Novinky

Sdělení vedení webu: Czecho-Slovak Forces přebírají vedení webu ... čtěte Více informací

Sdělení Event teamu:
Dejte nám vědět, jakou akci byste rádi viděli u nás na webu ZDE. Pomozte nám také s dotazníkem, klikněte ZDE.

Sdělení personálu fora:
Pomozte nám zjistit, co nám na RSko ještě chybí ... Více informací

Vzostup Zarosa by Peleaon

Vaše tvorba - vytvořili jste sig, nakreslili pěkný obrázek s RS tématem atd...

Vzostup Zarosa by Peleaon

Nový příspěvekod lord jagus » 02.08.2011 12:49

no tak inšpiroval som sa jedným anonymným autorom tak sem aj ja hodím nejakú blbosť :D

Prológ:Ako to bolo
Počas hľadania v knižnici nájdete stovky „zaručene pravdivých“ príbehov z Tretieho veku Glienoru. Jediná vec, ktorá vyvracia ich dokonalosť je, že sa medzi nimi nenájdu dva rovnaké. Ja vám dnes poviem, ako to skutočne bolo. Kedysi vládol celému Glienoru všemocný vládca Zaros. Niektorí tvrdia, že to bol boh, iní zastávajú názor, že to bol obyčajný človek, ktorý dokonale ovládal umenie mágie. To však nie je podstatné.
V ľadovej zemi na sever od Trollheimu mal pod zemou svoj „kráľovský dvor“. Na tento dvor mali prístup iba najvernejší služobníci a jeho dvaja hlavní strážcovia, nižší bohovia: Armadyl a Bandos. Všetko šlo dobre, kým nedostal Zaros veľmi zlý nápad.
Začal sa zaoberať Necromanciou. Pokreslil celý Canifis ochrannými runami a začal vyvolávať démonov. Prišiel sám Zamorak, najvyšší démon, vládca podsvetia. Zaros, presvedčený, že ho runy ochránia, začal sa Zamorakovi vysmievať. Ten len vytiahol svoju magickú katanu, jediným úderom presekol Zarosov ochranný kruh a rozrezal mu časť ruky. Zaros sa rýchlo odmiestnil do svojej trónnej sály presvedčený, že tam je v bezpečí. Zamorak však vďaka jeho runám dokázal povolať zvyšok svojej armády a pripravil sa na dobytie Glienoru. Rana na Zarosovej ruke bola totiž magická: vždy ukazovala Zamorakovi miesto, kde sa Zaros nachádza.
Po niekoľkých dňoch príprav prekročila Zamorakova armáda vedená generálmi Tsu’Tsarothom, Har’lakom a Yk’lagorom prah Trollheimu. Na celý svet padol súmrak a vtedy démoni zaútočili. Hovorí sa, že v tú noc padlo viac vojakov než za predošlé storočia spolu. Keď démoni vyčistili cestu až k samotnému Zarosovi, prišiel Zamorak osobne. Vyslovil kúzlo, ktoré Zarosovu komnatu uvrhlo do inej dimenzie. Zaros však v tom zlomku sekundy, ktorý mu ostával, vykríkol „Jedine s Tebou!“ a vyriekol najmocnejšiu kliatbu, akú v histórií niekto použil. Toto zaklínadlo niekoľko vecí súčasne: po prvé, privolala na tento svet ďalších dvoch bohov: Saradomina a Guthixa. Druhý efekt bol, že Zamoraka, Armadyla aj Bandosa uzavrelo do podobnej dimenzie, v akej bol Zaros. A posledný spočíval v zapečatení vchodu do Zarosovho kráľovstva, odvtedy nazývaného Godwars. Ponechal vchod DNU, no začaroval ho tak, že nikto sa nedostal VON. Následne vyslal Saradomin svojich vojakov aby vyšetrili dianie v Godwars, kde však uviazli, a Saradomin prebral vládu nad väčšinou Glienoru. A tak bol najvyšší vládca všetkých čias uväznený tak, aby sa už nikdy nedostal naspäť do nášho sveta. Až doteraz....


