Novinky

Sdělení vedení webu: Czecho-Slovak Forces přebírají vedení webu ... čtěte Více informací

Sdělení Event teamu:
Dejte nám vědět, jakou akci byste rádi viděli u nás na webu ZDE. Pomozte nám také s dotazníkem, klikněte ZDE.

Sdělení personálu fora:
Pomozte nám zjistit, co nám na RSko ještě chybí ... Více informací

Moja historia - Atomic Nexus - 2002-2011

Něco jste vyfotili, třeba bug, vtipné obrázky atd..a chcete se pochlubit.

Re: Moja historia - Atomic Nexus - 2002-2011

Nový příspěvekod edo494 » 22.07.2011 15:43

ja som si recovernul acc 2x za poslednych 365 dni bez recovery a z dost nekvalitnimi informaciami(zabudol som si heslo :D) taze to taky problem nieje. Suhlasim z baronom z tym ze robit hs bohatstva neni ta najlepsia vec no a to ze sa niekto dokaze dostat na acc aj cez pin som zistil vo february aj ja, ked nikto nevedel moje heslo ani nic isiel som von stal som u rats v pivnici v edge, pridem domov kuknem som v bank, 30m v prdeli a to som mal i pin
Obrázek
edo494
 
Příspěvky: 1265
Registrován: 02.01.2008 10:11
Bydliště: daemonheim F45
RS nickname: edo494

Re: Moja historia - Atomic Nexus - 2002-2011

Nový příspěvekod Tice Tequila » 22.07.2011 17:04

Spoiler: show
Baron Integ píše:
Atomic Nexus píše:este mi povedz ako sa maju po mne pustit? :D
akoze niesom truba ze ked mi niekto posle link security-runescape, namiesto secure.runescape ze kliknem. A kedze som moj acc nekupoval tak cez recover asi tazko.
Preboha rozmyslajte ved to by "hacker :D :D :D" mohol hacknut hocikoho vo w2.. (sorry za tie smajliky ale je pre mna zabavne spajat slovo hacker s runescape.. :D )

Promin kamo ale i ja umim recovernout cloveka ktereho recovery answers jsem nevedel. Existuje par peknych pomucek ktery mi zjisti to co potrebuju vedet. Ten clovek opravdu nemusi na nic kliknout, nevim co to je za kravinu. Hacker nepatri do runescape? Ano v pohode jen si fly recovernul 100K usd od chessy, ale nejakej milion a pul sem, milion a pul tam... to prece neni hack kdyz se nekomu dostane na mail, facebook a nasledne i do banky ve virtualne hre. Tohle uz neni "Starej" runescape s limit v trade kde bylo jedina moznost predavani penez bugy, tady mluvime o moznosti kde se daji tradovat obrovske sumy za penize. To ty uz samozrejme vis, a nechapu proc tohle co tu pisu beres na lehkou vahu. Ja vim jak se obvyklym scammerum vyhnout, kdybych nebyl ale idiot a nedelal si prdel z veci jako "klepni na obrazek stahni vir" tak bych jeste mel svoji banku.
a jako pardon, ale kdyz si tam nekdo da screen s nejakych 20B a dole "create a bank pin" tak to je tezka demence, ale jak uz jsem nekde psal, kazdy sveho stesti strujcem..

A proč si furt ***** nerecovernul antiwara? -.-
Obrázek
Obrázek
Uživatelský avatar
Tice Tequila
 
Příspěvky: 1152
Registrován: 21.03.2008 19:09

Re: Moja historia - Atomic Nexus - 2002-2011

Nový příspěvekod Baron Integ » 22.07.2011 19:58

Tice Tequila píše:
Spoiler: show
Baron Integ píše:
Atomic Nexus píše:este mi povedz ako sa maju po mne pustit? :D
akoze niesom truba ze ked mi niekto posle link security-runescape, namiesto secure.runescape ze kliknem. A kedze som moj acc nekupoval tak cez recover asi tazko.
Preboha rozmyslajte ved to by "hacker :D :D :D" mohol hacknut hocikoho vo w2.. (sorry za tie smajliky ale je pre mna zabavne spajat slovo hacker s runescape.. :D )

