Novinky

Sdělení vedení webu: Czecho-Slovak Forces přebírají vedení webu ... čtěte Více informací

Sdělení Event teamu:
Dejte nám vědět, jakou akci byste rádi viděli u nás na webu ZDE. Pomozte nám také s dotazníkem, klikněte ZDE.

Sdělení personálu fora:
Pomozte nám zjistit, co nám na RSko ještě chybí ... Více informací

Počet memberov odhalený?

Něco jste vyfotili, třeba bug, vtipné obrázky atd..a chcete se pochlubit.

Počet memberov odhalený?

Nový příspěvekod Kwaichi » 22.11.2011 14:21

Po dnešnom update HS he všetko jasné - ostali tam len platiaci hráči
Tu je posledná stránka aktuálneho Highscores

Obrázek


Pri poplatku 5,95$ mesačne to robí Jagexu zisky cez 3,2M $... a ešte aj tak im to nestačí a obmedzujú F2P hráčov, ako sa len dá, nech sa stanú membermi...
Obrázek
Obrázek

Obrázek
Obrázek[Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Uživatelský avatar
Kwaichi
 
Příspěvky: 410
Registrován: 01.07.2011 05:44

Re: Počet memberov odhalený?

Nový příspěvekod Radanek » 22.11.2011 16:34

to je hrubý zisk. Musíš do toho započítat platy, poplatky a všelimožný píčovinky. To bys ty čísla ovšem musel znát že... Ale je pravda, že jim to může vynášet slušný prachy teda
Obrázek
ObrázekTrue story
BLOGSCAPE
Master of Spam s náskokem přesně 1000 příspěvků :D (Bezdo neposer to)
Spoiler: show
Obrázek
Uživatelský avatar
Radanek
RSko Admin
RSko Admin
 
Příspěvky: 3967
Registrován: 02.01.2008 10:00
RS nickname: Radanek

Re: Počet memberov odhalený?

Nový příspěvekod Courseee » 22.11.2011 16:40

Jenže tohle není úplně přesný počet memberů, tak se to musí bát s menší rezervou. Pokud vím, tak..
--> Hráči jim nemusí už 14 dní vynášet a prachy a přesto jsou v hiscores
--> Hráči, kteří jsou membeři, nemusí být kvůli low levelům v HS
Two Gentlemen - příručka moderního GENTLEMANA
Uživatelský avatar
Courseee
Globální Moderátor
Globální Moderátor
 
Příspěvky: 1717
Registrován: 15.09.2008 10:18
Bydliště: In a Galaxy Far, Far Away
RS nickname: Courseee

Re: Počet memberov odhalený?

Nový příspěvekod Catmam1 » 22.11.2011 16:47

radanek píše:to je hrubý zisk. Musíš do toho započítat platy, poplatky a všelimožný píčovinky. To bys ty čísla ovšem musel znát že... Ale je pravda, že jim to může vynášet slušný prachy teda


Ale rozhodně nesouhlasím s tim že je Jagex firma co jde jen a jen po penězích... Pokud jim tohle dá 3,2M, tak si představte kolik to bylo PŘED bot nuke... Kdyby chtěli prachy, tak neudělají nic, ono jim to samozřejmě vynášelo víc. Takže obviňování že jdou po penězích je lež.
A k těm kartám např těch 90 days. Nikde nenutí ty lidi si to koupit. Je to jen prostě pokud to koupí takhle na 90 dní za nějakou cenu, dostanou nějakej spešl item. Myslím si, že bonusy za delší subscribe nejsou nic špatnýho a všichni to mají. Kupte víc a získáte nějakou výhodu.
Moje výhoda například stále je to, že jelikož platím už dlouho mmb tak mě stojí 5 dolarů. Místo těch 5,95. Takže to je prostě jen v rámci toho co nabízejí. Ale ANO, vydělává jim to určitě i tak hodně. Taky si cením toho že necpou membrům reklamy. Vemte si kolik navíc by měli např za ně.
Uživatelský avatar
Catmam1
Globální Moderátor
Globální Moderátor
 
Příspěvky: 626
Registrován: 05.04.2008 12:37
RS nickname: Titanium_God

Re: Počet memberov odhalený?