kapitola 1: Návrat
Zaros sa prebudil tak slabý, aký ešte nikdy nebol. Keď sa poobzeral okolo seba, prepadla ho panika. Okolo neho ležali stovky vojakov – celá jeho armáda – a všetci boli v bezvedomí. Uprostred miestnosti pri majestátnej niekoľkometrovej fontáne z bieleho mramoru na ktorej bol vytesaný on – kedysi všemocný vládca, dnes obeť sprisahania – ležal jeho najvernejší a najsilnejší generál – Nex. Okolo neho jeho štyria mágovia – Cruor, Fumus, Glacias a Umbra, ktorí ešte aj v bezvedomí vyzerali dôstojnejšie ako celá Faladorská armáda. Zaros vedel, že v dobe svojho panovania by jediným pohybom ruky oživil celú svoju armádu a nestálo by ho to takmer žiadne úsilie, no teraz bol v takom biednom stave, že ledva prebudil Nexa a jeho ochrancov. Vybral si ich, pretože vedel, že ak má niekto z jeho vojska šancu vymyslieť spôsob, ako sa odtiaľ dostať, sú to práve oni.
„Môj pane, klaniame sa a ďakujeme. Ako Ti môžeme pomôcť?“ spýtali sa všetci naraz, akoby si to nacvičili. „Vymyslite spôsob, ako nás odtiaľto dostať. Je mi jedno aký, hlavne nech funguje,“ ozval sa Zarosov ľadový nemilosrdný hlas. Bol odhodlaný dosiahnuť únik za každú cenu. Videl, akí sú slabí, no napriek tomu im dal úlohu, ktorú sám nedokázal vyriešiť.
Dlho sa nič nedialo, no Zaros bol natoľko inteligentný, aby vedel, že vypytovaním sa nič nedosiahne. Po týždni za ním prišiel Fumus so slovami: „Môj pane, prišli sme na spôsob, ako otvoriť portál, no potrebujeme na to celú našu armádu pri vedomí!“ a hneď na to padol k zemi od vyčerpania. Zaros si to nevšímal a začal oživovať svojich bojovníkov. Stále však bol príliš slabý a dokázal vzkriesiť iba niekoľko vojakov za deň. Takto postupne s generálom Nexom a jeho strážcami oživovali celé vojsko.
Po niekoľkých rokoch zostali na zemi iba dvaja bojovníci a žiadnemu mágovi nezostalo dosť síl na to, aby ich vzkriesil k životu. Zaros, ktorý už dávno pochopil, že nepotrebujú celú jeho armádu, potrebujú iba to, aby všetci v miestnosti boli pri vedomí, už nechcel čakať do ďalšieho dňa a tak so slovami „Pre vyššie dobro!“ vypustil na týchto dvoch úbožiakov takú prudkú salvu bleskov, až sa ich telá rozpadli na popol. „Čo teraz?“ vyštekol zúrivo na Cruora.
„Teraz musíme vykonať rituál, pán môj. Budeme pri tom vysávať energiu z vás všetkých a keby ju niekto neposkytol, nebolo by možné rituál zrealizovať. Tajomstvo je v tom, že kúzlo sa prispôsobuje prostrediu, takže sto bojovníkov pri vedomí a jeden, ktorý zamdlel, by rituál nedokázalo uskutočniť, ale päťdesiat bojovníkov, ktorí budú v miestnosti sami, to dokáže. „Prestaň o tom toľko rozprávať a začnite čarovať lebo pocítite môj hnev!“ Zarazil jeho vysvetľovanie nahnevane Zaros. Cruor, rozhodnutý neskončiť ako popol vo fontáne, začal odriekať zaklínadlo a Fumus, Glacias, Umbra a Nex sa k nemu pridali. „Du astronum et letta wyrda, des mortalum nun gutta, arrovidum ko iheritas...“ boli posledné slová čo Zaros počul predtým ako opäť upadol do bezvedomia. Keď sa prebral, celá jeho armáda bola zoradená, no nenašiel nič čo by nasvedčovalo, že sa kúzlo podarilo. Až keď jeho pohľad zaletel za armádu, zbadal tam obrovskú žiariacu guľu. „To je náš potál preč,“ oslovil ho Nex. A tak celá armáda vpochodovala do toho tajomného portálu a odrazu sa vynorili uprostred púšte. Glacias a Umbra vytvorili improvizovanú „jaskyňu“ kde sa všetci skryli aby nabrali sily, okrem Zarosa. Ten chvíľu mrmal zaklínadlá a potom vošiel za nimi. Celý Glienor vtedy zbadal na nebi slová, akoby napísané krvavým atramentom: “IDEM SI PRE TEBA ZAMORAK“, ktoré na nebi vydržali celé hodiny a v tme osvetľovali krajinu ako lampáše. Zaros ešte nevedel, ako Zamoraka privolá z dimenzie, kam ho uväznil, no vedel, že keď sa mu to podarí, pomstí všetku krivdu ktorá na ňom bola napáchaná...


