Novinky

Sdělení vedení webu: Czecho-Slovak Forces přebírají vedení webu ... čtěte Více informací

Sdělení Event teamu:
Dejte nám vědět, jakou akci byste rádi viděli u nás na webu ZDE. Pomozte nám také s dotazníkem, klikněte ZDE.

Sdělení personálu fora:
Pomozte nám zjistit, co nám na RSko ještě chybí ... Více informací

Dungeoneering

Diskuze ke skillům, jak nejlépé a kde trénovat.

Re: Dungeoneering

Nový příspěvekod Jakub14016 » 12.04.2010 19:27

Ak bude veľa kritiky, Jagex to ako skill zruší :D a toľko sme sa tešili :(
Obrázek
Jakub14016
 
Příspěvky: 466
Registrován: 01.12.2009 18:05
Bydliště: Michalovce

Re: Dungeoneering

Nový příspěvekod Lurid Ghost » 12.04.2010 19:31

Jakub14016 píše:Ak bude veľa kritiky, Jagex to ako skill zruší :D a toľko sme sa tešili :(

spíš z toho uděla tu minihru :lol:

Darth Shakal píše:
Lurid Ghost píše:Takže tvrdit že je tohle skill je něco jako koukat na jablko a tvrdit že je to meloun.

Ono i jablko občas přeroste nebo naopak meloun nevyroste.

:roll: obrazně řečeno...

Knight Tutul píše:Zatím lvl 6, asi za 30 minut.Docela zábavné Stealing Creations II s Bossama..
Nejlepší na tom je, že první 400k tokken věc si koupíte kolem 5m xp (10xp = 1 tokken [39xp = 3 tokkeny]) Díky tomu si myslím že ely/divi moc dolů nepujdou.
Navíc, xp raty sou prý opravdu děsívě nízký.

jestli to je fakt tak na ten skill se**
-abych mohl mít Chaotic kiteshield, Chaotic maul a Bonecrusher, musim si udělat ve skillu 9,1M XP :!: :!: :!:
Nevim jak vas, ale mě to děsí
-nechapu třeba proč je Gravite longsword dostupnej od 45 lvl Dungeoneeringu, když na něj potřebuju 900k XP což je asi 71 lvl
Naposledy upravil Lurid Ghost dne 12.04.2010 19:34, celkově upraveno 1
92% teenagerů poslouchá Hip-Hop. Jestliže patříš mezi zbylých 8%, dej si tuto větu do podpisu.
(já si dám radši classic rock a heavy metal)
Obrázek
Uživatelský avatar
Lurid Ghost
 
Příspěvky: 72
Registrován: 02.12.2009 10:20

Re: Dungeoneering

Nový příspěvekod Prase222 » 12.04.2010 20:03

Na pič* skill, gf... Chci jít solo dostanu nějakýho hňupa co za chvíli vodejde a nemůži tim pádem zabít tamtu mršinu co se híluje... Minihra ako skill -.- :roll: :roll:
Obrázek

Obnova velké Cz/Sk komunity --> http://csforces.eu/
Přidej se ;)
Uživatelský avatar
Prase222
 
Příspěvky: 1213
Registrován: 06.04.2008 11:45
Bydliště: Skill areas
RS nickname: Prase222

Re: Dungeoneering

Nový příspěvekod Mishak1801 » 12.04.2010 20:05

Celkem je to dobré, ale po chvilce to omrzí - mám 79xps do 21lvl. Zítra budu pokračovat, tak 70+ bych chtěl udělat.
Mishak1801
 
Příspěvky: 69
Registrován: 30.01.2008 14:30

Re: Dungeoneering

Nový příspěvekod -windors- » 12.04.2010 20:22

Reakcia kamoša na ten skill :D
Obrázek
Obrázek
Uživatelský avatar
-windors-
 
Příspěvky: 181
Registrován: 22.06.2008 07:17
Bydliště: som bezdomovec

Re: Dungeoneering

Nový příspěvekod Staňo » 12.04.2010 20:24

No teda, já jsem udělal lvl 7 asi za 2 hoodiny, možná i dýl...asi jsem to dělal blbě, nevim....Dostal jsem se poté k nějaký skále nebo co, na kterou jsme potřeboval hammer a chiesel, ale chiesel jsem za Boha nikde nemohl sehnat, tak jsem se na to.... Achich achich
Staňo
 

