Novinky

Sdělení vedení webu: Czecho-Slovak Forces přebírají vedení webu ... čtěte Více informací

Sdělení Event teamu:
Dejte nám vědět, jakou akci byste rádi viděli u nás na webu ZDE. Pomozte nám také s dotazníkem, klikněte ZDE.

Sdělení personálu fora:
Pomozte nám zjistit, co nám na RSko ještě chybí ... Více informací

Luciiny chujovinske obrazky

Vaše tvorba - vytvořili jste sig, nakreslili pěkný obrázek s RS tématem atd...

Luciiny chujovinske obrazky

Nový příspěvekod Lucia514 » 14.08.2008 21:17

moje chujoviny ze zivota RuneScape


Obrázek
hehe tri spinnery to je lepsi healovani kam se nane hrabe bunyip :P

Obrázek
sme jako maly (Windy,Lucia a Rekpet) whiiz :D

Obrázek´
Mno jak jinak hrajemesi a fandime bohu Saradominovi :!: (Gebels,Lucia,Pyro a Pk martin)

Obrázek
Tanecek pro Saradomina :lol: btw trochu se mi trha guthan skirtka :oops:


Obrázek
a potom jsme zasli na krtecka :P pracky a kuze jsme si delily rovnim dilem ;) (Lucia,Pyro a Pk Martin)

Obrázek
A ano moje oblibena Quest cape emote od Quest cape Mastra Fedyho ;) on vi jak na na me udelat dojem :lol: chvili jsem se lekla jeho krasneho pozadi :shock:

Obrázek
Preventivni obrana...nebo spise ochrana? posudte sami

Obrázek
trochu drazsi outfit ale peknej ;) Santa hatka,furyna,,par rune arrow,dragon chainbody,dragon plateskirt,dragon gloves,dragon boots,ring of weath,fire battlestaff a saradomin cape

Obrázek
dalsi red outfit tentokrat se Saragodsword (sgs) pucenej od nastavajiciho manzela Sco angela (ta prdelka je tak kvuli nemu ;) )
Obrázek
Obrázek
Uživatelský avatar
Lucia514
 
Příspěvky: 62
Registrován: 16.02.2008 06:54
RS nickname: Verca

Re: Luciiny chujovinske obrazky

Nový příspěvekod Trane335 » 14.08.2008 22:00

Vyzera to ako kebz si chcela nahrabat prispevky = /
nepovažuje sa to za spamm aalebo doubleposting ?
BTW:viac než double.. :roll:
Obrázek
Trane335
 
Příspěvky: 3
Registrován: 02.01.2008 11:56

Re: Luciiny chujovinske obrazky

Nový příspěvekod Lucia514 » 14.08.2008 22:01

Obrázek
Zde mame foto mojeho nastavajiciho manzela Sco Angela

Obrázek
Ano nas roztomili Angel si hral a jako male decko se roztomile zeptal "co to je za curajci vec?" a pak delal s tim chujoviny,dve hodiny jsem to pak musela mejt :lol:

Obrázek
Tady jsem mu davala mantu a sharka za kterou mi dal mantu (jak jinak nez ode mne) a este urazka "drobny si necham" jako kdyby je nekdy chtel :lol: zato jsem ho taky pekne prohnala.vsak si to zaslouzil

Obrázek
A nakonec jsem si nechala malou drobnustku :oops: nakreslila jsem Angela jak jde lovit veceri...jeho podotknuti: Sco Angel: ‎ty sharky vypadaji roztomile,Sco Angel: jako plysacky
Obrázek
Obrázek
Uživatelský avatar
Lucia514
 
Příspěvky: 62
Registrován: 16.02.2008 06:54
RS nickname: Verca

Re: Luciiny chujovinske obrazky

Nový příspěvekod Lucia514 » 14.08.2008 22:03

ja to sem davam tak jak to bylo nafocene nechtela jsem dat vsechno najednou protoze nektere se k sobe fakt nehodo proto tak
btw ten posledni je po 4 protoze sou k sobe ty obrazky
Obrázek
Obrázek
Uživatelský avatar
Lucia514
 
Příspěvky: 62
Registrován: 16.02.2008 06:54
RS nickname: Verca

Re: Luciiny chujovinske obrazky

Nový příspěvekod Lucia514 » 15.08.2008 07:12

Obrázek
Toto byl muj prvni dobrej,ale drahej,outfit na kdyz jsem zacinala s members(cmb 64)

