Novinky

Sdělení vedení webu: Czecho-Slovak Forces přebírají vedení webu ... čtěte Více informací

Sdělení Event teamu:
Dejte nám vědět, jakou akci byste rádi viděli u nás na webu ZDE. Pomozte nám také s dotazníkem, klikněte ZDE.

Sdělení personálu fora:
Pomozte nám zjistit, co nám na RSko ještě chybí ... Více informací

Skiller guide - 25% DONE

Napsali jste nějaký užitečný návod, tipy, triky? Vložte sem.

Re: Skiller guide - POZASTAVENO

Nový příspěvekod Ester_Betty » 19.02.2011 20:10

pekné ... radosť sa na to dívať.. :)
nwm či to bude do tohto pasovať.. ale miesto F2P - maple je pri tej dungeoneering minigame.. čo potrebujete 30 dung lvl a môžte sekať na tom malom ostrovčeku maples aj willows... podľa mna je to celkom fajn.. aj keď to dropujete.. alebo aj pálite... alebo metóda, čo je podľa mna nadlho.... sekať ->dung teleport -> banka -> prejsť pešo s5 -....
Obrázek
Obrázek
Nehasím čo nehorí, j*bem čo sa hovorí
vážim život jeho dary a tých čo mi pomohli.
Uživatelský avatar
Ester_Betty
Retired
Retired
 
Příspěvky: 644
Registrován: 29.08.2008 12:23
RS nickname: Ester_Betty

Re: Skiller guide - POZASTAVENO

Nový příspěvekod Dead eagle » 19.02.2011 21:01

ja to tak robim a mozem odporucat
Obrázek
Dead eagle
 
Příspěvky: 234
Registrován: 14.02.2011 19:25

Re: Skiller guide - POZASTAVENO

Nový příspěvekod learn_more » 20.02.2011 15:31

Betka10 píše:pekné ... radosť sa na to dívať.. :)
nwm či to bude do tohto pasovať.. ale miesto F2P - maple je pri tej dungeoneering minigame.. čo potrebujete 30 dung lvl a môžte sekať na tom malom ostrovčeku maples aj willows... podľa mna je to celkom fajn.. aj keď to dropujete.. alebo aj pálite... alebo metóda, čo je podľa mna nadlho.... sekať ->dung teleport -> banka -> prejsť pešo s5 -....


To když tak přidám spíš do Dungeoneerinu ne? Jinak přidal jsem odkazy na aktuální cenu všech logs.
Obrázek
Uživatelský avatar
learn_more
Prekladatel
Prekladatel
 
Příspěvky: 1421
Registrován: 03.03.2008 15:53
Bydliště: Hledám

Re: Skiller guide - POZASTAVENO

Nový příspěvekod Dead eagle » 20.02.2011 18:06

na maple sa skillovat neoplati je to pomale
Obrázek
Dead eagle
 
Příspěvky: 234
Registrován: 14.02.2011 19:25

Re: Skiller guide - POZASTAVENO

Nový příspěvekod Tom rrrr » 20.02.2011 18:49

No, to je věc názoru, já jsem sice na member začínal už na yew; ale když jdu do Camelotu, tak se tamější maple tree jen hemží woodcuttery. A navíc seers' headband, tuším 2, přidává ke každému maple logu +10xp, což je po chvíli znát.

Jinak pokud myslíš free, tak tam se to vážně nevyplatí, jelikož je myslím pouze jeden spot, který musí být nacpaný až k prasknutí.