Kapitola 2: prvé boje
Každý vie (alebo by aspoň mal vedieť), že svet sa nedá dobyť zo dňa na deň. Ďalej je samozrejmé, že veliteľove miesto nie je v prvej línií (ako sa v mnohých príbehoch uvádza), ale na základni. Veď ako by to vyzeralo, keby Zaros padol pri dobývaní Glienoru!
Jeho špehovia zistili, že neďaleko od nich sídli elfský tábor. Zaros tam poslal Seržanta Cerlega (orka, ktorý sa pridal k Zatratenej armáde) a Haladdina (ktorý bol vlastne vojenský lekár). (Poznámka autora: kto tú knihu čítal, ospravedlňujem sa, nemohol som vymyslieť mená.) K táboru prišli za súmraku a s dôkladne vypracovaným plánom. Haladdin si pripravil luk, šíp a čakal. Cerleg rýchlosťou blesku vyrazil proti východnému strážcovi, ktorý padol na zem skôr, ako sa stihol otočiť. Kým si ho všimol západný strážca, Cerleg už mal plášť zavraždeného a volal druhého elfa k sebe. Elf pribehol a padol na zem s nožom v bruchu. Haladdin napol luk a trafil jedného zo spiacich elfov do hlavy. Cerleg zoťal hlavy zvyšným dvom a pripravili sa na zajatie veliteľa. Toho museli zajať živého. Nepáčilo sa im to (aspoň teda Cerlegovi, ktorý už mal so zajímaním svoje skúsenosti), no rozkazy sú rozkazy. Avšak elf (vysvitlo, že sa volá Elroan a je synom vládcu Lletye) sa prebral skôr ako ho stihli omráčiť, vytasil meč a vyrazil proti Cerlegovi. Ten sa ledva stihol ubrániť proti jeho prvému útoku a bolo jasné, že je len otázkou času, kedy ho elf zabije.
Haladdin celkovo nebol dobrý strelec (keďže sa špecializoval na liečenie, nikto nepochopil, prečo Zaros vybral práve jeho) ani na nehybné ciele, keď mal čas zamieriť. Keď napol luk, bolo mu jasné, že táto strela je nemožná z princípu. Bez času na zamierenie, na pohybujúci sa cieľ, s Cerlegom, ktorý mu čiastočne zakrýval zorné pole. Napriek tomu nemal inú možnosť a vystrelil...Už po vystrelení videl, že strela mieri priamo na Cerlegovu hlavu. Vtedy sa naňho však usmialo šťastie. Elroan práve sekol Cerlegovi do pravého stehna a ten padol milisekundu pred tým, ako k nemu doletel šíp. Vďaka tomu sa zabodol Elroanovi rovno do hlavy a ten padol ako podťatý. Haladdin bežal do jeho stanu a našiel lekárničku. Naštastie tam bolo prvotriedne vybavenie. Cerlegovi obviazal ranu a dal mu prípravky proti bolesti a nepochyboval o tom, že Elroana pomocou jeho liekov zachráni. Tak aj bolo, museli v elfom tábore síce prenocovať, no Cerlegova noha bola v poriadku a Elroan žil (samozrejme bol pod vplyvom silných sedatív). Haladdin našiel v jeho stane množstvo kníh a listov, z ktorých sa dozvedel identitu elfa a cieľ skupiny. Mali za úlohu pátrať po púšti a hľadať pozostatky toho, čo po Zarosovi ostalo. Zaujímavé. Až príliš veľká náhoda. No Haladdin nebol ten, čo sa tým mal zaoberať. Na to je predsa tá ich vychýrená kontrarozviedka (ktorá by mimochodom neodhalila špeha ani keby sa im sám priznal).
S Cerlegom doniesli elfa na základňu, kde miesto toho, aby dostali ocenenie ako v každej normálnej armáde, ich Cruor takmer zabil: „Nabudúce sa vráťte na čas! Čože? Mne je úplne jedno, že by vás to zabilo! Mali ste prísť do polnoci vy lenivá zberba!“. Avšak Zaros bol spokojný. Práve sa chystal na útok na Lumbridge, z ktorého by išiel rovno do Faladoru a Varrocku, kde mohol zisťovať polohu štyroch častí Kľúča.
Nuž, tu by sa asi hodilo menšie vysvetlenie. Neznámo odkiaľ sa Zaros dozvedel, že na vrátenie Zamoraka do ich dimenzie bude potrebovať Kľúč (je to jeho názov, preto s K), ktorý je však rozbitý na štyri kusy. Jeho zdroje mu prezradili, že stúpenci Zamoraka vo Varrocku a Faladore možno vedia, kde by sa tieto časti mohli nachádzať. No späť k dobývaniu Lumbridge. Zaros vyslal obrovskú armádu, ktorá mala najprv dobyť Al-Kharid a potom zaútočiť na Lumbridge. Podľa jeho predstáv mali jednoducho lukostrelci zbombardovať Al-Kharid, mágovia zbúrať bránu a šermiari vyvraždiť palác. No, ľahšie sa povie, ako sa urobí. Ukázalo sa, že grófovi lukostrelci, ktorí boli v Al-Kharide, sú podstatne lepší ako Zarosovi. A tak muselo vojsko, ktoré viedol neskúsený Sir Edward, doslova zahaliť Al-Kharid vlastnými mŕtvolami. Zvíťazili, ale bolo to Pyrhovo víťazstvo. Edward, ktorý očividne nemal ani páru o vojenskej taktike (jeho názor bol „Šak čo, tam nabehneme a rozsekáme ich *****!“ a ten aj povedal Zarosovi, ktorý ho síce na týždeň zavrel do väznice, no na druhý deň si to rozmyslel a poslal ho veliť armáde), vyhlásil: „Žiadne zastavovanie, ideme do Lumbridge!“, za čo si vyslúžil pár štavnatých nadávok od vojska, no bolo mu to fuk. Viedol vojsko cez most, kde takmer polovicu zastrelili grófovi lukostrelci a keď konečne zabili grófa Dukeho a zved im doniesol správu, že nejaký mág oznámil Varrocku, čo sa deje a kráľ Roland vyslal do Lumbridge svoje vojská, zostalo z jeho armády iba sto bojovníkov.
To sa však dozvedel aj Zaros a rozhodol sa ihneď konať. Došlo mu, že jediná možnosť ako zabrániť katastrofe, je čo najrýchlejšie zabiť Rolanda. A tak sa pri tróne Kráľa Varrocku ako blesk z čistého neba objavili dve postavy v kapucniach: Glacias a Fumus. Glacias sa obrátil k Rolandovi, vykríkol: „Adversarium Caedes!“ a z jeho ruky vyletel pás modrého svetla, ktorý vymrštil z trónu kráľa, ktorý zomrel ešte skôr ako sa dotkol zeme. Glacias niečo zamrmlal a všetky Saradominove hviezdy vo Varrocku sa zmenili na znaky Zarosa.
V tej chvíli sa na balkóne zámku zjavil sám Zaros, ktorého magicky zosilnený hlas sa rozliehal po celom meste: „V mene pravého vládcu Glienoru – teda mňa – vyhlasujem, že Varrocku od teraz vládnem ja! Moji poddaní Umbra a Cruor zastavili vojská smerujúce do Lumbridge a odteraz budú títo vojaci dozerať na poriadok v krajine! Zakazujem všetky pravidelné stretávania troch a viacerých ľudí a všetky reči namierené proti mne pod hrozbou trestu smrti! Moji vojaci budú vyberať dane a verte mi, že keď sa im vzopriete,“ usmial sa hrozivým spôsobom, ktorý sa snáď ani nedá nazvať úsmevom „bude to mať oveľa horšie následky než pár zlatých navyše! Ďalej zakazujem všetky výlety do ostatných kráľovstiev, ktoré ešte nie sú pod mojou nadvládou! A napokon... nezabudnite, že keď predo mnou nebudete nič skrývať, nemáte sa čoho báť!“ a s tými slovami sa doslova rozplynul a ľudia už mohli iba bezmocne sledovať ako všetky mestské východy nahrádzajú obrovské masívne brány čierne ako noc a ich mramorové hradby, sochy a hrad menia svoju farbu na rovnakú ako majú brány a na hradbách sa objavujú postavy v kapucniach a plášťoch so znakom Zarosa, ktoré mali odteraz dohliadať na všetko, čo sa vo Varrocku stane. A Zaros sa vybral hľadať sluhov Zamoraka...


