Novinky

Sdělení vedení webu: Czecho-Slovak Forces přebírají vedení webu ... čtěte Více informací

Sdělení Event teamu:
Dejte nám vědět, jakou akci byste rádi viděli u nás na webu ZDE. Pomozte nám také s dotazníkem, klikněte ZDE.

Sdělení personálu fora:
Pomozte nám zjistit, co nám na RSko ještě chybí ... Více informací

Gameway

Vaše tvorba - vytvořili jste sig, nakreslili pěkný obrázek s RS tématem atd...

Gameway

Nový příspěvekod montik2 » 08.10.2011 13:57

Doufám, že to nebude vypadat jako reklama, ale dělám články jednomu hernímu webu http://www.gameway.eu/ . Je to web s herními články, novinkami, recenzemi apod. Já tam píšu také články pod jménem Martin Březa. Byl bych rád kdybyste se na tento web podívali a ohodnotili jak mé, tak i jiné články.

http://www.gameway.eu/
Obrázek
Obrázek
Uživatelský avatar
montik2
 
Příspěvky: 420
Registrován: 01.07.2009 08:08
Bydliště: Nádraží, modrá popelnice xD

Re: Gameway

Nový příspěvekod Courseee » 08.10.2011 14:03

Máš s prominutím hroznej styl psaní, nemluvě o gramatice. (Přečel jsem si článek o RAGE a stačilo mi). Navíc máš chybný data, ta hra v Evropě vyšla teprve včera.
Two Gentlemen - příručka moderního GENTLEMANA
Uživatelský avatar
Courseee
Globální Moderátor
Globální Moderátor
 
Příspěvky: 1717
Registrován: 15.09.2008 10:18
Bydliště: In a Galaxy Far, Far Away
RS nickname: Courseee

Re: Gameway

Nový příspěvekod montik2 » 08.10.2011 14:56

To RAGE se mi moc nepovedlo, dělal jsem to na rychlo.
Obrázek
Obrázek
Uživatelský avatar
montik2
 
Příspěvky: 420
Registrován: 01.07.2009 08:08
Bydliště: Nádraží, modrá popelnice xD

Re: Gameway

Nový příspěvekod Radanek » 08.10.2011 15:52

Doufám, že sneseš kritiku.

Styl psaní je děsný, najdi si někoho, kdo to za tebe před vydáním korektne a pak až to tam házej. A hlavně, máš tam fakt hafo chyb, jak gramatických, tak mluvnických (úplně rozhozenej slovosled atd). Neříkám, že i já takový chyby nedělám, ale rozhodně ne v oficiálních článcích na web :)
Obrázek
ObrázekTrue story
BLOGSCAPE
Master of Spam s náskokem přesně 1000 příspěvků :D (Bezdo neposer to)
Spoiler: show
Obrázek
Uživatelský avatar
Radanek
RSko Admin
RSko Admin
 
Příspěvky: 3967
Registrován: 02.01.2008 10:00
RS nickname: Radanek

Re: Gameway

Nový příspěvekod Kwaichi » 08.10.2011 15:53

Daj nejaký link na tvoj text, žiaden som nenašiel :p
Ale recenzie sa mi celkovo páčia, aj to že tam nie sú recenzované len hry ale napr. aj notebooky.
Obrázek
Obrázek

Obrázek
Obrázek[Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Uživatelský avatar
Kwaichi
 
Příspěvky: 410
Registrován: 01.07.2011 05:44

Re: Gameway

Nový příspěvekod montik2 » 08.10.2011 17:33

Kwaitchi a pro všechny:
Zde je můj nový článek, který se mi povedl bych řekl.
http://www.gameway.eu/f1-2011.a1098.html
Obrázek
Obrázek
Uživatelský avatar
montik2
 
Příspěvky: 420
Registrován: 01.07.2009 08:08
Bydliště: Nádraží, modrá popelnice xD

Re: Gameway

Nový příspěvekod Courseee » 08.10.2011 17:42

GRAMATIKA!!
Two Gentlemen - příručka moderního GENTLEMANA
Uživatelský avatar
Courseee
Globální Moderátor
Globální Moderátor
 
Příspěvky: 1717
Registrován: 15.09.2008 10:18
Bydliště: In a Galaxy Far, Far Away
RS nickname: Courseee

Re: Gameway

Nový příspěvekod Milda <3 » 08.10.2011 17:50

^
chvíly? ňáká? chybějící čárky? ;)

hra vyšla 20. září 2011. Je to dokonalá simulace F1. Předchozí díl 2010 byl také skvělý a dobře se prodával, doufejme, že tomu bude tak i v díle 2011.

