Novinky

Sdělení vedení webu: Czecho-Slovak Forces přebírají vedení webu ... čtěte Více informací

Sdělení Event teamu:
Dejte nám vědět, jakou akci byste rádi viděli u nás na webu ZDE. Pomozte nám také s dotazníkem, klikněte ZDE.

Sdělení personálu fora:
Pomozte nám zjistit, co nám na RSko ještě chybí ... Více informací

História Runescape prostredníctvom mojej kamery

Něco jste vyfotili, třeba bug, vtipné obrázky atd..a chcete se pochlubit.

História Runescape prostredníctvom mojej kamery

Nový příspěvekod Matonym » 09.11.2011 03:59

Ahojte, trúfam si sám seba označiť za oldschool hráča a pamätníka. Prostredníctvom tohto topiku by som vás rád zoznámil s históriou Runescape a hlavne môjho pôsobenia v ňom.

Celkovo sa dochovalo na mojom YouTube accounte 23 videí spolu s viac ako 104 800 vzhliadnutiami...


------------------------------------------------------------------------


(Vzhľadom na to, že videí je naozaj veľa odporúčam sledovať len časti z nich a celé si pustiť len video, ktoré vás naozaj zaujme... teda ak sa také nájde)

Dátum: 11.11.2006
Video: Mining 85 - Matonym
Popis: Najstaršie video, ktoré tento týždeň oslávi 5 rokov. Ide o video z gratzky z môjho 85 lvl miningu. Aby som to objasnil v roku 2006 malo mining naozaj len zopár cz & sk hráčov a bola to skutočne vzácna a rešpektovaná vec. Na videu môžete vidieť pravých oldschool hráčov, z ktorých v súčasnosti pri RS nezostal už takmer nikto...
Vzhliadnutia: <1K
www.youtube.com Video from : www.youtube.com


Dátum: 10.12.2006
Video: Cz vs SK WAR
Popis: Prvá CZ vs SK WAR ever. Je tu rovnako ako v predchádzajúcom videu možno vidieť obrovské množstvo legendárnych hráčov, odporúčam vzhliadnuť... Možno sa dozviete, že práve vaši rs friends už zjavne priveľa rokov nemajú nič užitočné na práci.
Vzhliadnutia: <1K
www.youtube.com Video from : www.youtube.com


Dátum: 19.01.2007
Video: CSF Iron Interwar
Popis: Pokračujeme v prvenstvách - tentokrát ide o prvý CSF event. Podotýkam, že stále ide o takmer 5 rokov staré video.
Vzhliadnutia: <1K
www.youtube.com Video from : www.youtube.com


Dátum: 19.01.2007
Video: CSF vs Latvian Archers
Popis: Prvá skutočná CSF War. Samozrejme CSF vyhralo. Odporúčam sledovať najmä poslednú časť od 7:40. Pochopíte akú obrovskú podporu mal projekt národného klanu už od svojho spustenia. Skutočne veľkolepé...
Vzhliadnutia: <1K
www.youtube.com Video from : www.youtube.com


Ďalšie CSF video z Warky
Dátum: 13.07.2007
Video: CSF Mith Interclanwar
Popis: Ďalšie video z CSF eventu - tentokrát mith interclan war. Tentokrát kratšie video, kedže som neprežil do konca no i napriek tomu veľmi zaujíamavé.
Vzhliadnutia: <1K
www.youtube.com Video from : www.youtube.com


Dátum: 01.02.2008
Video: CSF KBD Trip
Popis: Featuring old KBD & Visage drop & Kapos1. (Prvé video uploadnuté na môj channel - tie predošlé som uploadoval až spätne)
Vzhliadnutia: 1 100
www.youtube.com Video from : www.youtube.com


Dátum: 02.03.2008
Video: Matonym 99 Attack
Popis: Video z mojej prvej 99ky - Attacku. Zároveň išlo o rozlúčku s RS (Aby som to vysvetlil, prvý krát som sa rozlúčil s aktívnym hraním a následne sa vždy vracal k hraniu už len na niekoľko týždňov až mesiacov. Ono pravdupovediac s hraním Runescape som sekol veľmi veľakrát... )
Vzhliadnutia: <1K
www.youtube.com Video from : www.youtube.com