Kapitola 3: Po stopách Kľúča
Cartas sa strhol zo spánku. To sa mu zvyčajne nestávalo, na blízku muselo byť nejaké nebezpečenstvo! Poobzeral sa, no nič nevidel, všade bola tma. Postavil sa a mávnutím ruky zažal fakľu...to bola jedna z výhod jeho vysokého postavenia – mal vlastnú izbu a nemal koho zobudiť, tak si to mohol dovoliť. Vstal a pomaly sa zakrádal chodbou. Pocit nebezpečenstva sa stupňoval a tak Cartas vytiahol z opaska nôž „Diarnan“. Bola to zbraň so zahnutou čepeľou o dĺžke poldruha stopy a s jeho rodinným erbom na rukoväti. Cartas bol totiž jedným z hlavných predstaviteľov sluhov Zamoraka vo Varrocku. Zrazu začul kroky. Prudko sa otočil a tam zbadal muža v plášti a s nožom v ruke. Ten nôž vyzerá takmer ako Diarnan, pomyslel si Cartas. Počkať! Veď to aj JE môj nôž!...Pozrel si do pravej ruky a zistil, že v nej nedrží vôbec nič. Posledné, čo mu preletelo mysľou, kým stratil vedomie bolo: Ako to dokázal?
Cartas sa prebral na oceľovej stoličke so zviazanými rukami aj nohami. V miestnosti boli okrem neho dve osoby: jedna v svetlomodrom plášti a druhá stála za jeho chrbtom a držala mu nôž pod krkom a tak samozrejme nedokázal zistiť, v čom bola oblečená. Vlastne, ani by mu to na nič nebolo, lebo sa slušne predstavili...Prvý prehovoril ten pred ním: „Pán Cartas, radi by sme vám položili pár otázok a tak prosím neklaďte odpor. Ja som Glacias a ten za vami, to je Fumus. Nechceme vám ublížiť,“ tak by sa to určite dalo povedať. Avšak Glacas začal trocha inak: „Ty sviňa prašivá, nehýb sa a odpovedaj nám na otázky inak ťa Fumus podreže ako prasa na zabíjačke! Mimochodom, ja som Glacias ale to ťa teraz zaujímať nemusí, žéé?“ a strelil mu jednu facku.
Vtedy sa rozleteli dvere a dnu vošiel Zaros. „Vypadnite!“ štekol na tých dvoch skôr ako stihli Cartasa vypočuť. Potom sa obrátil na Cartasa: „Takže, aby sme si rozumeli, to, či sa dožiete zajtrajška, záleží na vašich odpovediach, jasné?“ Cartas sa ani neunúval odpovedať...čo na tom mohlo byť nejasné... „Takže,“ pokračoval Zaros, „vezmeme to pekne po poriadku: našli vaši ľudia už nejakú časť Kľúča?“ „Akého kľúča?“ nechápavo hľadel Cartas... Asi radšej nemal, lebo mu Zaros vrazil takú, až sa s ním celá stolička prevrátila... „Dobre, dobre, poviem Vám to, ale iba ak mi sľúbite, že ma potom nezabijete,“ vystrašene zvolal Cartas. Zaros iba mlčky prikývol, že sľubuje. „Fajn, tak teda: Vieme, kde je jedna časť Kľúča: v tajnej chodbe pod zámkom kráľa Rolanda...Teda vlastne už Vaším zámkom, „ opravil sa rýchlo Cartas, keď naňho Zaros vrhol dosť nebezpečne pôsobiaci pohľad. „Vstupuje sa tam z knižnice, za knihou o stromoch faladorského parku je taká malá čierna bodka. Keď neviete, že tam je, ani si ju nevšimnete. Keď na tú bodku zatlačíte, objaví sa chodba. Je vlastne takmer rovná a na konci je truhlica. Je zabezpečená magickou ochranou, heslo je 2741763-3. Mali by ste si to zapamätať, je to deň, keď ste medzi nás povolal Zamoraka...“ dovoľoval si Cartas, tak dostal druhú po hube. „Tak, to je všetko čo viem... už môžem prosím ísť?“ „Ale iste,“ prisvedčil Zaros a opäť sa usmial tým spôsobom, ktorý asi ovláda iba on. Prerezal laná, čo priväzovali Cartasa k stoličke (obyčajným nožom, kvôli bezpečnosti bola v miestnosti ochrana proti používaniu mágie) a keď bol už Cartas pri dverách, hodil mu do chrbta dýku...A tak získal Zaros prvú časť Kľúča...

