Novinky

Sdělení vedení webu: Czecho-Slovak Forces přebírají vedení webu ... čtěte Více informací

Sdělení Event teamu:
Dejte nám vědět, jakou akci byste rádi viděli u nás na webu ZDE. Pomozte nám také s dotazníkem, klikněte ZDE.

Sdělení personálu fora:
Pomozte nám zjistit, co nám na RSko ještě chybí ... Více informací

Korasi mega pwnage

Něco jste vyfotili, třeba bug, vtipné obrázky atd..a chcete se pochlubit.

Re: Korasi mega pwnage

Nový příspěvekod pet963 » 10.02.2011 16:54

Hmm celkom dosť ľudí to zaujalo tak by sme mohli urobiť nejaké teamy.
Obrázek

Uploaded with ImageShack.us
Obrázek-----HAHAHAHA kto by sa nezasmial? :D
Uživatelský avatar
pet963
 
Příspěvky: 302
Registrován: 25.05.2008 15:52

Re: Korasi mega pwnage

Nový příspěvekod Strudl » 11.02.2011 16:21

Jestli mate jeste misto tak se taky pridam :P... S7rudl
Strudl
 
Příspěvky: 8
Registrován: 16.02.2008 06:52

Re: Korasi mega pwnage

Nový příspěvekod cus345 » 11.02.2011 16:24

taky bych klidně zašel ;)
cus345
 
Příspěvky: 2
Registrován: 06.04.2008 10:37

Re: Korasi mega pwnage

Nový příspěvekod pet963 » 11.02.2011 18:06

Cus a Strudl,možeme sa spojiť ale ešte jedného by to chcelo. :D
Obrázek

Uploaded with ImageShack.us
Obrázek-----HAHAHAHA kto by sa nezasmial? :D
Uživatelský avatar
pet963
 
Příspěvky: 302
Registrován: 25.05.2008 15:52

Re: Korasi mega pwnage

Nový příspěvekod lord jagus » 18.02.2011 14:37

ja uz mam nakupene runy na mage takze buduci vikend asi dam 91, mohol by som sa tiez pripojit ci je to uz neaktualne?
Sé onr sverdar sitja hvass!
Uživatelský avatar
lord jagus
 
Příspěvky: 1087
Registrován: 13.05.2010 14:45
Bydliště: tam netrafíte
RS nickname: lord jagus

Re: Korasi mega pwnage

Nový příspěvekod Radanek » 18.02.2011 19:03

Zjistil jsem, že na 100% úspěšnost je potřeba tak 3-4 lidí nejlépe se spec recoverkama, protože energy transfer můžeš použít jenom se 100% special baru. No a musí se to natrénovat to posílání, aby to třeba dva neposlali současně a taky timing poslání musí být přesný, aby to vycházelo pěkně, ono než to přidá ten special, tak to pár vteřin trvá. A chce to co největší mage a str bonus ( musí se mu hodit nejdříve teleblok a pak aby to co nejvíc hitovalo), takže ten atatcker by měl riskovat fire cape a aspoň warrior ring. Jenože je tam poměrně vysoká šance úmrtí a chce to dělat na worldu kde ti po smrti nic nezůstane, aby byl větší výdělek-> když attacker umře, tak to prostě ztratí, proto to chce ty posílače energie aby měli i heal other a přinejhorším healovali. To jsou zatím moje poznatky...
NA tohle jsem přišel s Jexxem když jsme to zkoušeli jenom ve 2 ( on attacker a já sem mu dával energy transfer ). Jexx chtěl zkusit jak to bude fungovat s clawama a ownul ho borec s korasi ( dělal to samý co my ), já mu sice dal heal, ubralo mi to hp ale on stejně umřel. Takže chudák lostl clawy...
Obrázek
ObrázekTrue story
BLOGSCAPE
Master of Spam s náskokem přesně 1000 příspěvků :D (Bezdo neposer to)
Spoiler: show
Obrázek
Uživatelský avatar
Radanek
RSko Admin
RSko Admin
 