Tohle vyznívá tak, že nejdříve chválíš 2011, jaká je to skvělá simulace a hned poté doufáš, že to bude tak skvělá hra, jako byla 2010.

Nicméně, toto je psáno jako recenze, nebo je to úplně něco jiného? Spíš to totiž vypadá jako ty oslavující texty na krabicích od her, než jako recenze. Každopádně je to furt začátek, tak se pouč z chyb a příště to zas bude o něco lepší ;)
Milda <3
Retired
Retired
 
Příspěvky: 374
Registrován: 02.01.2008 11:07

Re: Gameway

Nový příspěvekod Falador Lady » 08.10.2011 18:21

montik2 píše:Kwaitchi a pro všechny:
Zde je můj nový článek, který se mi povedl bych řekl.
http://www.gameway.eu/f1-2011.a1098.html


chceš kritiku ?
za A)... interpunkce !...
za B) některý slovní obraty jsou naproswot hrozný :

nechci rozebírat celý článek tak rozeberu aspoň tuhle bizardní větu: "Je to jen na vás, jak se odstartuje závod, vše je jen a jen ve vašich rukou bud‘ se necháte vláčet za stádem rozjetých formulí anebo vy se sami vzpamatujete a dostanete na vedoucí pozici."
1) nějak mockrát je tam slovo Jen nazačátku a to je divný
2),,ve vašich rukou buď se" bych to nějak oddělila... když už nic tak aspoň mezi slovy rukou a buď vrazit čárku či středník
3),,stádo rozjetých formulí" je fráze která na mně působí celkem podivně, ale budiž
4) "anebo vy se sami vzpamatujete" tohle je dost krkolomný navíc jsem nenašla souvislot mezi vzpamatováním se a dostáním se na vedoucí pozici.. aspoň z týhle věty né, která mi sama o sobě nedává vůbec smysl.

Každopádně s prsaním nepřestávej věřím že pro to máš nějaký potenciál. kdybych mohla poradit co zlepšit z jazykovýho hlediska... tak míň používat čárky, a tvořit více sdamostatné věty. Taky je důležité aby podstatné informace byly jednoznačné, podle mně některá slova rozšiřuješ přídavnými jmény, která jsou naprosto zbytečná.

např věta.: "Pneumatiky se nyní chovají více reálněji."

jaký by byl rozdíl kdybys vyhodil slovo "více" ? to by bylo na místě pouze v případě kdyby místo slova "reálněji" bylo slovo "reálně" takhle tam máš totiž 2 slova co dávají úplně stejnou informaci což je zbytečný stačí aby tam ta informace byla jednou....

a co bych ti ještě poradila. každý článek si po dopsání nahlas přečíst, nahrát na nějaké záznamové médium a pak si to poslechnou jak to zní... možná tam chyby lépe vyplynou.... dobrý je si to taky přečíst až následující den. tohle je i ve výtvarnictví. člověk si chybi totiž neuvědomuje ihned.

no snad mně nezabiješ za mé vyjádření a kritiku :red
... Postscriptum: připouštím že taky píšu jako prase :red
Obrázek<<klikněte prosím, rychlej to pak poroste :D
Uživatelský avatar
Falador Lady
 
Příspěvky: 613
Registrován: 02.01.2008 08:04
Bydliště: Nejkrásnější město na světě... Brno
RS nickname: Elisix, Falador Lady

Re: Gameway

Nový příspěvekod Kwaichi » 08.10.2011 19:33

Tak budem komentovať to, čo zaujíma hráča - čitateľa recenzie najviac - a to je obsahová stránka.
Na môj vkus to bolo dosť krátke. Chýbalo tam viac obrázkov - hlavne zaujímavých a v dobrej kvalite, taktiež si mohol pridať aj dáke video - ak si hral hru aj ty, tak nejaké, čo si počas hrania natočil sám, alebo aspoň intro hry od vydavateľa.
Ak si hru hral, mohol si dodať aj dáke vlastné postrehy, či sa vyskytli nejaké bugy, priebeh hry popísať, či ťa bavila od začiatku až do konca,... Ak si ju nehral, neviem či má dáky význam písať recenziu... ako chceš kvalitne zhodnotiť niečo, s čím nemáš žiadne skúsenosti?

Teším sa na tvoju ďalšiu recenziu, daj vedieť až bude na svete.
Obrázek
Obrázek

Obrázek
Obrázek[Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Uživatelský avatar
Kwaichi
 
Příspěvky: 410
Registrován: 01.07.2011 05:44

Další

Zpět na Vaše tvorba

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 3 návštevníků

RuneScape ® is a trademark of Jagex © 2000-2011 Jagex Ltd.

Powered by phpBB © 2010/2011 phpBB Group
Style/Design by GraphicSite.cz pro RSko.cz

Počítadlo