Vo Faladore sa medzitým zišli králi a lordi z celého Glienoru, aby prerokovali svoje ďalšie konanie voči Zarosovi. Jednali hodiny a hodiny, niektorí sa chceli Zarosovi podrobiť, iní ho chceli zničiť. No nakoniec predsa dospeli k spoločnému záveru. K akému, bolo jasné všetkým, ktorí mali uši, lebo všetci účastníci porady zdvihli meče a vykríkli: „Za Falador“, „Za Ardougne!“, „Za Camelot!“, alebo ktovie za čo ešte...Keď všetci odišli, Sir Amik Varze sa posadil a prezeral si časť Kľúča, ktorú mu dal kráľ Miscellanie ako dar (v skutočnosti len nevedel na čo to je a nedalo sa to zničiť...). Konečne niečo zaujímavé, pomyslel si a popri tom si nanešťastie (aspoň teda pre neho) nevšimol, ako ho cez okno pozoruje až pozoruhodne čierny vták. Keď si vták všimol, čo si Sir obzerá, vzlietol a zamieril smerom do Varrocku. Zaros bude rád...
Naposledy upravil lord jagus dne 20.09.2011 19:01, celkově upraveno 4
Sé onr sverdar sitja hvass!
Uživatelský avatar
lord jagus
 
