Novinky

Sdělení vedení webu: Czecho-Slovak Forces přebírají vedení webu ... čtěte Více informací

Sdělení Event teamu:
Dejte nám vědět, jakou akci byste rádi viděli u nás na webu ZDE. Pomozte nám také s dotazníkem, klikněte ZDE.

Sdělení personálu fora:
Pomozte nám zjistit, co nám na RSko ještě chybí ... Více informací

New NEX team CZ/SK

Vše o lovu náročných monster jako jsou godwars bossové, daggy apod..

Re: New NEX team CZ/SK

Nový příspěvekod Baron Integ » 24.12.2012 13:16

Prase222 píše:Všechny požadavky, kromě toho yaka mám. Je to hodně velký problém ?
Kdyžtak by jsem šel jako dps < farseer + masterka. Voida mám také. Maul a dualky též.

yaka dodelej, ale kdyz mas voida tak ti kun mozna bude i stacit... navic zelvy uz nejsou to co bejvavalo myslim
Obrázek
Uživatelský avatar
Baron Integ
Pomocník fóra
Pomocník fóra
 
Příspěvky: 1722
Registrován: 25.01.2008 20:34
Bydliště: Žďár nad Sázavou/brno intr

Re: New NEX team CZ/SK

Nový příspěvekod Moongose » 24.12.2012 23:24

ja by sa mozno aj pridal, mam asi vsetko, ked bude treba kupim aj virtus, ale budem potrebovat zaucit (takze nejakeho odvažlivca na skype na par killov), quitol som takze ma najdete jedine na skype: "Moongose_svk"
Obrázek
Uživatelský avatar
Moongose
 
Příspěvky: 143
Registrován: 21.04.2011 12:48

Re: New NEX team CZ/SK

Nový příspěvekod Questalion » 26.12.2012 00:42

Vo stvrtok vecer planujem zaucit ludi z Obrizka fc, mozes sa pridat.. skype je skor povinnost nez odvaha na prve kills :D
Uživatelský avatar
Questalion
 
Příspěvky: 689
Registrován: 01.04.2010 21:09
Bydliště: Košice, Slovakia

Re: New NEX team CZ/SK

Nový příspěvekod Moongose » 26.12.2012 11:58

pár orbizkárov nemam velmi rád, a oni mna tiež ne :D tak sa im radčej vyhnem, ale dík za ponuku
Obrázek
Uživatelský avatar
Moongose
 
Příspěvky: 143
Registrován: 21.04.2011 12:48

Re: New NEX team CZ/SK

Nový příspěvekod Michal15cz » 10.01.2013 17:22

Hlasim se :P Iluvallbtchs
Obrázek
22.6.2013 - 20 W000t :)
Uživatelský avatar
Michal15cz
 
Příspěvky: 103
Registrován: 02.01.2008 12:11
Bydliště: Nevim kde to je

Re: New NEX team CZ/SK

Nový příspěvekod lilwoman 5 » 22.01.2013 15:17

Vím že nejsem v teamu ale req až na yaka mám všechny tak se chci zeptat jestli by nezašel dneska někdo kolem půl 8. Kdyžtak napiště v RS nebo tady ;-)
lilwoman 5
 
Příspěvky: 298
Registrován: 01.12.2009 13:49
Bydliště: Škrdlovice 10km od Žďáru nad Sázavou=)

Re: New NEX team CZ/SK

Nový příspěvekod Questalion » 22.01.2013 22:13

Vcera kuveceru zvysili Nexke defence - s Omegonom sme len tak-tak dalu duo.. Je mozne, ze tam su fajn aj drygore weapons teraz
Uživatelský avatar
Questalion
 
Příspěvky: 689
Registrován: 01.04.2010 21:09
Bydliště: Košice, Slovakia

Re: New NEX team CZ/SK

Nový příspěvekod Baron Integ » 23.01.2013 07:50

hele mam po zkouskach na vejsku (fail :D ejkej rok prestavka zrejme) tak o vikendech muzem opet zacit huntit, problem je s tim ze jak jsem dlouho nemlatil nexe tak bych potreboval naucit jak se ted tankuje a co mam pouzivat za ability, protoze minuly vikend jsem byl no a nejak mi tam vsichni pochcipali (to sice nebyla moje vina, ale dostaval jsem na prdel nejak moc) Takze queste, mohl bys mi sem treba napsat nejakou guide nebo tak, pokud to umis?
Obrázek
Uživatelský avatar
Baron Integ
Pomocník fóra
Pomocník fóra
 
Příspěvky: 1722
Registrován: 25.01.2008 20:34
Bydliště: Žďár nad Sázavou/brno intr

Re: New NEX team CZ/SK

Nový příspěvekod Omegon » 23.01.2013 12:01

Baron Integ píše:hele mam po zkouskach na vejsku (fail :D ejkej rok prestavka zrejme) tak o vikendech muzem opet zacit huntit, problem je s tim ze jak jsem dlouho nemlatil nexe tak bych potreboval naucit jak se ted tankuje a co mam pouzivat za ability, protoze minuly vikend jsem byl no a nejak mi tam vsichni pochcipali (to sice nebyla moje vina, ale dostaval jsem na prdel nejak moc) Takze queste, mohl bys mi sem treba napsat nejakou guide nebo tak, pokud to umis?



ja som chodiaca guide na nexa :D:D ked tak by som ti mohol clanut na skype a povedat co a ako lebo rs teraz nebudme hrat moc mam nejaku pracu co musim urobit
Omegon
 
Příspěvky: 117
Registrován: 15.12.2011 12:45

Re: New NEX team CZ/SK

Nový příspěvekod Baron Integ » 23.01.2013 16:37

Omegon píše:
Baron Integ píše:hele mam po zkouskach na vejsku (fail :D ejkej rok prestavka zrejme) tak o vikendech muzem opet zacit huntit, problem je s tim ze jak jsem dlouho nemlatil nexe tak bych potreboval naucit jak se ted tankuje a co mam pouzivat za ability, protoze minuly vikend jsem byl no a nejak mi tam vsichni pochcipali (to sice nebyla moje vina, ale dostaval jsem na prdel nejak moc) Takze queste, mohl bys mi sem treba napsat nejakou guide nebo tak, pokud to umis?



ja som chodiaca guide na nexa :D:D ked tak by som ti mohol clanut na skype a povedat co a ako lebo rs teraz nebudme hrat moc mam nejaku pracu co musim urobit

no tak mi to spis napis sem nejake podrobnosti protoze na skype jsem jen velmi malo... pripadne udelej voice zaznam a hod mi to sem jestli se ti nechce psat :D
Obrázek
Uživatelský avatar
Baron Integ
Pomocník fóra
Pomocník fóra
 
Příspěvky: 1722
Registrován: 25.01.2008 20:34
Bydliště: Žďár nad Sázavou/brno intr

PředchozíDalší

Zpět na Monster Hunting

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 návštevníků

RuneScape ® is a trademark of Jagex © 2000-2011 Jagex Ltd.

Powered by phpBB © 2010/2011 phpBB Group
Style/Design by GraphicSite.cz pro RSko.cz

Počítadlo