Novinky

Sdělení vedení webu: Czecho-Slovak Forces přebírají vedení webu ... čtěte Více informací

Sdělení Event teamu:
Dejte nám vědět, jakou akci byste rádi viděli u nás na webu ZDE. Pomozte nám také s dotazníkem, klikněte ZDE.

Sdělení personálu fora:
Pomozte nám zjistit, co nám na RSko ještě chybí ... Více informací

Moja historia - Atomic Nexus - 2002-2011

Něco jste vyfotili, třeba bug, vtipné obrázky atd..a chcete se pochlubit.

Re: Moja historia - Atomic Nexus - 2002-2011

Nový příspěvekod R e n d y » 27.07.2011 20:07

Bezdomovec5 píše:To můžete pak řikat že blogscape je taky o hovně že se tam lidi vytahujou dropama jako je whip, který padá každému. Nebo že někdo dal nějaký lvl a taky ho má každý. Plno lidí třeba říká ať tam dají banku. Tady někdo ukáže svoje úspěchy a hnedka se do nej serete? Zamyslete se nad sebou. A jestli na tohle bude někdo reagovat tak mu to smažu. Bo nechcu aby tu byl flame

Ale to je zneuzivani svych pravomocí :D
Uživatelský avatar
R e n d y
 
Příspěvky: 1234
Registrován: 16.02.2008 07:56
Bydliště: ČR Morava
RS nickname: [R.I.P]R e n d y

Re: Moja historia - Atomic Nexus - 2002-2011

Nový příspěvekod Bezdomovec5 » 27.07.2011 20:16

Neni, tomu se řiká pořádek na foru.
Obrázek
Bezdomovec5 youtube channel!
MOJ STEAM
Džáááááááááááááááááh sem druhej největší spammer na foru ááááááááááááááááá!
Uživatelský avatar
Bezdomovec5
Globální Moderátor
Globální Moderátor
 
Příspěvky: 2700
Registrován: 01.05.2009 13:39
Bydliště: Na hlavním nádraží
RS nickname: Bezdomovec5

Re: Moja historia - Atomic Nexus - 2002-2011

Nový příspěvekod learn_more » 27.07.2011 21:13

S1rIuS píše:presne je veľa bohatších hráčov/bolo/budú a nikdy nikto nemal/nemá/nebude mať topic kde ukazuje na svoj cash, väčšina to skôr radšej utajuje

Hodně bohatých/bohatších hráčů se rádo chlubí svým majetkem. Je vidět, že evidentně nesleduješ moc jinejch for...se zkus podivat na takovej Zybez nebo Tip.it o YouTube ani nemluvě. Když budeš chvíli hledat, najdeš mnohem víc než těch 5B co má Atomic.

Osobně si myslím že z některých mluví spíš závist, že si nemůžou dovolit to co má Atomic...
Obrázek
Uživatelský avatar
learn_more
Prekladatel
Prekladatel
 
Příspěvky: 1421
Registrován: 03.03.2008 15:53
Bydliště: Hledám

Re: Moja historia - Atomic Nexus - 2002-2011

Nový příspěvekod S1rIuS » 27.07.2011 21:28

jasné že sa chvália, dať banku a bank vid beriem trošku inak, fóra teraz už nie ale volakedy som ich refreshoval 10x denne, teraz už nemám rs ako prioritu

ale ver tomu že najbohatší hráči existujú tak že o nich nevedia, a vie o nich len pár ľudí :) o tom by ti vedeli povedať ľudia ktorým prebehlo pár desiatok miliárd už rukami :) s takými sa porozprávaj čo si myslia o hráčoch najbohatších, nikdy o tom nebudú hovoriť, načo by zverejňovali majetok :)

a nechcel som sa hádať, nechcem tu vyvolávať hádku len som chcel dať najavo názor :)

btw, peniaze v rs som nikdy nezávidel, mne by boli na nič aj tak s mojim štýlom hrania mi vždy stačilo to čo som mal :) a rozprával som sa s ovela bohatšími ľuďmi čo takto majetok najavo nedávali ;)
..HardCore | PostHardCore | MetalCore | DeathCore..