************************************
Dátum: 01.06.2008
Video: My Runescape Life - Matonym
Popis: Zjavne moja pauza od RS netrvala dlho a po pár mesiacoch bolo na svete nové video. Tento krát išlo o zhrnutie môjho dovtedajšieho RS života. V rámci topiku je toto rozhodne kľúčovým videom a myslím, že je vceľku aj pozerateľné. Nájdete tu screeny z fotenia outfitov, ktoré ste mohli kedysi používať vo svojich podpisoch ako dynamic signatures, príbeh o strate môjho full bandosa a mnoho iných zaujímavostí. Za zlú angličtinu sa ospravedlňujem, vtedy mi to moc ešte nešlo...
Vzhliadnutia: 5 600
www.youtube.com Video from : www.youtube.com

************************************

Dátum: 26.06.2008
Video: Runescape KQ soloing
Popis: No čo dodať, takto sa dalo kedysi (nie až tak dlho po vydaní summoningu) solovať KQ. Dovtedy to nebolo možné a vždy sa chodilo v dvojici (Za čias bez summoningu a GWD)
Vzhliadnutia: <1K
www.youtube.com Video from : www.youtube.com


Dátum: 28.06.2008
Video: Runescape Starwars duel with lightsabres
Popis: Tu ma zjavne postihla nuda a tak som sa pokúsil spraviť pseudo-vtipné video z prostredia Runescape a Star Wars. Zaujímavý je asi len koniec videa, ale kľudne toto video možete preskočiť.
Vzhliadnutia: 1 100
www.youtube.com Video from : www.youtube.com


Dátum: 01.07.2008
Video: 99 Ranged by Kapos1!
Popis: Videá som začal produkovať ako na bežiacom páse, tu konkrétne ide o 99 Ranged Party legendárneho (hehe) hráča Kaposa1. (Zároveň ide o prvé video s editáciou vo Sony Vegas Pro)
Vzhliadnutia: <1K
www.youtube.com Video from : www.youtube.com


Project Runescape in HD* (Projekt Rska.cz, kde sme sa snažili natočiť všetky lokality v novej grafike, projekt nakoniec zamrzol na mŕtvom bode no ja som medzitým už stihol natočiť až 4 videá...)
Dátum: 02.07.2008
Video: Draynor Village in HD
Popis: *
Vzhliadnutia: 1 700
www.youtube.com Video from : www.youtube.com


Dátum: 02.07.2008
Video: Duel Arena in HD
Popis: *
Vzhliadnutia: 1 800
www.youtube.com Video from : www.youtube.com


Dátum: 03.07.2008
Video: KBD in HD
Popis: *
Vzhliadnutia: 1 700
www.youtube.com Video from : www.youtube.com


Dátum: 05.07.2008
Video: Fishing Trawller in HD
Popis: *
Vzhliadnutia: 1 500
www.youtube.com Video from : www.youtube.com


Dátum: 13.07.2008
Video: Czech Republic and Slovakia vs Poland - Runescape war
Popis: Video z prvej medzinárodnej runescape war v histórii cz & sk komunity - warky proti poľsku organizovanou pod záštitou CSF. Kto asi tak vyhral...?
Vzhliadnutia: 7 900
www.youtube.com Video from : www.youtube.com


Dátum: 01.08.2008
Video: Runescape soloing Giant Mole without armor and prayer
Popis: Jednoducho som sa nudil a tak som sa nahodil do toho najlepšieho čo som v banke našiel (slušivého ružového topu a minisukne na hlave s korunkou a v ruke čím iným ako godswordom) a poďho na Krtka. Samozrajme bez overhead prayeru. (Tu som sa hlavne učil nové veci vo Sony Vegas, pokiaľ nieste fanúsikom SOAD-u asi vás video moc nezaujme)
Vzhliadnutia: 1 600
www.youtube.com Video from : www.youtube.com


Dátum: 09.08.2008
Video: How to RWT in Runescape?
Popis: Prvé zo série mojich video nachytávok. Spustite si video a až potom si dočítajte tento text a pointu videa, schváľne či ho pochopíte... Jednoducho som dostal za nejakú hlúposť, tuším spamovanie mute... To mi samozrejme nedalo a tak som to zneužil pre účely videa a pokúsil sa napísať RWT (real world item trading), čo v tom období bola veľmi diskutovaná vec, kedže len hŕstka ľudí vedela o údajných možnostiach ako ho realizovať. Video si pozrelo takmer 16 000 ľudí z čoho väčšinu len naštvalo alebo absolútne zmiatlo..... poprípade ho ani nepochopili... Hehe
Vzhliadnutia: 15 900
www.youtube.com Video from : www.youtube.com