Promin kamo ale i ja umim recovernout cloveka ktereho recovery answers jsem nevedel. Existuje par peknych pomucek ktery mi zjisti to co potrebuju vedet. Ten clovek opravdu nemusi na nic kliknout, nevim co to je za kravinu. Hacker nepatri do runescape? Ano v pohode jen si fly recovernul 100K usd od chessy, ale nejakej milion a pul sem, milion a pul tam... to prece neni hack kdyz se nekomu dostane na mail, facebook a nasledne i do banky ve virtualne hre. Tohle uz neni "Starej" runescape s limit v trade kde bylo jedina moznost predavani penez bugy, tady mluvime o moznosti kde se daji tradovat obrovske sumy za penize. To ty uz samozrejme vis, a nechapu proc tohle co tu pisu beres na lehkou vahu. Ja vim jak se obvyklym scammerum vyhnout, kdybych nebyl ale idiot a nedelal si prdel z veci jako "klepni na obrazek stahni vir" tak bych jeste mel svoji banku.
a jako pardon, ale kdyz si tam nekdo da screen s nejakych 20B a dole "create a bank pin" tak to je tezka demence, ale jak uz jsem nekde psal, kazdy sveho stesti strujcem..

A proč si furt ***** nerecovernul antiwara? -.-

Protože někdy to prostě nejde, a to se na mě nezlob ale mám k dispozici 2hesla z nichž ani jedno se nezdá být správný, nemám jeho pravej mejl evidentně, providera ani nic jinýho co by mi pomohlo. Nemá facebook profil ani nikde žádný informace. Budto náhoda nebo to není idiot.
Když mi seženeš informace aspoň o tý osobě v reálu tak se dá něco udělat.
Obrázek
Uživatelský avatar
Baron Integ
Pomocník fóra
Pomocník fóra
 
Příspěvky: 1722
Registrován: 25.01.2008 20:34
Bydliště: Žďár nad Sázavou/brno intr

Re: Moja historia - Atomic Nexus - 2002-2011

Nový příspěvekod Bezdomovec5 » 24.07.2011 18:20

To heslo co sem ti daval je na 100% pravdivé. Měl ho tak půl roku minmálně a několikrát jsem na něm byl.
Obrázek
Bezdomovec5 youtube channel!
MOJ STEAM
Džáááááááááááááááááh sem druhej největší spammer na foru ááááááááááááááááá!
Uživatelský avatar
Bezdomovec5
Globální Moderátor
Globální Moderátor
 
Příspěvky: 2700
Registrován: 01.05.2009 13:39
Bydliště: Na hlavním nádraží
RS nickname: Bezdomovec5

Re: Moja historia - Atomic Nexus - 2002-2011

Nový příspěvekod lord jagus » 25.07.2011 06:15

no offence ale to je trochu OT nie? :D toto nie je o recoverovaní antiwara ale o tom, aby sa Atomic cítil dôležitejší a zvyšoval si tu ego...
Sé onr sverdar sitja hvass!
Uživatelský avatar
lord jagus
 
Příspěvky: 1087
Registrován: 13.05.2010 14:45
Bydliště: tam netrafíte
RS nickname: lord jagus

Re: Moja historia - Atomic Nexus - 2002-2011

Nový příspěvekod Kwaichi » 25.07.2011 06:43

Pekná história, rozmášľal som kto je Atomic Nexus, teraz to už viem - Branislav kx je mi znie povedomo :)
Obrázek
Obrázek

Obrázek
Obrázek[Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Uživatelský avatar
Kwaichi
 
Příspěvky: 410
Registrován: 01.07.2011 05:44

Re: Moja historia - Atomic Nexus - 2002-2011

Nový příspěvekod S1rIuS » 25.07.2011 08:28

lord jagus píše:no offence ale to je trochu OT nie? :D toto nie je o recoverovaní antiwara ale o tom, aby sa Atomic cítil dôležitejší a zvyšoval si tu ego...


kde je like na príspevky keď ho treba

bMik: LIKE! :D (FB je zlo)
..HardCore | PostHardCore | MetalCore | DeathCore..