Příspěvky: 1087
Registrován: 13.05.2010 14:45
Bydliště: tam netrafíte
RS nickname: lord jagus

Re: Vzostup Zarosa by Thrawn Nexus

Nový příspěvekod assarin » 10.08.2011 07:49

Mne sa to celkom páči, ale niektorím scénam si tým rýchlym popisom ubral trochu dramatickosti (nap. jak privolal Zamoraka)
ale tá druhá časť ako uveznil seba aj Zamraka v inej dimenzii je napísaná výborne :)
Ze světla tma, z tmy smutek, ze smutku nenávist.
Uživatelský avatar
assarin
 
Příspěvky: 256
Registrován: 23.05.2010 08:49
Bydliště: bývalé ČSSR
RS nickname: artas555

Re: Vzostup Zarosa by Thrawn Nexus

Nový příspěvekod lord jagus » 10.08.2011 14:17

assarin píše:Mne sa to celkom páči, ale niektorím scénam si tým rýchlym popisom ubral trochu dramatickosti (nap. jak privolal Zamoraka)
ale tá druhá časť ako uveznil seba aj Zamraka v inej dimenzii je napísaná výborne :)


ďakujem, ten rýchly popis som zvolil preto, lebo toto malo byť skôr niečo ako prológ, dávna minulosť, zvyšok má byť prítomnosť, aj tak ďakujem za názor :) teraz som mal toho veľa, tak som nepísal, ale keďže sa aspoň niekto ozval, do konca týždňa skúsim spraviť druhú kapitolu
Sé onr sverdar sitja hvass!
Uživatelský avatar
lord jagus
 
Příspěvky: 1087
Registrován: 13.05.2010 14:45
Bydliště: tam netrafíte
RS nickname: lord jagus

Re: Vzostup Zarosa by Thrawn Nexus

Nový příspěvekod Shock IV » 10.08.2011 14:23

Pokračuj ;)
Mne to třeba uvolňuje nervy, když se odpoutám a prostě píšu co mne napadne, je to celkem velký relax :)
Jinak zajímavé ;)
Zeď slávy a demence
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Uživatelský avatar
Shock IV
Event team
Event team
 
Příspěvky: 643
Registrován: 02.01.2008 13:16
Bydliště: Orlová
RS nickname: Shock IV

