Novinky

Sdělení vedení webu: Czecho-Slovak Forces přebírají vedení webu ... čtěte Více informací

Sdělení Event teamu:
Dejte nám vědět, jakou akci byste rádi viděli u nás na webu ZDE. Pomozte nám také s dotazníkem, klikněte ZDE.

Sdělení personálu fora:
Pomozte nám zjistit, co nám na RSko ještě chybí ... Více informací

M I N I N G

Napsali jste nějaký užitečný návod, tipy, triky? Vložte sem.

Re: M I N I N G

Nový příspěvekod ing.mb » 29.05.2010 10:36

Mad Lurker píše:pekny navodik
ja sam toto velmi vyuzivam ked robim mining :D
take vylepsenia:
- na kazdy trip zobrat z banky 5-6 mith ore , potom netreba cakat na obnovenie a moze sa stale minovat - tym padom netreba armour (samozrejme ak na vas este neutocia zombies)
- navod je stary ale dal by sa celkom lahko upravit (napr vyhodit upozornenie na dymiaci kamen ktory uz neexistuje)

velka vyhoda tejto lokality je ze casto prazdna :D

Dakujem za opravu :D opravene ;)
Uživatelský avatar
ing.mb
 
Příspěvky: 53
Registrován: 12.05.2010 15:42
Bydliště: Michalovce

Re: M I N I N G

Nový příspěvekod Roiman4 » 30.05.2010 14:29

mě se to líbi , jen nové obrázky to chce a pro free se to asi hodí ,ale nejvíc mě zaujaly ty obrázky, takový ten superheat item jsem ještě neviděl....
Obrázek
Obrázek
Roiman4
 
Příspěvky: 707
Registrován: 02.02.2009 15:48
Bydliště: Zlín

Re: M I N I N G

Nový příspěvekod ing.mb » 30.05.2010 14:44

Roiman44 píše:mě se to líbi , jen nové obrázky to chce a pro free se to asi hodí ,ale nejvíc mě zaujaly ty obrázky, takový ten superheat item jsem ještě neviděl....

... ak som aspon jednemu dal cosi nove, tak to splnilo svoj ucel ... Tnx ... superheat item pouzivas na tavenie ore, aby si nemusel behat k peci, staci mat pri sebe fire staff (fire rune ) + natural rune a tavenie prebieha za rovnakych podmienok ako pri peci (mith ore + 4 coal ore = mith bar, atd...).
Uživatelský avatar
ing.mb
 
Příspěvky: 53
Registrován: 12.05.2010 15:42
Bydliště: Michalovce

Re: M I N I N G

Nový příspěvekod hornik » 31.05.2010 08:58

Dargeth píše:Ako ten návod nie je zlý, ale nemôžem si pomôcť - dosť mi to pripomína to čo som spracoval ja kedysi dávnejšie (TU, len je to iné miesto).


ten návod od Dargetha je lepší, i já sem to radši těžil tam kde uvádí on.. A při smith & mining 70+ jsem ani nemusel chodit do mining guildy, radši jsem těžil j
en addy ore + coal vyráběl addy bary a na respawn addy ore jsem powerminingoval
3 iron ore rocky které jsou hnedka vedle. Takhle mě alespoň neutíkali addy ore..
a během celkem krátké doby jsem tam dal mining 84, přestal jsem jen protože jsem šel na member a tam jsem začal dělat slayer.. I nyní cestou do living rock caver se tam rád zastavím ;)
Uživatelský avatar
hornik
 
Příspěvky: 10
Registrován: 04.01.2008 06:28

Re: M I N I N G

Nový příspěvekod ing.mb » 31.05.2010 23:04

hornik píše:
Dargeth píše:Ako ten návod nie je zlý, ale nemôžem si pomôcť - dosť mi to pripomína to čo som spracoval ja kedysi dávnejšie (TU, len je to iné miesto).