Lights! - Valerie Proxleitner <33333
Obrázek
<3 Hayley
Obrázek
Uživatelský avatar
S1rIuS
 
Příspěvky: 532
Registrován: 27.01.2008 14:28
Bydliště: Bratislava
RS nickname: S1r1us

Re: Moja historia - Atomic Nexus - 2002-2011

Nový příspěvekod learn_more » 27.07.2011 21:57

Já neřekl že to dávaj najevo všichni a taky jsem nemyslel banku/bank video, ale něco ve smyslu toho co tady má Atomic. Ti opravdu bohatí o tom logicky moc nemluví protože o to nechtějí přijít.

S tou závistí to bylo mířeno spíš na jagusa...
Obrázek
Uživatelský avatar
learn_more
Prekladatel
Prekladatel
 
Příspěvky: 1421
Registrován: 03.03.2008 15:53
Bydliště: Hledám

Re: Moja historia - Atomic Nexus - 2002-2011

Nový příspěvekod kolikoj » 28.07.2011 14:36

uprimne, bavite se o pixelech, vim ze je tohle hra kterou vsichni co ctou tohle forum hrajou, ale neni jediny duvod proc se kvuli tomu hadat... kdo ma hodne penez ve hre, tak at to ma.. treba muze byt upne svorc irl a naopak
ObrázekObrázek
kolikoj
 
Příspěvky: 757
Registrován: 08.07.2008 13:57

Re: Moja historia - Atomic Nexus - 2002-2011

Nový příspěvekod lord jagus » 28.07.2011 14:37

LE4RN_MORE píše:S tou závistí to bylo mířeno spíš na jagusa...


ehm? prečo by som mal niekomu závidieť to, že má na obrazovke iné pixely ako ja :o ? nie, jednoducho len nerozumiem aký to má zmysel ;) to nie je ani nič osobné proti Atomicovi, keby to sem dal niekto iný, tiež to napíšem :) akože keby som hral 9 rokov tiež mám phatky, to nie je úspech, skôr by bola hanba keby za 9 rokov na tú phatku nemal :D a posledná poznámka, keby som už mal niekomu závidieť, asi skôr nejakému Wooxovi/Angelovi, ktorí majú dobré skilly a chodia mh, niektorí pk atď. Lebo hra v ktorej 3 hodiny stojím na jednom mieste a čakám kým sa niečo samé od seba kúpi/predá, je trocha kontraproduktívna :D (môj názor)

Bezdomovec5 píše:To můžete pak řikat že blogscape je taky o hovně že se tam lidi vytahujou dropama jako je whip, který padá každému. Nebo že někdo dal nějaký lvl a taky ho má každý. Plno lidí třeba říká ať tam dají banku. Tady někdo ukáže svoje úspěchy a hnedka se do nej serete? Zamyslete se nad sebou. A jestli na tohle bude někdo reagovat tak mu to smažu. Bo nechcu aby tu byl flame


ja nechcem flamovať, to je iba konštruktívna kritika :D dá si do mena Nexus a už mu všetko vadí :D
Sé onr sverdar sitja hvass!
Uživatelský avatar
lord jagus
 
Příspěvky: 1087
Registrován: 13.05.2010 14:45
Bydliště: tam netrafíte
RS nickname: lord jagus

Re: Moja historia - Atomic Nexus - 2002-2011

Nový příspěvekod Radanek » 28.07.2011 17:01

Ahem... Bavíme se o pixelech, které jsou jenom pixely, nebo o pixelech kde má každých 10M cenu 10 USD? Co já znám opravdu bohatý lidi, kteří na merchu/flipu vydělávají denně pár desítek milionů, tak tihle lidi ty vaše pixely prodávají a někteří to mají jako real life job. Jo, takovým lidem to docela závidím. Dělají to, co je baví a mají z toho slušný peníz. Proč ne?