Re: Vzostup Zarosa by Thrawn Nexus

Nový příspěvekod assarin » 10.08.2011 15:38

lord jagus píše:
assarin píše:Mne sa to celkom páči, ale niektorím scénam si tým rýchlym popisom ubral trochu dramatickosti (nap. jak privolal Zamoraka)
ale tá druhá časť ako uveznil seba aj Zamraka v inej dimenzii je napísaná výborne :)


ďakujem, ten rýchly popis som zvolil preto, lebo toto malo byť skôr niečo ako prológ, dávna minulosť, zvyšok má byť prítomnosť, aj tak ďakujem za názor :) teraz som mal toho veľa, tak som nepísal, ale keďže sa aspoň niekto ozval, do konca týždňa skúsim spraviť druhú kapitolu


aha :D tak to sry, lebo ja nepisem prology, takze ma taka moznost nenapadla :D
Ze světla tma, z tmy smutek, ze smutku nenávist.
Uživatelský avatar
assarin
 
Příspěvky: 256
Registrován: 23.05.2010 08:49
Bydliště: bývalé ČSSR
RS nickname: artas555

Re: Vzostup Zarosa by Thrawn Nexus

Nový příspěvekod lord jagus » 10.08.2011 18:06

Celsius01 píše:Pokračuj ;)
Mne to třeba uvolňuje nervy, když se odpoutám a prostě píšu co mne napadne, je to celkem velký relax :)
Jinak zajímavé ;)


jj, je to fajn oddych, zvlášť pri lava flow mine kde každých 5 minút niekde klikneš :D takto aj hrám rs, aj píšem :D a thx, aj tak si myslím že ten Prológ nebol nič moc :D

pridaná prvá kapitola, niekdajšia prvá kapitola premenovaná na Prológ
Sé onr sverdar sitja hvass!
Uživatelský avatar
lord jagus
 
Příspěvky: 1087
Registrován: 13.05.2010 14:45
Bydliště: tam netrafíte
RS nickname: lord jagus

Re: Vzostup Zarosa by Thrawn Nexus

Nový příspěvekod assarin » 10.08.2011 18:13

celkom dobré, ale to zaklínadlo pripomína Eragona ak si pametám tak letta je vznášať sa a wyrda je osud, čo moc nejde dokopy ale šak je to tvoj pribeh :D
Ze světla tma, z tmy smutek, ze smutku nenávist.
Uživatelský avatar
assarin
 
Příspěvky: 256
Registrován: 23.05.2010 08:49
Bydliště: bývalé ČSSR
RS nickname: artas555

Re: Vzostup Zarosa by Thrawn Nexus

Nový příspěvekod lord jagus » 10.08.2011 18:14

assarin píše:celkom dobré, ale to zaklínadlo pripomína Eragona ak si pametám tak letta je vznášať sa a wyrda je osud, čo moc nejde dokopy ale šak je to tvoj pribeh :D


huh ja ho mám asi silno v podvedomí, to zaklínadlo boli prvé slová čo ma napadli :D
Sé onr sverdar sitja hvass!
Uživatelský avatar
lord jagus
 
Příspěvky: 1087
Registrován: 13.05.2010 14:45
Bydliště: tam netrafíte
RS nickname: lord jagus

Re: Vzostup Zarosa by Thrawn Nexus

Nový příspěvekod assarin » 10.08.2011 18:15

:D stava sa aj mne
som zvedavi ze kedy sa ten pribeh rozprudi, pis dalej :)
Ze světla tma, z tmy smutek, ze smutku nenávist.
Uživatelský avatar
assarin
 
Příspěvky: 256
Registrován: 23.05.2010 08:49
Bydliště: bývalé ČSSR
RS nickname: artas555

Re: Vzostup Zarosa by Thrawn Nexus

Nový příspěvekod Shock IV » 10.08.2011 20:08

Ty vole :D komentuje ti to víc lidí než mne! :D Jak ses opovážil :D :D :D
Zeď slávy a demence
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Uživatelský avatar
Shock IV
Event team
Event team
 
Příspěvky: 643
Registrován: 02.01.2008 13:16
Bydliště: Orlová
RS nickname: Shock IV

Další

Zpět na Vaše tvorba

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 3 návštevníků

RuneScape ® is a trademark of Jagex © 2000-2011 Jagex Ltd.

Powered by phpBB © 2010/2011 phpBB Group
Style/Design by GraphicSite.cz pro RSko.cz

Počítadlo