Novinky

Sdělení vedení webu: Czecho-Slovak Forces přebírají vedení webu ... čtěte Více informací

Sdělení Event teamu:
Dejte nám vědět, jakou akci byste rádi viděli u nás na webu ZDE. Pomozte nám také s dotazníkem, klikněte ZDE.

Sdělení personálu fora:
Pomozte nám zjistit, co nám na RSko ještě chybí ... Více informací

Nabídka tvorby klanového videa, "preview", traileru

Tato sekce umožňuje propagovat svůj klan. Máš klan? Přidej ho sem.

Nabídka tvorby klanového videa, "preview", traileru

Nový příspěvekod baronmartin1 » 21.12.2009 16:34

Zdravím
Jsem tvořivý člověk, rád edituji videa, hlavně trailery. Nedávno jsem se vrátil zpět k Runescape a nabízím spolupráci v tvorbě těchto videí pro klany.

Co požaduji:
- vhodný podklad (záběry z clan wars, monster huntingu, klanových eventů - čím větší kvalita tím lepší - HD s detaily je výhodou, trailer pak vypadá mnohem lépe.)
- Spolupráci (např. nějaké záběry eventuelně dotočit), trpělivost
- na konci videa bude pravděpodobně menším písmem zobrazen i můj nick, ale to je tak celková "odměna" za mou odvedenou práci, protože s penězi nepočítám.

Co nabízím:
- Kvalitní dynamický trailer (hodně záleží na materiálu, který dostanu ke zpracování)
- Vysokou kvalitu videa (pokud bude požadováno HD. U Runescape je to skoro zbytečné, moje standartní kvalita se ve finále vůbec nebude u záběrů lišit)

Své předchozí práce zde předvádět nebudu už jen z důvodu, že nemají s RS nic společného. Vítám každý větší i menší klan, který mou nabídku přijme (Pokud jich bude víc, budu sem psát na kterém videu zrovna pracuji. Plánuju udělat asi jeden/dva o svátcích a pak se uvidí :)

Mé I*C*Q: 270 770 843

Zdraví Zork o_O
Obrázek
Uživatelský avatar
baronmartin1
 
Příspěvky: 9
Registrován: 02.12.2009 14:36
Bydliště: Chaos tunnels

Re: Nabídka tvorby klanového videa, "preview", traileru

Nový příspěvekod sco angel » 21.12.2009 17:18

vsak nevadi ze nemaji tva predchozi videa s RS nic spolecneho, dej sem ukazky, to bude pro klany uzitecnejsi
Grogy45 fan
Obrázek
Sprosty Zasranek :D
Obrázek
Uživatelský avatar
sco angel
RSko Admin
RSko Admin
 
Příspěvky: 1490
Registrován: 26.12.2007 11:29
Bydliště: City of Angel -> BRNO
RS nickname: Sco Angel

Re: Nabídka tvorby klanového videa, "preview", traileru

Nový příspěvekod baronmartin1 » 21.12.2009 17:30

http://www.youtube.com/watch?v=_lFcnGMT8rs
http://vimeo.com/2030193
http://www.youtube.com/watch?v=HFUwJTPZIUw
http://www.youtube.com/watch?v=Ei_j5QslTHY
http://www.youtube.com/watch?v=wWi03XXfQVs

Trailer na klan bude vypadat jinak než na WoW server, takže to podle těhle videí moc nesuďte. Navíc od té doby jsem se také v tvoření videí zas o něco zlepšil. Zdržte se prosím komentářů k Warcraftu.
Obrázek
Uživatelský avatar
baronmartin1
 
Příspěvky: 9
Registrován: 02.12.2009 14:36
Bydliště: Chaos tunnels

Re: Nabídka tvorby klanového videa, "preview", traileru

Nový příspěvekod Davefin » 21.12.2009 17:44

Darnit, ta poslední část posledního videa//aréna ve mě úplně vzbudila touhu zas zapařit wow :D
Fakt nice videa, ale klan nemám :P
Obrázek <- za Edegara
Uživatelský avatar
Davefin
 
Příspěvky: 422
Registrován: 31.08.2008 17:38
Bydliště: Co?