Dátum: 10.08.2008
Video: Alching P hat in Runescape
Popis: Ďalšia video nachytávka. Tentokrát ide o alchovanie p hatu, čo vo videu skutočne aj urobím...
Vzhliadnutia: 6 400
www.youtube.com Video from : www.youtube.com


Dátum: 11.08.2008
Video: Invite to 30M drop party in Runescape!
Popis: Video pozvánka na 30m drop párty, ktorá sa tak trochu zvrhne. Posledné zachované video z mojich nachytávok (to ďalšie bolo odstránené Jagexom kvôli kontroverznému názvu - Runescape "free" account)
Vzhliadnutia: 1 700
www.youtube.com Video from : www.youtube.com


Dátum: 13.08.2008
Video: Runecrafting guild and The Great Orb Project - Runescape
Popis: V tej dobe už som sa relatívne orientoval vo svete runescape movie makingu a vedel som, že pokial vyprodukujem kvalitné video o RS update veľkosti akým bol RC guild získam s tým relatívny úspech a tak sa aj stalo. Bohužial neskôr bola odstránená pôvodná hudba podľa ktorej bolo editované video a to čo môžete počut je až audio swap... Každopádne takmer 50 000 zobrazení je vcelku pekné číslo.
Vzhliadnutia: 48 400
www.youtube.com Video from : www.youtube.com


Dátum: 17.08.2008
Video: Polis113 's BH video - !RUNESCAPE TRAILER!
Popis: Trailer na plánované pk video pre Polisa113, ktoré som napokon aj tak needitoval. Tu sa blížime ku vrcholu mojej postprodukčnej RS kariéry a zároveň aj ku jej koncu. Určite odporúčam vzhliadnuť.
Vzhliadnutia: 2 100
www.youtube.com Video from : www.youtube.com


Dátum: 17.09.2008
Video: The Predators clan - Promo VID
Popis: Posledné video, nie som naň nijak extra hrdý bolo robené narýchlo a čiastočne z donútenia okolnosťami, na video som ako je aj vidno nemal žiadne materiály a klan aj tak neprežil dlhšie ako zopár dní.
Vzhliadnutia: <1K
www.youtube.com Video from : www.youtube.com




Toľko história Runescape z pohľadu mojej kamery. Tu sa moja Runescape video-making kariéra zastavila a videu som sa venoval už len príležitostne v real life. Nikdy to za moc nestálo, takže niet čoho ľutovať :P

Ďakujem za pozornosť... dúfam, že vám tento topik dal aspoň niečo.
Uživatelský avatar
Matonym
 
Příspěvky: 126
Registrován: 02.01.2008 16:30
RS nickname: Matonym

Re: História Runescape prostredníctvom mojej kamery

Nový příspěvekod S1rIuS » 09.11.2011 07:44

Najviac sa mi páčia tie úplne prvé, to 85 mining si pamätám ešte z fór a tak ale najviac som sa potešil keď som videl CZ/SK iron war. :)
Pre mňa to bol veľký zážitok aj keď som tam nebol, vôbec som nevedel že sa niečo také deje a zrazu mi kamarát volal (akurát mal prvý deň memberstva) nech k nemu dobehnem, dobehol som a už ste boli na ceste do wildu (ja som nemal vtedy myslím 80 cmb ktorý bol požadovaný). Tak som to sledoval z jeho uhlu. To bola krása vidieť toľko cz/sk pokope keďže som to dovtedy nevidel. :) Dokonca by som možno ešte mal v starom pc čo je odpojený doma (niesom si istí lebo sa menil hardisc dávno) aj to video stiahnuté a myslím že aj video čo natáčal Pihosh.
..HardCore | PostHardCore | MetalCore | DeathCore..

