Novinky

Sdělení vedení webu: Czecho-Slovak Forces přebírají vedení webu ... čtěte Více informací

Sdělení Event teamu:
Dejte nám vědět, jakou akci byste rádi viděli u nás na webu ZDE. Pomozte nám také s dotazníkem, klikněte ZDE.

Sdělení personálu fora:
Pomozte nám zjistit, co nám na RSko ještě chybí ... Více informací

Gree Gree Hunt, alebo ako mať všetky gree gree

Napsali jste nějaký užitečný návod, tipy, triky? Vložte sem.

Gree Gree Hunt, alebo ako mať všetky gree gree

Nový příspěvekod Niter Siox » 07.10.2010 10:42

Návod na získanie všetkých Greegree

Nazdar opičiaci, poprípade tí, ktorý opičiakmi chcete byť. Prinášam Vám návod ako jednoducho získať kosti na výrobu Greegree. Celé to bude postavené na predpoklade, že to základné Greegree máte (karmaya monkey) z questu. Ak ho nemáte, hupky šupky na quest guide, lebo tu sa s tým zdržiavať nemienim.
Chcem poďakovať kamarátke z USA, ktorej acc som si požičal na fotky k návodu. I want to thank to my friend from USA, her acc I borrowed to make photos to this guide.

Výbava
Ranger set (luk, šípy, oblek podľa osobného zvyku na tréning range), jedlo, m´speak amulet, monkey greegree, antipoioson (protijed – zelený flakónik), peniaze (radšej 10K)

Veľký Ninja
Na neho treba malý trik. Ale treba byť rýchli, pretože stačí sekunda a ste v base.
1. Vojdeme do domu vedľa obchodu s amuletmi a postavíme sa na svetlú časť (1).
2. Klikneme na zbraň, čím si vyrazíme z ruky Greegree a zmeníme na človeka (2).
3. Zjaví sa veľký ninja aj s malým pomocníkom (3).
4. zmeníme sa v opičku a zmizneme zo scény do zákrytu (4)
5. Tým že ste im zmizli, veľký ninja podľa japonskej tradície neznesie hanbu a spácha sepuku (alebo ho len trafí šľak?) (5). Kosti po ňom len jednoducho zoberieme. Ook?

Obrázek

Ranger ninja monkey
Alebo malá ninja opička je obyčajne na špalkoch, a hoci sa dá lukom a šípmi zabiť, na kosti treba telegrab. No pred chrámom (1) je skupina domčekov s rebríkmi (2). Vylezieme na poschodie a nájdeme si miestečko, kde som na obrázku napísal adresu najsamlepšej rs stránky na českých serveroch. Odtiaľ zo zapnutým range protectom zostrelíme jednu z dvoch range opičiek na ktoré ukazujem. Nie je to safepoint, ale po kosti si následne dojdeme peši a bez kúziel.

Obrázek

Gorily a zombie.
Tu platí len osvedčené – zabiť a ujsť. Gorily sú ale svine, keď útočíme telo na telo, tak sa uzdravujú a slabšie levely ju ani nezabijú (dokonca aj lv 70 ranger s 90cmb má s tým problém). Sú dve cesty, jedna je nájsť si ochotného človeka, ktorý ale musí dať menej hitov, alebo cesta akú som zvolil ja a to sú SP – safepoty. Na tú bradatú je pri stene ohniska v chráme. Ta bradatá opica stojí (na mojom screene) na dverách v podlahe. Pod tými dverami sú zombie monkey, malé aj veľké podľa chute Ook! Návod na ne ale netreba, sú jednak aj tak mŕtve a k dorazeniu veľa netreba. Zas len bacha na poison spiders a multikombat arénu.

Obrázek

Na gorilu bez brady som, priznám sa, našiel SP keď som utekal a netrafil sa do dvier z chrámu (desná lama). Potom som ju odtiaľ bez diskusie zabil. Výhoda týchto gorilích SP je nielen vo vašej nezraniteľnosti, ale keďže gorila neútočí, ani si nedopĺňa život a tak je ľahkým terčom. Pozor len na poison spiders. Je ešte jedna cesta a to stáť pri tej soche gorily a dopĺňať si prayer.

Obrázek

A to je pre dnešok všetko, stručne ale jasne. To, že si máte v opičom meste kúpiť gree gree a ako kam s ním by ste mali vedieť z výroby prvého gree gree. A ak nie, naštudovať z quest guide :-)
Tam, kde začína tma, končí svetlo. A platí to aj naopak.