Edit - A pokud jsi myslel firemaking, tak ten je úplně bez diskuze, protože máš každý týden z Miscellanie 6,5k maple logs prakticky zdarma; takže nic jiného k fm nepoužívám.
Obrázek
Uživatelský avatar
Tom rrrr
Star of Cune
Star of Cune
 
Příspěvky: 1003
Registrován: 28.05.2010 19:34
Bydliště: Rellekka
RS nickname: Rilifaen

Re: Skiller guide - POZASTAVENO

Nový příspěvekod Dead eagle » 20.02.2011 19:37

pozor! free spot neni narvany je tam par ludi tak 1-2 ale na free je vyhodnejsie sekat willovi na member je mozno inak ale na free je to zdlhave
Obrázek
Dead eagle
 
Příspěvky: 234
Registrován: 14.02.2011 19:25

Re: Skiller guide - POZASTAVENO

Nový příspěvekod learn_more » 20.02.2011 20:14

Tom rrrr píše:No, to je věc názoru, já jsem sice na member začínal už na yew; ale když jdu do Camelotu, tak se tamější maple tree jen hemží woodcuttery. A navíc seers' headband, tuším 2, přidává ke každému maple logu +10xp, což je po chvíli znát.

Jinak pokud myslíš free, tak tam se to vážně nevyplatí, jelikož je myslím pouze jeden spot, který musí být nacpaný až k prasknutí.

Edit - A pokud jsi myslel firemaking, tak ten je úplně bez diskuze, protože máš každý týden z Miscellanie 6,5k maple logs prakticky zdarma; takže nic jiného k fm nepoužívám.


Všchno co si řekl je sice pravda, ale:
Seers' Headband 2 - není pro skillery (nesplňují požadavky)
Miscellanie - taktéž není pro skillery (nesplňují požadavky)

Tudíž myslím že v P2P jsou maple zpestření tréninku a na F2P je to každého věc jak se rozhodne....osobně jsem radši na willows,
Obrázek
Uživatelský avatar
learn_more
Prekladatel
Prekladatel
 
Příspěvky: 1421
Registrován: 03.03.2008 15:53
Bydliště: Hledám

Re: Skiller guide - POZASTAVENO

Nový příspěvekod Ester_Betty » 21.02.2011 17:05

LE4RN_MORE píše:
Betka10 píše:pekné ... radosť sa na to dívať.. :)
nwm či to bude do tohto pasovať.. ale miesto F2P - maple je pri tej dungeoneering minigame.. čo potrebujete 30 dung lvl a môžte sekať na tom malom ostrovčeku maples aj willows... podľa mna je to celkom fajn.. aj keď to dropujete.. alebo aj pálite... alebo metóda, čo je podľa mna nadlho.... sekať ->dung teleport -> banka -> prejsť pešo s5 -....


To když tak přidám spíš do Dungeoneerinu ne? Jinak přidal jsem odkazy na aktuální cenu všech logs.


no veď to je to... či sa to jedná k dung alebo woodcuttingu... možno že by som to aj zmienila vo woodcuttingu... ale podrobnejšie by som to dala v dung...
Obrázek
Obrázek
Nehasím čo nehorí, j*bem čo sa hovorí
vážim život jeho dary a tých čo mi pomohli.
Uživatelský avatar
Ester_Betty
Retired
Retired
 
Příspěvky: 644
Registrován: 29.08.2008 12:23
RS nickname: Ester_Betty

Re: Skiller guide - POZASTAVENO

Nový příspěvekod learn_more » 25.02.2011 14:35

Ester_BeBe píše:no veď to je to... či sa to jedná k dung alebo woodcuttingu... možno že by som to aj zmienila vo woodcuttingu... ale podrobnejšie by som to dala v dung...


Tak jsem to doplnil do toho WC + jsem dodělal celé RC
Obrázek
Uživatelský avatar
learn_more
Prekladatel
Prekladatel
 
Příspěvky: 1421
Registrován: 03.03.2008 15:53
Bydliště: Hledám

Re: Skiller guide - 25% DONE

Nový příspěvekod Dead eagle » 25.02.2011 19:48

podla mna by sa vyplatilo popracovat na miningu.
Obrázek
Dead eagle
 
Příspěvky: 234
Registrován: 14.02.2011 19:25

PředchozíDalší

Zpět na Návody

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 návštevníků

RuneScape ® is a trademark of Jagex © 2000-2011 Jagex Ltd.

Powered by phpBB © 2010/2011 phpBB Group
Style/Design by GraphicSite.cz pro RSko.cz

Počítadlo