Vraťme se k tomuhle topicu... Proč by neukázal, čeho je schopný dosáhnout? Podle mě je to to samé jako Blogscape, jenom on prostě nemlátí monstra, ale vydělává na merchu a flipingu. Ví, jak si vydělat hodně peněz bez combatu... Co víc si přát? Don't be so jelly!

EDIT: A ano, budu se ho zastávat. A ne proto, že jsem v jeho klanu. Budu se ho zastávat proto, že mi prostě přijde ubohý tohle vaše chování ve stylu "Běž machrovat se svým majetkem jinam"
Obrázek
ObrázekTrue story
BLOGSCAPE
Master of Spam s náskokem přesně 1000 příspěvků :D (Bezdo neposer to)
Spoiler: show
Obrázek
Uživatelský avatar
Radanek
RSko Admin
RSko Admin
 
Příspěvky: 3967
Registrován: 02.01.2008 10:00
RS nickname: Radanek

Re: Moja historia - Atomic Nexus - 2002-2011

Nový příspěvekod learn_more » 28.07.2011 19:24

radanek píše:Ahem... Bavíme se o pixelech, které jsou jenom pixely, nebo o pixelech kde má každých 10M cenu 10 USD? Co já znám opravdu bohatý lidi, kteří na merchu/flipu vydělávají denně pár desítek milionů, tak tihle lidi ty vaše pixely prodávají a někteří to mají jako real life job. Jo, takovým lidem to docela závidím. Dělají to, co je baví a mají z toho slušný peníz. Proč ne?

Vraťme se k tomuhle topicu... Proč by neukázal, čeho je schopný dosáhnout? Podle mě je to to samé jako Blogscape, jenom on prostě nemlátí monstra, ale vydělává na merchu a flipingu. Ví, jak si vydělat hodně peněz bez combatu... Co víc si přát? Don't be so jelly!

EDIT: A ano, budu se ho zastávat. A ne proto, že jsem v jeho klanu. Budu se ho zastávat proto, že mi prostě přijde ubohý tohle vaše chování ve stylu "Běž machrovat se svým majetkem jinam"

+1
Obrázek
Uživatelský avatar
learn_more
Prekladatel
Prekladatel
 
Příspěvky: 1421
Registrován: 03.03.2008 15:53
Bydliště: Hledám

Re: Moja historia - Atomic Nexus - 2002-2011

Nový příspěvekod CaNe » 30.07.2011 18:54

radanek píše:Ahem... Bavíme se o pixelech, které jsou jenom pixely, nebo o pixelech kde má každých 10M cenu 10 USD? Co já znám opravdu bohatý lidi, kteří na merchu/flipu vydělávají denně pár desítek milionů, tak tihle lidi ty vaše pixely prodávají a někteří to mají jako real life job. Jo, takovým lidem to docela závidím. Dělají to, co je baví a mají z toho slušný peníz. Proč ne?

Vraťme se k tomuhle topicu... Proč by neukázal, čeho je schopný dosáhnout? Podle mě je to to samé jako Blogscape, jenom on prostě nemlátí monstra, ale vydělává na merchu a flipingu. Ví, jak si vydělat hodně peněz bez combatu... Co víc si přát? Don't be so jelly!

EDIT: A ano, budu se ho zastávat. A ne proto, že jsem v jeho klanu. Budu se ho zastávat proto, že mi prostě přijde ubohý tohle vaše chování ve stylu "Běž machrovat se svým majetkem jinam"

Jo ale stejně by tihle zbohatlící mohli občas přispět nám chudejm ať si hru můžem užívat xD
ObrázekObrázek
Uživatelský avatar
CaNe
Star of Cune
Star of Cune
 
Příspěvky: 1283
Registrován: 13.03.2008 12:23
Bydliště: Litoměřice
RS nickname: Rumovaa Vila

PředchozíDalší

Zpět na Zajímavosti z Runescape

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 3 návštevníků

RuneScape ® is a trademark of Jagex © 2000-2011 Jagex Ltd.

Powered by phpBB © 2010/2011 phpBB Group
Style/Design by GraphicSite.cz pro RSko.cz

Počítadlo