Novinky

Sdělení vedení webu: Czecho-Slovak Forces přebírají vedení webu ... čtěte Více informací

Sdělení Event teamu:
Dejte nám vědět, jakou akci byste rádi viděli u nás na webu ZDE. Pomozte nám také s dotazníkem, klikněte ZDE.

Sdělení personálu fora:
Pomozte nám zjistit, co nám na RSko ještě chybí ... Více informací

Mé příběhy

Vaše tvorba - vytvořili jste sig, nakreslili pěkný obrázek s RS tématem atd...

Mé příběhy

Nový příspěvekod montik2 » 01.07.2010 09:42

tu budu psát mé příběhy co jsem napsal (mužou tam být chyby)

1 příběh: Důl
Důl
Šel jsem jako každý den vydělat si do místního dolu, byla to těžká práce dělal jsem od nevidím do nevidím a moc sem z toho nedostal, ale aspon‘ něco. Měl jsem tam však problem s jedním potížistou Jackem, který každýho buzeroval, protože byl v dole nejdýl ze všech. Jednou jsme se chytli a já neměl nic jiného po ruce než krumpáč, hodil jsem ho po něm v domění, že se mu zasekne v hrdle. Netrefil jsem se, rozběhl jsem se na něj a začal do něj bušit, ale jak už jsem řekl dělal tu dýl takže měl víc síly. Odhodil mě pryč, můj pád na tvrdé kameny nebyl zrovna nejlepší. Zdravotnictví v dole stálo za prd. Když vám vrazili krumpáč do ramene zalepili to náplastí a kašlali na to. Přišla zima, země byla stvrdlá a těžko se kopalo, peněz bylo mín, naštěstí vykopali další kousek dolu, byli v něm často závali a když jste tam kopali dostali jste víc peněz. Kecal jsem o tom s kámošem Joeyem a radil mi at tam nechodím, ale touha po penězích byla větší. Začal jsem kopat kolem mě byli samí ti zkušenější co tu byli už u založení dolu jako Jack. Kopal jsem už hodinu a myslel jsem, že mě se zával netýká, ale mýlil jsem se. Vedle mě se svalil kámen a zabil Texe. Zatím jsem odvahu nestrácel, protože dokud se to nestane vám, nepoučíte se ze své chyby. Jednou přišel opravdu velký zával každý utíkal pryč jenže ho kameny většinou dostihli. Zdrhal jsem a slyšel jsem Jacka: ,,Hej ty mladej helfni mi !‘‘ Jack kulhal a nemohl běžet podepřel jsem ho a šli jsme k východu, ale i u nás byli kameny rychlejší a my tam zůstali. Byli jsme v té tmě už 2 hodiny a já začal šílet a nerozmyšleně kolem sebe máchat krumpáčem, omylem jsem přesekl podpěru a všechna sut‘ se na nás svalila. Uviděli jsme velkou modrou záři, byl to duch tohoto dolu, vyvedl nás z dolu a dal nám kouzelný kámen, který nám splní 1 přání. Přáli jsme si lepší život a splnilo se to, já pracoval jako vedoucí jedné továrny v Alabamě a Jack měl svůj krám s potravinami, bohužel ty roky strávené v dolech se na nás podepsali a dlouho už jsme nevydrželi.
Obrázek
Obrázek
Uživatelský avatar
montik2
 
Příspěvky: 420
Registrován: 01.07.2009 08:08
Bydliště: Nádraží, modrá popelnice xD

Re: Mé příběhy

Nový příspěvekod J townie » 02.07.2010 16:25

Docela dobré, je tam dost gramatických chyb (jak jsi správně varoval), jestli to mělo nějaký význam (např slohová práce), tak bych to okořenil popisy a více emocí. Ale pro začátek dobré :)
Retired Archmage - 99 RC & Magic.
99 Crafting - 28.11.2022
Uživatelský avatar
J townie
 
Příspěvky: 1761
Registrován: 18.09.2008 16:38
Bydliště: 404
RS nickname: J Townie

Re: Mé příběhy

Nový příspěvekod Janaj8849 » 02.07.2010 16:30

Docela slabé, těchhle pár řádků bys měl rozepsat aspoň na 10 stránek, aby to mělo smysl.. popsat důl, hlavního hrdinu, proč tam šel pracovat, prostě aby si čtenář udělal nějaký obrázek situace... takhle to na nás vychrlíš, ale my z toho nic nemáme.
Obrázek
Uživatelský avatar
Janaj8849
Multimedia Team
Multimedia Team
 
Příspěvky: 493
Registrován: 02.01.2008 10:20

Re: Mé příběhy

Nový příspěvekod Gimlop » 02.07.2010 17:24

janaj ja len tak ze keby to je na 10stran myslis ze by to tu niekto cital? xD ja som nato pozrel a uz sa mi to nechcelo :D
Obrázek
Uživatelský avatar
Gimlop
 
Příspěvky: 774
Registrován: 16.03.2008 14:54

Re: Mé příběhy

Nový příspěvekod Janaj8849 » 02.07.2010 17:35

Jo, ale takhle krátké tje na hovno, tak jsem to ymslel, tje jakobys řekl, že chceš na sigu nápis Runescape player a já ti udělám sig, kde bude bílé a černým napsané Runescape player, klasickým fontem...

Já bych třeba těch 10 stran asi nečetl, protože i styl psaní a gramatické chyby by mě odradily po nějaké durhé stránce... ale takhle z té povídky nejde moc vyčíst.
Obrázek
Uživatelský avatar
Janaj8849
Multimedia Team
Multimedia Team
 
Příspěvky: 493
Registrován: 02.01.2008 10:20

Re: Mé příběhy

Nový příspěvekod Gimlop » 02.07.2010 19:47

s tym sigom je to pravda :)
Obrázek
Uživatelský avatar
Gimlop
 
Příspěvky: 774
Registrován: 16.03.2008 14:54

Re: Mé příběhy

Nový příspěvekod J townie » 03.07.2010 12:30

Janaj8849 píše:Jo, ale takhle krátké tje na hovno, tak jsem to ymslel, tje jakobys řekl, že chceš na sigu nápis Runescape player a já ti udělám sig, kde bude bílé a černým napsané Runescape player, klasickým fontem...

Já bych třeba těch 10 stran asi nečetl, protože i styl psaní a gramatické chyby by mě odradily po nějaké durhé stránce... ale takhle z té povídky nejde moc vyčíst.

je fakt že 10 stran je trochu moc, já píšu povídky a mám třeba dvě stránky velikostí písma 12 a dá to fušku... Montíku, kdybys psal příběh, tak ho děl do kapitol, ty mohou být dlouhé do dvou stran minimálně. Nebo pokud jen jednostranný děj, tak piš povídky, ale opravdu to chce rozepsat, pokud chceš příběh. Když jen povídku, nebo vyprávění, tak to piš tak, aby to mělo šťávu.
Retired Archmage - 99 RC & Magic.
99 Crafting - 28.11.2022
Uživatelský avatar
J townie
 
Příspěvky: 1761
Registrován: 18.09.2008 16:38
Bydliště: 404
RS nickname: J Townie


Zpět na Vaše tvorba

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 10 návštevníků

RuneScape ® is a trademark of Jagex © 2000-2011 Jagex Ltd.

Powered by phpBB © 2010/2011 phpBB Group
Style/Design by GraphicSite.cz pro RSko.cz

Počítadlo