Novinky

Sdělení vedení webu: Czecho-Slovak Forces přebírají vedení webu ... čtěte Více informací

Sdělení Event teamu:
Dejte nám vědět, jakou akci byste rádi viděli u nás na webu ZDE. Pomozte nám také s dotazníkem, klikněte ZDE.

Sdělení personálu fora:
Pomozte nám zjistit, co nám na RSko ještě chybí ... Více informací

Smazat

Vaše tvorba - vytvořili jste sig, nakreslili pěkný obrázek s RS tématem atd...

Re: Townie začíná malovat

Nový příspěvekod J townie » 25.04.2010 09:33

Baron Integ píše:
Knight Tutul píše:Obrázky máš pěkné :) Jen zkuz trochu víc zatlačit na pastelky , jen ať to pak není jak barva ;)
+ Malovat je barvou, Kreslit je tužka,uhel,pastelka...


No dobře, rejpnu si. Kresba je lineární a malba je plošná - JENŽE kresba může být taky PLOŠNÁ, pokud máš dostatek trpělivosti. S olejkovama nic nenakreslíš:)

K obrázkům: Kreslíš to stylem mangy, což je super pokud se to naučíš tak to bude hodně dobrý, najdi si na netu studie obličejů, protože ty jsou strašný:D a stíny jen lehce načrtni. A pokud je to pastelka tak přitlač a udělej všecky barvy plné bez bílých míst, a na pozadí kašli.

edit1:
Kód: Vybrat vše
http://bolsafun.com/images/hellsing-anime-poster.jpg
- profily manga charakterů na ukázku

edit2: Omg právě jsem si všiml jak ten chlap tahá ženu za skillcape. Tak to je hodně dobrý! Máš u mě plus za nápad:D


Kreslím to bohužel jsem podle předlohy, nápad nebyl můj :D Kreslením podle předlohy se chci naučit ty základní rysy, svou vlastní představu stále nakreslit nedokážu, zkoušel jsem to...
Jinak díky za názory, ten odkaz, neni moc prsatá? :D
Retired Archmage - 99 RC & Magic.
99 Crafting - 28.11.2022
Uživatelský avatar
J townie
 
Příspěvky: 1761
Registrován: 18.09.2008 16:38
Bydliště: 404
RS nickname: J Townie

Re: Townie začíná kreslit

Nový příspěvekod Baron Integ » 25.04.2010 12:29

ále jo, kozy má velký:)
Obrázek
Uživatelský avatar
Baron Integ
Pomocník fóra
Pomocník fóra
 
Příspěvky: 1722
Registrován: 25.01.2008 20:34
Bydliště: Žďár nad Sázavou/brno intr

Re: Townie začíná kreslit

Nový příspěvekod J townie » 11.06.2010 15:25

Tak, zas po dlouhé době jsem něco nakreslil, přitlačil jsem na pastelku, ale některé jsou prostě šunky...si zajdu koupit kvality. Bylo to podle předlohy, dárek kámošce k narozkám.

Obrázek


Má to hromadu chyb, ale co, s dalším obrázkem je jich méně
Retired Archmage - 99 RC & Magic.
99 Crafting - 28.11.2022
Uživatelský avatar
J townie
 
Příspěvky: 1761
Registrován: 18.09.2008 16:38
Bydliště: 404
RS nickname: J Townie

Re: Townie začíná kreslit

Nový příspěvekod Falador Lady » 11.06.2010 21:32

na to že je to podle předlohy je tam sposta anatomických nepřesností a trochu ujíždí perspektiva že to není dokonale vystínované není ani tak podstatné, vlastně to je nepodstatné, jinak je to ale na velmi dobré cestě. Rozhodně trénuj ;)
Obrázek<<klikněte prosím, rychlej to pak poroste :D
Uživatelský avatar
Falador Lady
 
Příspěvky: 613
Registrován: 02.01.2008 08:04
Bydliště: Nejkrásnější město na světě... Brno
RS nickname: Elisix, Falador Lady

Re: Townie začíná kreslit

Nový příspěvekod J townie » 12.06.2010 17:41

Díky, ano, ta anatomie se mi nepovedla, ale nakonec to mělo význam s tím "a hodně inspirace", neboť ty chyby by jí mohly inspirovat *Blbá výmluva...* ;)
Díky za názor, když bude čas *Což by o prázky mohl být...*, budu trénovat na dalších kresbách dle předlohy :)
Retired Archmage - 99 RC & Magic.
99 Crafting - 28.11.2022
Uživatelský avatar
J townie
 