Nový příspěvekod Kwaichi » 22.11.2011 17:04

Podľa mňa sú ranked teraz všetci.
Na poslednej stránke majú total lv 34 - minimálny lv na na RS (Ak nemáte ešte nejaký účet s classic, na ktorom ste ešte nedali ani lvl up a má HP lv 9... )
Nešli mi na poukázanie finančných "obratov" Jagexu, ale hlavne na počet memberov - je ich síce viac ako som čakal, ale aj tak nepomerne málo k F2P hráčom, ktorý sa nalognú na RS len raz za čas, no stále si RS radi zahrajú.
ale keď sme pri financiách - 3,2m ... kolko by museli mať platy zamestnanici Jagexu aby si tieto financie rozdelili medzi sebou? A koľko má Jagex zamestnancov? Myslím, že by sme ich budú desiatky... Niečo určite zhltne ja reklama a hosting stránky
A RS nie je jediný finančný zdroj pre Jagex, treba tam zahrnúť aj napr. FunOrb, vývoj Transformers pre Hasbro a ďalšie ...

PS: Zaujímavé, už teraz večer je v HS o 3K menej hráčov
Obrázek
Obrázek

Obrázek
Obrázek[Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Uživatelský avatar
Kwaichi
 
Příspěvky: 410
Registrován: 01.07.2011 05:44

Re: Počet memberov odhalený?

Nový příspěvekod learn_more » 24.11.2011 15:33

Catmam1 píše:
radanek píše:to je hrubý zisk. Musíš do toho započítat platy, poplatky a všelimožný píčovinky. To bys ty čísla ovšem musel znát že... Ale je pravda, že jim to může vynášet slušný prachy teda


Ale rozhodně nesouhlasím s tim že je Jagex firma co jde jen a jen po penězích... Pokud jim tohle dá 3,2M, tak si představte kolik to bylo PŘED bot nuke... Kdyby chtěli prachy, tak neudělají nic, ono jim to samozřejmě vynášelo víc. Takže obviňování že jdou po penězích je lež.
A k těm kartám např těch 90 days. Nikde nenutí ty lidi si to koupit. Je to jen prostě pokud to koupí takhle na 90 dní za nějakou cenu, dostanou nějakej spešl item. Myslím si, že bonusy za delší subscribe nejsou nic špatnýho a všichni to mají. Kupte víc a získáte nějakou výhodu.
Moje výhoda například stále je to, že jelikož platím už dlouho mmb tak mě stojí 5 dolarů. Místo těch 5,95. Takže to je prostě jen v rámci toho co nabízejí. Ale ANO, vydělává jim to určitě i tak hodně. Taky si cením toho že necpou membrům reklamy. Vemte si kolik navíc by měli např za ně.

Tady jde spíš o to, že ty 90 days bonusy nabízejí pouze u těch karet které jsou o poznání dražší a neprodávají se všude. Mě osobně to nevadí, jelikož už taky nehraju, ale "spravedlivý" by se mi zdálo, kdyby dali tento bonus ke všem způsobům platby.
Obrázek
Uživatelský avatar
learn_more
Prekladatel
Prekladatel
 
Příspěvky: 1421
Registrován: 03.03.2008 15:53
Bydliště: Hledám

Re: Počet memberov odhalený?

Nový příspěvekod Baron Integ » 25.11.2011 20:11

learn_more píše:
Catmam1 píše:
radanek píše:to je hrubý zisk. Musíš do toho započítat platy, poplatky a všelimožný píčovinky. To bys ty čísla ovšem musel znát že... Ale je pravda, že jim to může vynášet slušný prachy teda


Ale rozhodně nesouhlasím s tim že je Jagex firma co jde jen a jen po penězích... Pokud jim tohle dá 3,2M, tak si představte kolik to bylo PŘED bot nuke... Kdyby chtěli prachy, tak neudělají nic, ono jim to samozřejmě vynášelo víc. Takže obviňování že jdou po penězích je lež.
A k těm kartám např těch 90 days. Nikde nenutí ty lidi si to koupit. Je to jen prostě pokud to koupí takhle na 90 dní za nějakou cenu, dostanou nějakej spešl item. Myslím si, že bonusy za delší subscribe nejsou nic špatnýho a všichni to mají. Kupte víc a získáte nějakou výhodu.
Moje výhoda například stále je to, že jelikož platím už dlouho mmb tak mě stojí 5 dolarů. Místo těch 5,95. Takže to je prostě jen v rámci toho co nabízejí. Ale ANO, vydělává jim to určitě i tak hodně. Taky si cením toho že necpou membrům reklamy. Vemte si kolik navíc by měli např za ně.