Re: Dungeoneering

Nový příspěvekod Chambo » 12.04.2010 20:32

sice je to minihra, ale stale lepsie jak keby to bol dalsi skill typu nazbieraj a odnes do banky, resp. vyber z banky nieco z tym urob a to iste dookola. skoda ze je to tak pomale na zaciatku, uvidime jak sa to rozbehne
Chambo
 
Příspěvky: 193
Registrován: 02.01.2008 08:20
RS nickname: Rbw Chambo

Re: Dungeoneering

Nový příspěvekod tchomasek » 12.04.2010 22:04

Tak po pár hodinách zkoušení musím říct, že je mi úplně jedno jestli tomu budou říkat skill, nebo minihra (přiklonil bych se k té minihře), každopádně je to naprosto skvělý! Už mám za sebou dva large dungy a každej vyjde v pohodě aj přes dvě hodiny. Navíc sem byl se skvělýma lidima (nějací dva amíci). Jeden měl 99 smith a udělal mi longsword 10. třídy, kterej sem si samozdřejmě bindnul, takže super. Navíc ještě nemám nastudovaný všechny věci jako využití summ nebo herb, takže je tam spousta určitě užitečnějch věcí, o kterejch nevím. Doporučuju si na začátku koupit hlavně pickaxe a kopat rudu a následně si z toho kovat brnění, jídlo si pak posbíráte ze země. Z těch rewardů bych zmínil například nějakou věc, kterou když máte v invu, tak to automaticky zahrabe každou kost zpříšery, kterou zabijete (myslím jako mimo ten dung). Už si nepamatuju kolik stála, ale myslím že moc to nebylo. Jinak já už mám lvl 14 a určitě hodlám pokračovat.
Omlouvám se za sníženou kvalitu textu, ale na nějaký formátování už teď o půlnoci moc nemám náladu.
Dobrou.
Guess who's back.
Uživatelský avatar
tchomasek
 
Příspěvky: 455
Registrován: 02.01.2008 10:20

Re: Dungeoneering

Nový příspěvekod Lurid Ghost » 13.04.2010 01:23

tchomasek píše: Z těch rewardů bych zmínil například nějakou věc, kterou když máte v invu, tak to automaticky zahrabe každou kost zpříšery, kterou zabijete (myslím jako mimo ten dung). Už si nepamatuju kolik stála, ale myslím že moc to nebylo. Jinak já už mám lvl 14 a určitě hodlám pokračovat.
Omlouvám se za sníženou kvalitu textu, ale na nějaký formátování už teď o půlnoci moc nemám náladu.
Dobrou.

to stojí ale 100k tokenu ne? omg
92% teenagerů poslouchá Hip-Hop. Jestliže patříš mezi zbylých 8%, dej si tuto větu do podpisu.
(já si dám radši classic rock a heavy metal)
Obrázek
Uživatelský avatar
Lurid Ghost
 
Příspěvky: 72
Registrován: 02.12.2009 10:20

Re: Dungeoneering

Nový příspěvekod globetrotter » 13.04.2010 03:53

Machr95 píše:
globetrotter píše:sem se sekl v místě kde máte místnost kde je led a jezdíte tam a nevím co dál mám bloklé dveře a na druhé straně (v druhých dveřích mám místnost a z té mistnosti mam dveře a tam potřebuju klíč který nemám) nemůžu se nikam dostat .... prosím poradte jak jste udelali ten s teou ledovou místností dík moc :) ;)


Teď sem ji dodělal - musíš v tej místnosti najed na ty 4 destičky na zemi a pak se ti dveře otevřou (můžeš jezdit i šikmo)

Jinak lvl 11 a ty tokeny dou fakt mrtě pomalu..


díky moc :) ;) jdu t o vyzkoušet
Obrázek


Obrázek

Obrázek
Uživatelský avatar
globetrotter
 
Příspěvky: 27
Registrován: 02.02.2010 04:56
Bydliště: Ostrava
RS nickname: Otrocek

PředchozíDalší

Zpět na Skilly

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 29 návštevníků

RuneScape ® is a trademark of Jagex © 2000-2011 Jagex Ltd.

Powered by phpBB © 2010/2011 phpBB Group
Style/Design by GraphicSite.cz pro RSko.cz

Počítadlo