Novinky

Sdělení vedení webu: Czecho-Slovak Forces přebírají vedení webu ... čtěte Více informací

Sdělení Event teamu:
Dejte nám vědět, jakou akci byste rádi viděli u nás na webu ZDE. Pomozte nám také s dotazníkem, klikněte ZDE.

Sdělení personálu fora:
Pomozte nám zjistit, co nám na RSko ještě chybí ... Více informací

Hledá se tanker na banda - Duo

Vše o lovu náročných monster jako jsou godwars bossové, daggy apod..

Hledá se tanker na banda - Duo

Nový příspěvekod trsak1 » 04.02.2012 16:59

Ahojte,
po nedávnem scamu se snažím co nejvíce vydělat, takže se snažím najít někoho, kdo mi pomůže :).
Proto hledám někoho kdo by semnou chodil duo banda a tankoval by. Loot by se dělil 50:50. Moje lvly mám v podpisu. Aktuálně dělám 91 herb a moje armour není nic moc extra :D.
Našel by se prodím někdo tak moc hodný, že by semnou zašel? Klidně bych chodil každý den.
Díky, Trsak.
Vítěze se nikdo neptá, zda má pravdu.
Naděje umírá poslední.
Chodí štěstí dokola, sem tam padne na vola.
Uživatelský avatar
trsak1
 
Příspěvky: 439
Registrován: 09.08.2008 16:31
Bydliště: Nové Město na Moravě
RS nickname: Trsak

Re: Hledá se tanker na banda - Duo

Nový příspěvekod jakube33 » 05.02.2012 20:22

Nwm jestli nekoho sezenes, spis chod na naky mh kde mas jistejsi vydelek. S timto flat stebou nikod nebude chtit jit protoze pro nej to bdue solo. Nemas cls a turm. Si udelej dung udelas si chaotic a pak skocis na frosty dnyska jsem mel za necely dve hodky 4,4m cash s rng. Pokud chces sehnat nekoho kdo by stebou chodil duo banda tak GL
Uživatelský avatar
jakube33
 
Příspěvky: 1395
Registrován: 31.08.2009 11:01
RS nickname: Jakube33

Re: Hledá se tanker na banda - Duo

Nový příspěvekod Moongose » 06.02.2012 14:01

jakube33 píše:Nwm jestli nekoho sezenes, spis chod na naky mh kde mas jistejsi vydelek. S timto flat stebou nikod nebude chtit jit protoze pro nej to bdue solo. Nemas cls a turm. Si udelej dung udelas si chaotic a pak skocis na frosty dnyska jsem mel za necely dve hodky 4,4m cash s rng. Pokud chces sehnat nekoho kdo by stebou chodil duo banda tak GL


+1
Dorob 99 att a daj chaotic, turm je len taky maly (ale veľmi užitočný) bonus na više, počítam že extremi už máš cez stew.

V dnešnej dobe ti nikto nič zadarmo neda, a to aby sa s tebou niekto delil o loot 50:50 pričom by on tankoval a počítam že by toho aj viac nahitoval, to nečakaj. Skus ni najst niekoho z kamaratov, cudzí ta nevezmu. Niekedy ked sa budem nudit, a budem chciet ist banda tak ti napíšem.
Obrázek
Uživatelský avatar
Moongose
 
Příspěvky: 143
Registrován: 21.04.2011 12:48

Re: Hledá se tanker na banda - Duo

Nový příspěvekod Makodoko » 13.02.2012 20:25

+1 ale turm nie je len taký malý bonus :D je to prelomová vec spolu s ss samozrejme
Obrázek
Makodoko
 
Příspěvky: 29
Registrován: 31.08.2009 15:56

Re: Hledá se tanker na banda - Duo

Nový příspěvekod trsak1 » 14.02.2012 05:45

Myslim, ze bych pomohl celkem hodne. Ale uz jsem se pustil do dungu, udelam 2 chaotic weapony a pustim se na frosty.
Vítěze se nikdo neptá, zda má pravdu.
Naděje umírá poslední.
Chodí štěstí dokola, sem tam padne na vola.
Uživatelský avatar
trsak1
 
Příspěvky: 439
Registrován: 09.08.2008 16:31
Bydliště: Nové Město na Moravě
RS nickname: Trsak

Re: Hledá se tanker na banda - Duo

Nový příspěvekod jakube33 » 14.02.2012 06:10

trsak1 píše:Myslim, ze bych pomohl celkem hodne. Ale uz jsem se pustil do dungu, udelam 2 chaotic weapony a pustim se na frosty.