Re: Nabídka tvorby klanového videa, "preview", traileru

Nový příspěvekod Narat11 » 21.12.2009 19:11

vim ze si rikal zdrzte se nazoru..ale kazdej furt wow wow ale me pride ze i rs v sd ma lepsi grafiku jak wow...a o ani nemusis mit nic jinyho krome javy :) nerikam ze to neni treba dobra hra (me se nelibi) ale proste ty efekty a zpracovani mi pride jako shit :P
jinak celkem pekny prace
Obrázek
Obrázek
Uživatelský avatar
Narat11
 
Příspěvky: 148
Registrován: 19.03.2008 12:12

Re: Nabídka tvorby klanového videa, "preview", traileru

Nový příspěvekod Matonym » 22.12.2009 00:53

Mam na teba par otazok, kedze si ma zaujal :)
V akych programoch pracujes?
predpokladam ze ide o Sony Vegas....
Naucil si sa v nich/nom robit sam alebo, mas ziskane vedomosti odkniekal? Ako dlho uz v nich robis?
Samouk stylom pokus-omyl, alebo nastudovane navody, videa, tutorials?
Skusenosti s grafickymi editormi? (Photoshop najlepsie)
Kolko dni/hodin/casu ti trva jedno take video? Samozrejme chapem ze zalezi od dlzky tak mozes dat nejake priklady...
Si schopny a bol by si ochotny, kvoli svojej praci sa zahrat aj na kameramana/fotografa a nahrat nejake materialy v RS?
Bol by si ochotny, makat viac aby si spravil svoj skutocny Master-piece?(majstrovske dielo)
Ake mas skusenosti s RS klanmi? Preco niesi clenom CSF? Ak teda vobec vies co to je...
Preco to robis, a preco si sa ponukol, a preco len za minimalnu publicitu to robis?(nie ze by som ti planoval nieco platit, ale je to dolezite vediet)

dík za odpovede, ak by malo dojst k spolupraci caka ta ich este vela....

........................ . ........ ............. .... ............. ............. Matonym, CSF Leader
Uživatelský avatar
Matonym
 
Příspěvky: 126
Registrován: 02.01.2008 16:30
RS nickname: Matonym

Re: Nabídka tvorby klanového videa, "preview", traileru

Nový příspěvekod baronmartin1 » 22.12.2009 05:53

V akych programoch pracujes?
- Sony Vegas 8 PRO - (PRO verze podporuje lepší možnosti 3D tvarování a dalších efektů)

Naucil si sa v nich/nom robit sam alebo, mas ziskane vedomosti odkniekal? Ako dlho uz v nich robis?
- Učil jsem se sám, začínal jsem před pár lety na Movie Makeru. Videa mě chytla a v tu dobu, co jsem hrál WoW, jsem jich nadělal spoustu :)

Samouk stylom pokus-omyl, alebo nastudovane navody, videa, tutorials?
- Pár návodů na youtube jsem shlédl, ale ty efekty jsem si většinou stejně ještě upravil dle svého. Pokus omyl.. mno, když už dělám svůj efekt, tak většinou předem vím, jak ho udělám.

Skusenosti s grafickymi editormi? (Photoshop najlepsie)
- Občas dělám webdesign v photoshopu (např. holymord.cz) a nějakou tu grafiku jako signatury či userbary.

Kolko dni/hodin/casu ti trva jedno take video? Samozrejme chapem ze zalezi od dlzky tak mozes dat nejake priklady...
Většinou tak pár večerů. První večer je stvořen základ, druhý se dolaďují chyby, přechody a třetí je video dáno do finální podoby.

