Novinky

Sdělení vedení webu: Czecho-Slovak Forces přebírají vedení webu ... čtěte Více informací

Sdělení Event teamu:
Dejte nám vědět, jakou akci byste rádi viděli u nás na webu ZDE. Pomozte nám také s dotazníkem, klikněte ZDE.

Sdělení personálu fora:
Pomozte nám zjistit, co nám na RSko ještě chybí ... Více informací

Zaučení na cokoliv

Vše o lovu náročných monster jako jsou godwars bossové, daggy apod..

Zaučení na cokoliv

Nový příspěvekod Karelz.89 » 03.04.2012 15:51

Čau, zase mě začalo lákat runescape po čtvrt roce, ale když si to vemu, jsem těžkej začítečník i přes to, že mám průměrné skilly, neumim nic.
Je tu někdo ochotnej, zaučit mě na nějaký monstra, co pěkně dropují ?
Nevim co je saradomin, zamorak, corp a další, prostě se v tom nevyznám a nevim kde co najít, chci tu jednoduše najít někoho, kdo mě řekne co je pro mě ideální co se combat týče a navíc to monstrum dropuje nějaký lepší dropy než jenom rune full helm, kterejch mám už v bance přes 20 z Black Demons, to je snad zatím nejsilenšjí monstrum, co zabíjím, když nepočítam modrý draky, ale z těch nic nepadá.
Attack 78, Strg 84, Def 80, Magic 71 a Pray 52.
Výbava je .. jak nosej boti, tak tu mám D: Granite body, dragon nohy, helma, whip a to je celé.
Uživatelský avatar
Karelz.89
 
Příspěvky: 261
Registrován: 03.12.2008 11:11
Bydliště: Praha

Re: Zaučení na cokoliv

Nový příspěvekod R e n d y » 03.04.2012 15:57

po ctrvrt roce a nevis co je zamorak sara atd.. ?
Ja uz rs nehraju skoro rok a furt to vim nemozu se z toho zbavit :neutral .
Na tvem lvl se neda nic jineho nez skillovanim nebo chozenim Mh ve vice lidech treba bandos nebo ti doporucim Slayer to je jaks taks vydelecnej skill
Uživatelský avatar
R e n d y
 
Příspěvky: 1234
Registrován: 16.02.2008 07:56
Bydliště: ČR Morava
RS nickname: [R.I.P]R e n d y

Re: Zaučení na cokoliv

Nový příspěvekod Radanek » 03.04.2012 16:08

slayer od léta 2011 nevydělává... Myslím, že nejlepší cesta jak zbohatnout je v dnešní době denní produkce flašek, boltů, prodávat battlestaffky, občas zajít na dks (pokud člověk nemá výbavu na corpa/nex) a snažit se skillovat jakýkoli sbírací skilly (fish, mining, hunter, rc) a skillovat je tak, abych na tom vydělal. GWD podle mě moc nevydělává, navíc se tam hráč s průměrnou výbavou nemá šanci uchytit proti převaze borců s torvou, pernixem a chaoticama. Na DKS se naštěstí pořád ještě nepořádají hony a tak se tam dá docela úspěšně nahrabat pár desítek milionů do začátku. A to i s výbavou za méně než 10M.
Obrázek
ObrázekTrue story
BLOGSCAPE
Master of Spam s náskokem přesně 1000 příspěvků :D (Bezdo neposer to)
Spoiler: show
Obrázek
Uživatelský avatar
Radanek
RSko Admin
RSko Admin
 
Příspěvky: 3967
Registrován: 02.01.2008 10:00
RS nickname: Radanek

Re: Zaučení na cokoliv

Nový příspěvekod Karelz.89 » 03.04.2012 16:32

Já jsem nevěděl, kdo to je ani předtím takže tak
Uživatelský avatar
Karelz.89
 
Příspěvky: 261
Registrován: 03.12.2008 11:11
Bydliště: Praha

Re: Zaučení na cokoliv

Nový příspěvekod Moongose » 03.04.2012 16:52

urob si quest: Troll Stronghold, a ked niekedy sa ku mne doskladaju lamky z fc, a pojde nas aspon 4 tak ta zavolam na banda, mozno aj nieco padne, napr. 2m split z tassy/bcp :D:D
Obrázek
Uživatelský avatar
Moongose
 
Příspěvky: 143
Registrován: 21.04.2011 12:48

Re: Zaučení na cokoliv

Nový příspěvekod koudy15x » 04.04.2012 07:43

radanek píše:slayer od léta 2011 nevydělává... Myslím, že nejlepší cesta jak zbohatnout je v dnešní době denní produkce flašek, boltů, prodávat battlestaffky, občas zajít na dks (pokud člověk nemá výbavu na corpa/nex) a snažit se skillovat jakýkoli sbírací skilly (fish, mining, hunter, rc) a skillovat je tak, abych na tom vydělal. GWD podle mě moc nevydělává, navíc se tam hráč s průměrnou výbavou nemá šanci uchytit proti převaze borců s torvou, pernixem a chaoticama. Na DKS se naštěstí pořád ještě nepořádají hony a tak se tam dá docela úspěšně nahrabat pár desítek milionů do začátku. A to i s výbavou za méně než 10M.

Ještě velmi efektivní výdělek je na Dungu :D
ObrázekObrázek
Obrázek
Obrázek - My biggest goal - ACHIEVED!!
Uživatelský avatar
koudy15x
Event team
Event team
 
Příspěvky: 2088
Registrován: 02.01.2008 10:55
Bydliště: W67
RS nickname: Koudy15x

Re: Zaučení na cokoliv

Nový příspěvekod Sir DPH » 04.04.2012 11:51

koudy15x píše:Ještě velmi efektivní výdělek je na Dungu :D

nejlepsi ale bez chaoticu tezko :D
Obrázek
Uživatelský avatar
Sir DPH
 
Příspěvky: 846
Registrován: 12.08.2010 18:50
Bydliště: Daemonheim
RS nickname: DPH


Zpět na Monster Hunting

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 4 návštevníků

RuneScape ® is a trademark of Jagex © 2000-2011 Jagex Ltd.

Powered by phpBB © 2010/2011 phpBB Group
Style/Design by GraphicSite.cz pro RSko.cz

Počítadlo