Lights! - Valerie Proxleitner <33333
Obrázek
<3 Hayley
Obrázek
Uživatelský avatar
S1rIuS
 
Příspěvky: 532
Registrován: 27.01.2008 14:28
Bydliště: Bratislava
RS nickname: S1r1us

Re: História Runescape prostredníctvom mojej kamery

Nový příspěvekod koudy15x » 16.11.2011 19:26

Moc pěkná práce, koukal jsem na všechny a z 90% z nich jsem nadšen, strašně jsem si zavzpomínal na moje první rs friends, kteří už dávno nehrajou, potom na legendy, které v těch videích jsou, třeba už nehrajou nebo hrajou, ale vím, že jsem je znal/znám. RS už NIKDY nebude jako bylo předtím, nádherná atmosféra, suprová komunita a ještě lepší hratelnost, teď je hra přeplácaná, všichni se honí za penězi a 99tky už se berou jako samozřejmost, když porovnám mojí 99def gratz s tvojí 85 mining, měls tam víc lidí a je to jen 85, ne 99, prostě RS je jiné a nikdy takové nebude.
Super práce Matonyme :)
ObrázekObrázek
Obrázek
Obrázek - My biggest goal - ACHIEVED!!
Uživatelský avatar
koudy15x
Event team
Event team
 
Příspěvky: 2088
Registrován: 02.01.2008 10:55
Bydliště: W67
RS nickname: Koudy15x

Re: História Runescape prostredníctvom mojej kamery

Nový příspěvekod johnycze » 19.11.2011 21:45

koudy15x píše:Moc pěkná práce, koukal jsem na všechny a z 90% z nich jsem nadšen, strašně jsem si zavzpomínal na moje první rs friends, kteří už dávno nehrajou, potom na legendy, které v těch videích jsou, třeba už nehrajou nebo hrajou, ale vím, že jsem je znal/znám. RS už NIKDY nebude jako bylo předtím, nádherná atmosféra, suprová komunita a ještě lepší hratelnost, teď je hra přeplácaná, všichni se honí za penězi a 99tky už se berou jako samozřejmost, když porovnám mojí 99def gratz s tvojí 85 mining, měls tam víc lidí a je to jen 85, ne 99, prostě RS je jiné a nikdy takové nebude.
Super práce Matonyme :)

rohodne souhlasim s Koudym:) dnes uz to neni, jako drive.. hra je preplacana, hraci uz si nevazi drobnych kroku ve skillech ale s tezi oslavuji 99tky:).. hra je preplacana a clovek ma z ni pachut prospecharstvi s ucelem vydelat si..:) nevim, ejstli to je jen melancholie, nebo to tak vazne bylo, ale driv jsem mel pocit, ze jak hraci, tak i vyvojari to hrali/delali z nadseni a zvedavosti.. ne jako dnes, ale to je pochopitelne, clovek hold nejak na chleba vydelat musi:D:).. kazdopadne videa supr, moc diky za pripomenuti starejch casu.. silene to uteklo, vubec bych to nerekl:)
Obrázek
Obrázek
Uživatelský avatar
johnycze
 
Příspěvky: 258
Registrován: 05.01.2008 16:51

Re: História Runescape prostredníctvom mojej kamery

Nový příspěvekod VerdanaThora » 21.11.2011 18:11

Taky jsem si zavzpomínala :D No horší bude, až v 70ti budem koukat na videa z mládí. Snad neuvidíme jen Rs =)
Obrázek
Wilde
Láska se podobá jen lásce, k ničemu jinému ji nelze přirovnat.
Uživatelský avatar
VerdanaThora
Pomocník fóra
Pomocník fóra
 
Příspěvky: 723
Registrován: 19.05.2010 17:58

Re: História Runescape prostredníctvom mojej kamery

Nový příspěvekod Kwaichi » 30.11.2011 12:14

Počet pozretí je skvelý na "priemerného" človeka ako si ty :p Mining congratz party a tie prvé clan wars sú bezchybné. Ah, to boli časy.
Škoda, polovicu mojich videí mi zmazal YT.
Obrázek
Obrázek

Obrázek
Obrázek[Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Uživatelský avatar
Kwaichi
 
Příspěvky: 410
Registrován: 01.07.2011 05:44

Re: História Runescape prostredníctvom mojej kamery

Nový příspěvekod kolikoj » 01.12.2011 18:58

to ja zas vzpominam jak sem s kuc kucem a kung brenusem chodivali na mithril dragony, teda kdyz jeste hrali... jeden mith mi zabral asi pul hodiny a byl sem tam ranged s red dhides ^^
ObrázekObrázek
kolikoj
 
Příspěvky: 757
Registrován: 08.07.2008 13:57


Zpět na Zajímavosti z Runescape

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 6 návštevníků

RuneScape ® is a trademark of Jagex © 2000-2011 Jagex Ltd.

Powered by phpBB © 2010/2011 phpBB Group
Style/Design by GraphicSite.cz pro RSko.cz

Počítadlo