Si schopny a bol by si ochotny, kvoli svojej praci sa zahrat aj na kameramana/fotografa a nahrat nejake materialy v RS?
- Schopný jsem, ale je tu problém s mým počítačem. Nejsem si jistý, jestli zvládne natočit HD s detaily, protože i když hraju tak se mi to malinko sem tam sekne. Proto jsem spíš prosil o předpřipravené materiály, abych tohle měl z krku. Pak se i mnohem zkrátí čas tvorby videa.

Bol by si ochotny, makat viac aby si spravil svoj skutocny Master-piece?
Každé mé nové video je o něco lepší než to předchozí a když se jedná o zakázky, tak se samozřejmě snažím, aby to tak vypadalo. Nicméně pro CSF bych se snažil dost.

Ake mas skusenosti s RS klanmi? Preco niesi clenom CSF? Ak teda vobec vies co to je...
- Zatím jsem v klanech tak nějak nebyl, hraju RS spíš s přáteli (pozvu je k sobě, pokecáme, vypijem korbel dračího ležáku). Combat mám teď v mmb 90, ani nevím, jestli je to dostatečné pro členství v klanu. K RS jsem se teď vrátil a Czecho Slovak Forces znám, ale ještě jsem neuvažoval, že bych se mohl připojit.

Preco to robis, a preco si sa ponukol, a preco len za minimalnu publicitu to robis?
- Je to divné, ale prostě mě to baví a mám rád, když je má finální práce oceněna, líbí se lidem a pomáhá něco rozšiřovat. Je to moje hobby a když je na konci můj nick, tak ta publicita není zas tak minimální. Pomáhá to těm, kterým se to video líbilo, mě kontaktovat a já si pak mohu vytvořit nějaké jiné.
Obrázek
Uživatelský avatar
baronmartin1
 
Příspěvky: 9
Registrován: 02.12.2009 14:36
Bydliště: Chaos tunnels

Re: Nabídka tvorby klanového videa, "preview", traileru

Nový příspěvekod Matonym » 22.12.2009 16:38

Dakujem za info... na CSF vedeni sa prave rokuje o dalsom postupe, ak by sme prejavili zaujem urcite ta kontaktujem (do 24hod)
Uživatelský avatar
Matonym
 
Příspěvky: 126
Registrován: 02.01.2008 16:30
RS nickname: Matonym

Re: Nabídka tvorby klanového videa, "preview", traileru

Nový příspěvekod sco angel » 22.12.2009 16:48

libi se mi tve trailery, rad bych neco takoveho mel i pro RSko.cz pokud bys mel zajem, mohl bys pro rsko taky neco vytvorit
Grogy45 fan
Obrázek
Sprosty Zasranek :D
Obrázek
Uživatelský avatar
sco angel
RSko Admin
RSko Admin
 
Příspěvky: 1490
Registrován: 26.12.2007 11:29
Bydliště: City of Angel -> BRNO
RS nickname: Sco Angel

Re: Nabídka tvorby klanového videa, "preview", traileru

Nový příspěvekod baronmartin1 » 22.12.2009 17:41

Vytvořit něco není problém, jen potřebuji natočený materiál. Čím lepší a kvalitnější záběry, tím napínavější a lépe vypadající video.

EDIT: Video pro CSForces dokončeno, je k vidění na mém YT kanálu http://www.youtube.com/baronmartin2, nebo na úvodním indexu http://csforces.eu.
Obrázek
Uživatelský avatar
baronmartin1
 
Příspěvky: 9
Registrován: 02.12.2009 14:36
Bydliště: Chaos tunnels

Další

Zpět na Propagace CZ/SK klanů

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 5 návštevníků

RuneScape ® is a trademark of Jagex © 2000-2011 Jagex Ltd.

Powered by phpBB © 2010/2011 phpBB Group
Style/Design by GraphicSite.cz pro RSko.cz

Počítadlo