Tady jde spíš o to, že ty 90 days bonusy nabízejí pouze u těch karet které jsou o poznání dražší a neprodávají se všude. Mě osobně to nevadí, jelikož už taky nehraju, ale "spravedlivý" by se mi zdálo, kdyby dali tento bonus ke všem způsobům platby.

a taky by mohli ke kazdymu nakupu membera dat 2M cash. Nebo whipa, nebo nejakej cupr item.
A ne aby to nesmyslne davali k drazsim kartam ktery se neprodavaji vsude...
Obrázek
jasne ze prodavaji draz veci ke kterym je nejaka vyhoda kterou tim padem nebude mit kazdej (i kdyz by samozrejme mohl) to ale neni nic kvuli cemu by na ne nekdo mel bejt nasranej? Za vic penez vic muziky, plati to temer vsude, tak proc ne v RS?
Obrázek
Uživatelský avatar
Baron Integ
Pomocník fóra
Pomocník fóra
 
Příspěvky: 1722
Registrován: 25.01.2008 20:34
Bydliště: Žďár nad Sázavou/brno intr

Re: Počet memberov odhalený?

Nový příspěvekod Mr Skill Cz » 25.11.2011 23:01

Lol integ ty jsi fakt debil :D to se jinak slusne rict neda.
Ty fakt snad postujes jen aby jsi si do nekoho rejpnul nebo nekoho nasral.

To je vzdy prijdu na forum, vidim tvuj post a jak s oblibou rikaji irl kamosi "tve integ pise , to bude zase presdrzku(nebo na hovno) post". Fakt helper na baterky :D



Jinak Learn_More , to pokud vim tak jsou itemy na okrasu. Limitovana edice na okrasu a untradable. To byla treba ta katana (ta snad byla k prepaid cards v Londyne jenom). Prakticky o nic neprijdes pokud teda rad nelitas po rs v outfitech , ktere sam poskladas ;)
Obrázek
Link: Deníček

Genetic Lifeform and Disk Operating System - GLaDOS
Uživatelský avatar
Mr Skill Cz
 
Příspěvky: 2152
Registrován: 21.06.2010 21:04
RS nickname: Mr Skill Cz

Re: Počet memberov odhalený?

Nový příspěvekod Baron Integ » 26.11.2011 08:56

Mr Skill Cz píše:Lol integ ty jsi fakt debil :D to se jinak slusne rict neda.
Ty fakt snad postujes jen aby jsi si do nekoho rejpnul nebo nekoho nasral.

To je vzdy prijdu na forum, vidim tvuj post a jak s oblibou rikaji irl kamosi "tve integ pise , to bude zase presdrzku(nebo na hovno) post". Fakt helper na baterky :D



Jinak Learn_More , to pokud vim tak jsou itemy na okrasu. Limitovana edice na okrasu a untradable. To byla treba ta katana (ta snad byla k prepaid cards v Londyne jenom). Prakticky o nic neprijdes pokud teda rad nelitas po rs v outfitech , ktere sam poskladas ;)

jejda, já už jsem známej i mimo fórum? To je paráda. Ale jestli jen mezi lidma jako jsi ty tak to zas taková výhra není :-/
Až jednou nebudu mít pravdu nebo budu suverenně psát píčoviny co píšete vy tak si můžeš rejpat ty do mě, do tý době si drž... co chceš
Tfuj, Baron. (c by Verbal)
Obrázek
Uživatelský avatar
Baron Integ
Pomocník fóra
Pomocník fóra
 
Příspěvky: 1722
Registrován: 25.01.2008 20:34
Bydliště: Žďár nad Sázavou/brno intr

Re: Počet memberov odhalený?

Nový příspěvekod Nervic0 » 26.11.2011 12:45

A já bych se vsadil, že learn_more svůj post nemyslel tak, že by měly být stejné bonusy za různé peníze, ale tak, aby byl za stejné peníze všude stejný bonus a všude se nabízel.
(Další věc je ta, že ze slov "irl kámoš" nevyplývá, že nehraje rs nebo nechodí na fórum.)

Nevím, proč jsi to zase překroutil podle sebe, a ještě si k tomu přidej obrázek, jako skvělý bojovník na internetu. Mluvíš z cesty.
Ftp
Nervic0
 
Příspěvky: 415
Registrován: 09.01.2008 20:57
RS nickname: Nervic0

Další

Zpět na Zajímavosti z Runescape

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 4 návštevníků

RuneScape ® is a trademark of Jagex © 2000-2011 Jagex Ltd.

Powered by phpBB © 2010/2011 phpBB Group
Style/Design by GraphicSite.cz pro RSko.cz

Počítadlo