pri Lumbridge alebo v GE zapadnej stene pri Skratke do Edge je poklop do niakeho Dungeonu (zatial neni na mape ani otvorení)
Obrázek
Uživatelský avatar
Jananas3
 
Příspěvky: 26
Registrován: 01.01.2008 11:52

Re: Summoning

Nový příspěvekod R4d_DraGoN » 03.01.2008 18:58

To s Yanille je podle mě blbost, to už by mohli free třeba jít rovnou slayervovat abyssal demony a mit plny inventar sharku...
Ja si myslim, že třeba ve Varocku přibude jeden sumonning baráček nebo tak něco,...

Teď jsem byl chvili kácet willows a nějakej týpek tam vykřikoval, že mu ze stromu padlo REAVEN's EGG, což by měla být součást sumonningu, ale novim co je na tom pravdy, jestli si to nevymyslel... :ugeek:
R4d_DraGoN
 

Re: Summoning

Nový příspěvekod R4d_DraGoN » 03.01.2008 21:03

Tak jsem teď zjistil, že v Yanille už je Pet Shop, ale zatim do něj nejde vstoupit... :ugeek:
R4d_DraGoN
 

Re: Summoning

Nový příspěvekod Jirkoslaw » 03.01.2008 21:08

Ale z čeho my free budem ty patwory robit? Jediné co mě napadá jsou vejce a potom ještě v nějakem obchodě budou svitky na povolání nějakého patwora le bude na to pořeba hodně věcí a life runa :|
Jirkoslaw
 

Re: Summoning

Nový příspěvekod Janaj8849 » 03.01.2008 21:11

Vy free tak budete radi ze si vysomunujete kure ktere do deseti vterin cchipne :D
Obrázek
Uživatelský avatar
Janaj8849
Multimedia Team
Multimedia Team
 
Příspěvky: 493
Registrován: 02.01.2008 10:20

Re: Summoning

Nový příspěvekod Jirkoslaw » 03.01.2008 21:14

Janaj píše:Vy free tak budete radi ze si vysomunujete kure ktere do deseti vterin cchipne :D

Nechaj tego. my free mame proti vam memberum velkou vyhodu :D

Nemusime nic platit a mužem šetřit třeba na kazety a nebo dvd s čuňarnama :P .
Jirkoslaw
 

Re: Summoning

Nový příspěvekod Gwin111 » 03.01.2008 21:44

Můžu se zeptat...já myslel, že ten skill je od 1.1.07...takže jak to vypadá ? Už víte něco víc ?
Gwin111
 

Re: Summoning

Nový příspěvekod Falador Lady » 03.01.2008 22:09

z toho skillu mám už nedočkavostí okousaných všech 20 nehtů....nadále pokud to bude bojový skill sem za chvíli
combat 100 asi by to mělo hodně urychlit dyž mám 98 ;)
nutno dodat že Zezima a ostatní top hráči jsou už s toho nanervy je to dobrá příležitost jak ho vyfotit dole v
tabulce =) můžu se zeptat .... nemáte někdo nějaké obrázky z tohoto skillů já mám jen 3/4 z ikonky a je fakt nice....
Obrázek<<klikněte prosím, rychlej to pak poroste :D
Uživatelský avatar
Falador Lady
 
Příspěvky: 613
Registrován: 02.01.2008 08:04
Bydliště: Nejkrásnější město na světě... Brno
RS nickname: Elisix, Falador Lady

Re: Summoning

Nový příspěvekod Jirkoslaw » 03.01.2008 22:13

Obrázek dalšího nového zvířete:
Obrázek
Hydra
Jirkoslaw
 

PředchozíDalší

Zpět na Skilly

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 34 návštevníků

RuneScape ® is a trademark of Jagex © 2000-2011 Jagex Ltd.

Powered by phpBB © 2010/2011 phpBB Group
Style/Design by GraphicSite.cz pro RSko.cz

Počítadlo