Lights! - Valerie Proxleitner <33333
Obrázek
<3 Hayley
Obrázek
Uživatelský avatar
S1rIuS
 
Příspěvky: 532
Registrován: 27.01.2008 14:28
Bydliště: Bratislava
RS nickname: S1r1us

Re: Moja historia - Atomic Nexus - 2002-2011

Nový příspěvekod Atomic Nexus » 25.07.2011 09:41

lord jagus píše:no offence ale to je trochu OT nie? :D toto nie je o recoverovaní antiwara ale o tom, aby sa Atomic cítil dôležitejší a zvyšoval si tu ego...


Vedla..je to tu o niecom inom :)


Co sa tyka tych recoverov,
v RSHS su zoznami ludi s majetko, podla toho co pisete..
preco rovno nezavitas do W2 do phat sekcie a nerecovernes kazdeho s phatkami? viem ti dat mena najmenej 20-30 hracov s 5Bill+ majetkom.
Brany rskacz pre hackera otvorene-Welcome!
Cela komunita na teba caka

NCC sa stahuje dalej
Dakujeme
Uživatelský avatar
Atomic Nexus
 
Příspěvky: 118
Registrován: 18.03.2011 09:17

Re: Moja historia - Atomic Nexus - 2002-2011

Nový příspěvekod S1rIuS » 25.07.2011 11:33

Atomic Nexus píše:
lord jagus píše:no offence ale to je trochu OT nie? :D toto nie je o recoverovaní antiwara ale o tom, aby sa Atomic cítil dôležitejší a zvyšoval si tu ego...


Vedla..je to tu o niecom inom :)


Co sa tyka tych recoverov,
v RSHS su zoznami ludi s majetko, podla toho co pisete..
preco rovno nezavitas do W2 do phat sekcie a nerecovernes kazdeho s phatkami? viem ti dat mena najmenej 20-30 hracov s 5Bill+ majetkom.



pretože nestačí iba meno

daj celé acc info okrem recoveries, a nieje problém
..HardCore | PostHardCore | MetalCore | DeathCore..

Lights! - Valerie Proxleitner <33333
Obrázek
<3 Hayley
Obrázek
Uživatelský avatar
S1rIuS
 
Příspěvky: 532
Registrován: 27.01.2008 14:28
Bydliště: Bratislava
RS nickname: S1r1us

Re: Moja historia - Atomic Nexus - 2002-2011

Nový příspěvekod Ripper Nexus » 25.07.2011 22:15

S1rIuS píše:
Atomic Nexus píše:
lord jagus píše:no offence ale to je trochu OT nie? :D toto nie je o recoverovaní antiwara ale o tom, aby sa Atomic cítil dôležitejší a zvyšoval si tu ego...


Vedla..je to tu o niecom inom :)


Co sa tyka tych recoverov,
v RSHS su zoznami ludi s majetko, podla toho co pisete..
preco rovno nezavitas do W2 do phat sekcie a nerecovernes kazdeho s phatkami? viem ti dat mena najmenej 20-30 hracov s 5Bill+ majetkom.



pretože nestačí iba meno

daj celé acc info okrem recoveries, a nieje problém

cele acc info zvykne mat len povodny a jediny pravoplatny majitel samozrejme ak nie je kkt a nerozdava hesla atd...
to ze si niekto nevie zabezpecit postavu je jeho osobny problem tak sem neplette somariny ze niekoho recovnu...
s uctou Ripper
POZOR! Venujte zvýšenú pozornosť zaobchádzaniu s citlivými údajmi. Ak na Vás bol spáchaný hackerský útok neváhajte to oznámiť na polícii. O informácie poproste kompetentné osoby na tomto webe.
Uživatelský avatar
Ripper Nexus
 
Příspěvky: 128
Registrován: 07.05.2011 23:36
RS nickname: Ripper Nexus

PředchozíDalší

Zpět na Zajímavosti z Runescape

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 27 návštevníků

RuneScape ® is a trademark of Jagex © 2000-2011 Jagex Ltd.

Powered by phpBB © 2010/2011 phpBB Group
Style/Design by GraphicSite.cz pro RSko.cz

Počítadlo