ten návod od Dargetha je lepší, i já sem to radši těžil tam kde uvádí on.. A při smith & mining 70+ jsem ani nemusel chodit do mining guildy, radši jsem těžil j
en addy ore + coal vyráběl addy bary a na respawn addy ore jsem powerminingoval
3 iron ore rocky které jsou hnedka vedle. Takhle mě alespoň neutíkali addy ore..
a během celkem krátké doby jsem tam dal mining 84, přestal jsem jen protože jsem šel na member a tam jsem začal dělat slayer.. I nyní cestou do living rock caver se tam rád zastavím ;)

... no, zas vec nazoru - ja som mining robil tu a som s tou arenou nadmieru spokojny. Opakujem, stale je prazdna a ak nahodou niekto pride, hop na iny world a je pokoj ...
Uživatelský avatar
ing.mb
 
Příspěvky: 53
Registrován: 12.05.2010 15:42
Bydliště: Michalovce

Re: M I N I N G

Nový příspěvekod hornik » 01.06.2010 11:12

ing.mb píše:
hornik píše:
Dargeth píše:Ako ten návod nie je zlý, ale nemôžem si pomôcť - dosť mi to pripomína to čo som spracoval ja kedysi dávnejšie (TU, len je to iné miesto).
..samé keci..

... no, zas vec nazoru - ja som mining robil tu a som s tou arenou nadmieru spokojny. Opakujem, stale je prazdna a ak nahodou niekto pride, hop na iny world a je pokoj ...


no jo, ale zdá se mi, že z toho místa u mining guildy je to i blíž do banky.. a tady taky platí, že pokud někdo příjde, můžeš změnit world..
čím ale nechci tvrdit, že tvůj návod je na prd.. jen řikám, že se mi zdá na mining lepší místo vedle mining guildy
Uživatelský avatar
hornik
 
Příspěvky: 10
Registrován: 04.01.2008 06:28

Re: M I N I N G

Nový příspěvekod miner smejko » 12.06.2010 09:08

tak ako good navod len by si mal spomenut ake lvls na to treba napr:mining70+, smithing70+, mage 55+,ze to mas na screene neznamena ze to tam je! :ugeek:
Obrázek
Uživatelský avatar
miner smejko
 
Příspěvky: 496
Registrován: 12.06.2010 07:00
Bydliště: V riminghton POH portal :)
RS nickname: Miner Smejko

Re: M I N I N G

Nový příspěvekod VerdanaThora » 12.06.2010 13:13

Jo taky se mě to líbí. Já než udělala potřebný lvl mine, tak jsem dávno zapomněla, že tam něco takovýho je. A to jsem tam běhávala docela často.

Odkaz od Dargetha se mi nezobrazuje. Můžete na to kouknout?
Obrázek
Wilde
Láska se podobá jen lásce, k ničemu jinému ji nelze přirovnat.
Uživatelský avatar
VerdanaThora
Pomocník fóra
Pomocník fóra
 
Příspěvky: 723
Registrován: 19.05.2010 17:58

Re: M I N I N G

Nový příspěvekod Bezdomovec5 » 12.06.2010 13:20

Obrázek
Bezdomovec5 youtube channel!
MOJ STEAM
Džáááááááááááááááááh sem druhej největší spammer na foru ááááááááááááááááá!
Uživatelský avatar
Bezdomovec5
Globální Moderátor
Globální Moderátor
 
Příspěvky: 2700
Registrován: 01.05.2009 13:39
Bydliště: Na hlavním nádraží
RS nickname: Bezdomovec5

Re: M I N I N G

Nový příspěvekod ing.mb » 12.06.2010 19:47

miner smejko píše:tak ako good navod len by si mal spomenut ake lvls na to treba napr:mining70+, smithing70+, mage 55+,ze to mas na screene neznamena ze to tam je! :ugeek:

Good postreh ... ak by sa Ti chcelo to pozistovat ... to tu daj a ja to doplnim ;)
Uživatelský avatar
ing.mb
 
Příspěvky: 53
Registrován: 12.05.2010 15:42
Bydliště: Michalovce

PředchozíDalší

Zpět na Návody

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 38 návštevníků

RuneScape ® is a trademark of Jagex © 2000-2011 Jagex Ltd.

Powered by phpBB © 2010/2011 phpBB Group
Style/Design by GraphicSite.cz pro RSko.cz

Počítadlo