Obrázek
Kdyz jsem si nato postupem casu zvikla,tak jsem rune full (t) prodala a koupila si wizzard full (t) jeden z mnoha mich uletu :lol:

Obrázek
Mno a toto je muj prvni drahej members outfit kterej jsem mela moc rada nez jsem si koupila guthana,guthan ftw :P

Obrázek
Svetem jsem si chodila,po nejakem case sem tam neco zabila a ejhle...clue lvl 1...byla jsem happy ze mam svoje prni clue,takze jsem se na nej hned vydala...sice nic moc ale staci to :D

Obrázek
Co je svetem svet,jsem se rozhodla,jako mladej noobik jit na hunter...tehdy jsem se vydala na lov ptaku pri kterem jsem uspesne dala,sice do hunteru 7lvl, maly total 1000...byl to muj maly sen ;)

Obrázek
No a na zaver mam svuj oblibeny fishing,ktery jsem dala na 76 a byla jsem happy...dnes uz mam 81 a snazim se o Fishing skill cape :)
Obrázek
Obrázek
Uživatelský avatar
Lucia514
 
Příspěvky: 62
Registrován: 16.02.2008 06:54
RS nickname: Verca

Re: Luciiny chujovinske obrazky

Nový příspěvekod pk martin » 15.08.2008 09:36

pekne obrazky :D este ze ten reve dragon na nas nemohol utocit ked sme boli hore :D
Obrázek
pk martin
 
Příspěvky: 28
Registrován: 23.02.2008 09:35

Re: Luciiny chujovinske obrazky

Nový příspěvekod Lucia514 » 15.08.2008 12:34

Obrázek
Tady mas toho reveranta dragona :)

Obrázek
peknej kousek
Obrázek
Obrázek
Uživatelský avatar
Lucia514
 
Příspěvky: 62
Registrován: 16.02.2008 06:54
RS nickname: Verca

Re: Luciiny chujovinske obrazky

Nový příspěvekod Jananas3 » 15.08.2008 17:07

Hehe pekne. Mne sa stalo že som plnil ten quest vo wilde a v zapadnych ruinach sa zničoho nič objavil Revant dragon s revant knight. Hit za 70 + 29 a krasny port do lumbu hehe :D
Obrázek
Uživatelský avatar
Jananas3
 
Příspěvky: 26
Registrován: 01.01.2008 11:52

Re: Luciiny chujovinske obrazky

Nový příspěvekod Lucia514 » 15.08.2008 19:09

tak to ti nezavidim takovi teleport do lumbu :D nasla bych si lepsi ale kdyz je zadarmo proc ne :) btw diky za ohodnoceni obrazku :D kdyby jsi nejakej chtel nakreslit posli ;)
Obrázek
Obrázek
Uživatelský avatar
Lucia514
 
Příspěvky: 62
Registrován: 16.02.2008 06:54
RS nickname: Verca

Re: Luciiny chujovinske obrazky

Nový příspěvekod Lucia514 » 16.08.2008 09:51

Obrázek
Dalsi z nasich chujovin byl BA (Barbarian Assalut) Pretahovali jsme se,ale pak rozhodli a sli na me :) co jsem mela delat musela jsem drzet aby me nezavalili (Pk Martin,Radanek,Pyro,Lucia)

Obrázek
Melo to byt posilani <3 ale nakonec z toho vziklo toto :lol: Btw Pk Martin ma cerveni nos co asi delal :lol: (Pyro,Pk Martin,Lucia)

Obrázek
Zde se hlasime do sluzby na 4roky ;) (Pk Martin,Pyro,Lucia)

Obrázek
Byla nuda tak jsme se chytli za ruce a delali chujoviny :mrgreen: (Pk Martin,Radanek,Pyro,Lucia)

Obrázek
Lucia a Pyro veri v Saradomina:In the name of Saradomin,Protector of us all,I now join you in the eyes Saradomin. (Pk Martin,Radanek,Lucia,Pyro)

Obrázek
Martine martine,ty zamoraku zradnej :) (Pk Martin,Lucia)
Obrázek
Obrázek
Uživatelský avatar
Lucia514
 
Příspěvky: 62
Registrován: 16.02.2008 06:54
RS nickname: Verca

Další

Zpět na Vaše tvorba

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 11 návštevníků

RuneScape ® is a trademark of Jagex © 2000-2011 Jagex Ltd.

Powered by phpBB © 2010/2011 phpBB Group
Style/Design by GraphicSite.cz pro RSko.cz

Počítadlo