Příspěvky: 1761
Registrován: 18.09.2008 16:38
Bydliště: 404
RS nickname: J Townie

Re: Townie začíná kreslit

Nový příspěvekod Nervic0 » 12.06.2010 20:21

Maluj radši podle fantazie, ne? Udělej tu malbu ne tak, jak vypadá předloha, ale tak, jak ji chceš aby vypadala. Když něco stvořím, tak to je s upravenou perspektivou, aby mi to připadalo o něco dynamičtější :P
Nevím, mě by to s předlohou nebavilo, připadal bych si jako když vybarvuju omalovánky :-) Každopádně na výsledku to nemusí být poznat, píšu to jenom proto, že je pak zábavnější ten proces tvorby.
Třeba sem taky jednou něco hodím.
Ftp
Nervic0
 
Příspěvky: 415
Registrován: 09.01.2008 20:57
RS nickname: Nervic0

Re: Townie začíná kreslit

Nový příspěvekod J townie » 13.06.2010 09:50

Nervic0 píše:Maluj radši podle fantazie, ne? Udělej tu malbu ne tak, jak vypadá předloha, ale tak, jak ji chceš aby vypadala. Když něco stvořím, tak to je s upravenou perspektivou, aby mi to připadalo o něco dynamičtější :P
Nevím, mě by to s předlohou nebavilo, připadal bych si jako když vybarvuju omalovánky :-) Každopádně na výsledku to nemusí být poznat, píšu to jenom proto, že je pak zábavnější ten proces tvorby.
Třeba sem taky jednou něco hodím.

Rád bych kreslil podle fantazie, jenže mám v hlavě představu a nedokážu jí zrealizovat na papír...tak se raději držím těch kreseb podle předlohy.
Retired Archmage - 99 RC & Magic.
99 Crafting - 28.11.2022
Uživatelský avatar
J townie
 
Příspěvky: 1761
Registrován: 18.09.2008 16:38
Bydliště: 404
RS nickname: J Townie

Re: Townie začíná kreslit

Nový příspěvekod Baron Integ » 22.06.2010 16:45

Poradím ti jestli chceš začít kreslit figuru tak aby to vypadalo dobře a bylo to anatomicky přesný, tak začni od hlavy a postupne pridavej dalsi casti tela - a kresli jen linearne(bez stinu) par tahama, za mesic nebo dva pri treninku jedna nebo dve rychly kresby denne zvladnes nakreslit hentai/anime postavy dobre jaxvina, ver mi vlastni skusenost:)
Obrázek
Uživatelský avatar
Baron Integ
Pomocník fóra
Pomocník fóra
 
Příspěvky: 1722
Registrován: 25.01.2008 20:34
Bydliště: Žďár nad Sázavou/brno intr

Re: Townie začíná kreslit

Nový příspěvekod J townie » 23.06.2010 15:41

Baron Integ píše:Poradím ti jestli chceš začít kreslit figuru tak aby to vypadalo dobře a bylo to anatomicky přesný, tak začni od hlavy a postupne pridavej dalsi casti tela - a kresli jen linearne(bez stinu) par tahama, za mesic nebo dva pri treninku jedna nebo dve rychly kresby denne zvladnes nakreslit hentai/anime postavy dobre jaxvina, ver mi vlastni skusenost:)

zkusím během prázdnin, když nebude brigáda (což zřejmě nebude). Stále zvládám jen s předlohou, bez předlohy stále končí v koši...
Retired Archmage - 99 RC & Magic.
99 Crafting - 28.11.2022
Uživatelský avatar
J townie
 
Příspěvky: 1761
Registrován: 18.09.2008 16:38
Bydliště: 404
RS nickname: J Townie

Re: Townie začíná kreslit

Nový příspěvekod Nervic0 » 23.06.2010 17:26

Anebo si půjč nějakou knihu o malování figur, kdyby ti šlo o vážně přesné postavy s reálnými proporci, namalované podle fantazie. To je myslím o něco lepší než malovat od nějaké části, protože si papír líp rozvrhneš.
U těch "japonských" anime je to celkem jedno podle mě, myslím že tam jde o to jak se ti to líbí a aby to bylo dynamické a výrazné.
Ftp
Nervic0
 
Příspěvky: 415
Registrován: 09.01.2008 20:57
RS nickname: Nervic0

PředchozíDalší

Zpět na Vaše tvorba

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 8 návštevníků

RuneScape ® is a trademark of Jagex © 2000-2011 Jagex Ltd.

Powered by phpBB © 2010/2011 phpBB Group
Style/Design by GraphicSite.cz pro RSko.cz

Počítadlo