Příspěvky: 3967
Registrován: 02.01.2008 10:00
RS nickname: Radanek

Re: Korasi mega pwnage

Nový příspěvekod Courseee » 18.02.2011 19:11

Hahahahahahahahah :D :D
Two Gentlemen - příručka moderního GENTLEMANA
Uživatelský avatar
Courseee
Globální Moderátor
Globální Moderátor
 
Příspěvky: 1717
Registrován: 15.09.2008 10:18
Bydliště: In a Galaxy Far, Far Away
RS nickname: Courseee

Re: Korasi mega pwnage

Nový příspěvekod miner smejko » 20.02.2011 08:27

radanek píše:Zjistil jsem, že na 100% úspěšnost je potřeba tak 3-4 lidí nejlépe se spec recoverkama, protože energy transfer můžeš použít jenom se 100% special baru. No a musí se to natrénovat to posílání, aby to třeba dva neposlali současně a taky timing poslání musí být přesný, aby to vycházelo pěkně, ono než to přidá ten special, tak to pár vteřin trvá. A chce to co největší mage a str bonus ( musí se mu hodit nejdříve teleblok a pak aby to co nejvíc hitovalo), takže ten atatcker by měl riskovat fire cape a aspoň warrior ring. Jenože je tam poměrně vysoká šance úmrtí a chce to dělat na worldu kde ti po smrti nic nezůstane, aby byl větší výdělek-> když attacker umře, tak to prostě ztratí, proto to chce ty posílače energie aby měli i heal other a přinejhorším healovali. To jsou zatím moje poznatky...
NA tohle jsem přišel s Jexxem když jsme to zkoušeli jenom ve 2 ( on attacker a já sem mu dával energy transfer ). Jexx chtěl zkusit jak to bude fungovat s clawama a ownul ho borec s korasi ( dělal to samý co my ), já mu sice dal heal, ubralo mi to hp ale on stejně umřel. Takže chudák lostl clawy...

Fcape-warrior ring a hlavne void to chce nebo band.Ja jedu teď 99 mage takže do týžna by som mohol dávať vengy or energy transfer


K teamu-1 atacker a 4 lidi co by dávali atackerovy potrebne vec. Sem myslel,ze to bude takto: 2energy transfer,1venger a 1 healer keby nahodou
Obrázek
Uživatelský avatar
miner smejko
 
Příspěvky: 496
Registrován: 12.06.2010 07:00
Bydliště: V riminghton POH portal :)
RS nickname: Miner Smejko

Re: Korasi mega pwnage

Nový příspěvekod edo494 » 20.02.2011 10:16

maly detail ze ziadny high level untradable potion(ano aj recover special) nefunguje vo wildy taze asi tazko mozes doplnat + ak ti poslem 40% aj by som si doplnil 25% ajtak neposlem znova a bandos ked magujes no nvm ci zalezi pri spec na bonus
Obrázek
edo494
 
Příspěvky: 1265
Registrován: 02.01.2008 10:11
Bydliště: daemonheim F45
RS nickname: edo494

Re: Korasi mega pwnage

Nový příspěvekod koudy15x » 20.02.2011 10:44

Kvůli teleblocku je výhodnější ahrim/zuriels/mystic, mnohem...
ObrázekObrázek
Obrázek
Obrázek - My biggest goal - ACHIEVED!!
Uživatelský avatar
koudy15x
Event team
Event team
 
Příspěvky: 2088
Registrován: 02.01.2008 10:55
Bydliště: W67
RS nickname: Koudy15x

PředchozíDalší

Zpět na Zajímavosti z Runescape

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 6 návštevníků

RuneScape ® is a trademark of Jagex © 2000-2011 Jagex Ltd.

Powered by phpBB © 2010/2011 phpBB Group
Style/Design by GraphicSite.cz pro RSko.cz

Počítadlo