Obrázek - by Hon 11
Uživatelský avatar
Niter Siox
 
Příspěvky: 36
Registrován: 06.10.2010 19:47
Bydliště: Slovenskoooo
RS nickname: Niter Siox

Re: Gree Gree Hunt, alebo ako mať všetky gree gree

Nový příspěvekod pet963 » 07.10.2010 10:45

Návod mi príde celkom dobrý ale hoď to do spoileru a tie screeny by mohli byť farebné a ešte aby tam nebol chat box a friend list.
Obrázek

Uploaded with ImageShack.us
Obrázek-----HAHAHAHA kto by sa nezasmial? :D
Uživatelský avatar
pet963
 
Příspěvky: 302
Registrován: 25.05.2008 15:52

Re: Gree Gree Hunt, alebo ako mať všetky gree gree

Nový příspěvekod Niter Siox » 07.10.2010 12:19

pet963 píše:...hoď to do spoileru... tie screeny by mohli byť farebné a ešte aby tam nebol chat box a friend list.


Tak takto, friend list tam je, aby bolo vidno že som to nevykradol ale poctivo odmakal :-)

Screeny som dal čiernobiele naschvál a mám na to svoj vlastný dôvod.

Nezuším čo je spojler.

a chat box, nu to som sa sekol... a druhý raz sa mi tam nechce a nedá behať :D
Tam, kde začína tma, končí svetlo. A platí to aj naopak.

Obrázek - by Hon 11
Uživatelský avatar
Niter Siox
 
Příspěvky: 36
Registrován: 06.10.2010 19:47
Bydliště: Slovenskoooo
RS nickname: Niter Siox

Re: Gree Gree Hunt, alebo ako mať všetky gree gree

Nový příspěvekod Gimlop » 07.10.2010 12:29

screeny farebne, a lepsia kvalita :)
Obrázek
Uživatelský avatar
Gimlop
 
Příspěvky: 774
Registrován: 16.03.2008 14:54

Re: Gree Gree Hunt, alebo ako mať všetky gree gree

Nový příspěvekod Jakub14016 » 07.10.2010 13:15

Takéto screeny na web nemôžu ísť... minimálne nafotiť v PNG
Obrázek
Jakub14016
 
Příspěvky: 466
Registrován: 01.12.2009 18:05
Bydliště: Michalovce

Re: Gree Gree Hunt, alebo ako mať všetky gree gree

Nový příspěvekod Niter Siox » 07.10.2010 13:38

Png neviem robiť. :roll:
Tam, kde začína tma, končí svetlo. A platí to aj naopak.

Obrázek - by Hon 11
Uživatelský avatar
Niter Siox
 
Příspěvky: 36
Registrován: 06.10.2010 19:47
Bydliště: Slovenskoooo
RS nickname: Niter Siox

Re: Gree Gree Hunt, alebo ako mať všetky gree gree

Nový příspěvekod Mace Dverji » 07.10.2010 13:39

printscreen na klávesnici, otevřít malování, vložit, ořezat, uložit (vybereš .png), nahrát na web, hodit sem :D
Kdo si nepamatuje slovo Dverji, nechť mě oslovuje Mace ^^

If playing a game I enjoy makes me immature in one way or another, then I don't want to grow up.

<a> my penis is so big if I laid it out on a keyboard it'd go all the way from A to Z
<a> wait, shit
Uživatelský avatar
Mace Dverji
RSko Admin
RSko Admin
 
Příspěvky: 1300
Registrován: 02.01.2008 08:51
Bydliště: Brno ftw :)
RS nickname: Mace Dverji? :D

Re: Gree Gree Hunt, alebo ako mať všetky gree gree

Nový příspěvekod Niter Siox » 07.10.2010 13:56

dobre no, tak som to pos*al no :D sorry, ale nemám už P2P a ani heslo na acc s P2P aby som to odfotil inak.
Tam, kde začína tma, končí svetlo. A platí to aj naopak.

Obrázek - by Hon 11
Uživatelský avatar
Niter Siox
 
Příspěvky: 36
Registrován: 06.10.2010 19:47
Bydliště: Slovenskoooo
RS nickname: Niter Siox


Zpět na Návody

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 37 návštevníků

RuneScape ® is a trademark of Jagex © 2000-2011 Jagex Ltd.

Powered by phpBB © 2010/2011 phpBB Group
Style/Design by GraphicSite.cz pro RSko.cz

Počítadlo