Tohle je dobre rozhodnuti, jinak ve vyberu cr cls, v tvem pripade bych vzal nejdrive cls. Predpokladam ze ex poty nemas a asi taky nepietujes. Takze s cr bez piet/turm a bez ex potu budes hitovat starou belu a jestli to chces jak na mh i na slay vem prvni cls. Jinak gl na ten dung na nizkym lvl je to sileny xpit. Jsem daval 600k za den a to jsem byl jeste rad.
Uživatelský avatar
jakube33
 
Příspěvky: 1395
Registrován: 31.08.2009 11:01
RS nickname: Jakube33

Re: Hledá se tanker na banda - Duo

Nový příspěvekod lord jagus » 14.02.2012 12:22

trsak1 píše:Myslim, ze bych pomohl celkem hodne.


no nechcem ti brať ilúzie ale:
  • No pro arm
  • No cls
  • No turm
  • 85 att
  • no ovl
Sé onr sverdar sitja hvass!
Uživatelský avatar
lord jagus
 
Příspěvky: 1087
Registrován: 13.05.2010 14:45
Bydliště: tam netrafíte
RS nickname: lord jagus

Re: Hledá se tanker na banda - Duo

Nový příspěvekod trsak1 » 14.02.2012 12:50

lord jagus píše:
trsak1 píše:Myslim, ze bych pomohl celkem hodne.


no nechcem ti brať ilúzie ale:
  • No pro arm
  • No cls
  • No turm
  • 85 att
  • no ovl


No a?.. Nevim jaky tohle melo smysl? Zamysli se, nez neco napises, dik. Navic kdyz jsme byli naposledy na arme, tak jsem byl vic napomocny, nez ty.

A jakube extremes mam a piety pouzivam :D. A to si daval jako 600k expu za den? Ja davam cca 15k expu za hodinu :D.
Vítěze se nikdo neptá, zda má pravdu.
Naděje umírá poslední.
Chodí štěstí dokola, sem tam padne na vola.
Uživatelský avatar
trsak1
 
Příspěvky: 439
Registrován: 09.08.2008 16:31
Bydliště: Nové Město na Moravě
RS nickname: Trsak

Re: Hledá se tanker na banda - Duo

Nový příspěvekod Radanek » 14.02.2012 13:25

jaký to mělo smysl? že by tanker nahitoval víc jak 2/3 a ty bys tam prostě stál a hitoval mu samý nuly. Řekl bych, že většina lidí než by šla s tebou si to radši solne a bude to mít skoro nastejno. Sorry, ale je to pravda. Natrénuj skilly, udělej turmoil, kup armor (aspoň bandos tassy+karil top), udělej cls a pak tě někdo určitě veme. Vydělat prachy neni zas tak těžký, denně se dá vydělat poměrně slušný prachy jenom z "každodenních aktivit" jako je vykupování battlestaff, farming a podobně. pak tady jsou draci na kosti, slayer na všechno možné...
Obrázek
ObrázekTrue story
BLOGSCAPE
Master of Spam s náskokem přesně 1000 příspěvků :D (Bezdo neposer to)
Spoiler: show
Obrázek
Uživatelský avatar
Radanek
RSko Admin
RSko Admin
 
Příspěvky: 3967
Registrován: 02.01.2008 10:00
RS nickname: Radanek

Re: Hledá se tanker na banda - Duo

Nový příspěvekod trsak1 » 14.02.2012 13:30

radanek píše:jaký to mělo smysl? že by tanker nahitoval víc jak 2/3 a ty bys tam prostě stál a hitoval mu samý nuly. Řekl bych, že většina lidí než by šla s tebou si to radši solne a bude to mít skoro nastejno. Sorry, ale je to pravda. Natrénuj skilly, udělej turmoil, kup armor (aspoň bandos tassy+karil top), udělej cls a pak tě někdo určitě veme. Vydělat prachy neni zas tak těžký, denně se dá vydělat poměrně slušný prachy jenom z "každodenních aktivit" jako je vykupování battlestaff, farming a podobně. pak tady jsou draci na kosti, slayer na všechno možné...


Smysl to nemá, protože to co napsal, že nemám, vím sám... Chtěl jsi jen zamachrovat, že on to má :). A jak se vydělává mi vážně nemusíš psát, s tím problémy nemám..
Vítěze se nikdo neptá, zda má pravdu.
Naděje umírá poslední.
Chodí štěstí dokola, sem tam padne na vola.
Uživatelský avatar
trsak1
 
Příspěvky: 439
Registrován: 09.08.2008 16:31
Bydliště: Nové Město na Moravě
RS nickname: Trsak

Další

Zpět na Monster Hunting

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník

RuneScape ® is a trademark of Jagex © 2000-2011 Jagex Ltd.

Powered by phpBB © 2010/2011 phpBB Group
Style/Design by GraphicSite.cz pro RSko.cz

Počítadlo