Novinky

Sdělení vedení webu: Czecho-Slovak Forces přebírají vedení webu ... čtěte Více informací

Sdělení Event teamu:
Dejte nám vědět, jakou akci byste rádi viděli u nás na webu ZDE. Pomozte nám také s dotazníkem, klikněte ZDE.

Sdělení personálu fora:
Pomozte nám zjistit, co nám na RSko ještě chybí ... Více informací

Transportace

Napsali jste nějaký užitečný návod, tipy, triky? Vložte sem.

Re: Transportace

Nový příspěvekod mato1326 » 26.03.2011 17:59

Dosť hustý článok. Vyzerá to skôr ako projekt pre viacej ľudí. Som prekvapený, že som sa dozvedel pár vecí o ktorých som nevedel. Inak určite si zaslúžiš odmenu za asi jeden z najdlhších článkov na rsko. Teším až to budeš mať hotové, prečítam si to potom ešte raz, teraz som to len preletel.
Uživatelský avatar
mato1326
 
Příspěvky: 86
Registrován: 08.01.2008 17:28
Bydliště: Tz-haar city
RS nickname: Lestalaan

Re: Transportace

Nový příspěvekod Tom rrrr » 26.03.2011 18:57

Už to je hotové :D .
Obrázek
Uživatelský avatar
Tom rrrr
Star of Cune
Star of Cune
 
Příspěvky: 1003
Registrován: 28.05.2010 19:34
Bydliště: Rellekka
RS nickname: Rilifaen

Re: Transportace

Nový příspěvekod Mace Dverji » 07.05.2011 05:53

kor+web
Kdo si nepamatuje slovo Dverji, nechť mě oslovuje Mace ^^

If playing a game I enjoy makes me immature in one way or another, then I don't want to grow up.

<a> my penis is so big if I laid it out on a keyboard it'd go all the way from A to Z
<a> wait, shit
Uživatelský avatar
Mace Dverji
RSko Admin
RSko Admin
 
Příspěvky: 1300
Registrován: 02.01.2008 08:51
Bydliště: Brno ftw :)
RS nickname: Mace Dverji? :D

Re: Transportace

Nový příspěvekod VerdanaThora » 08.05.2011 09:31

Právě dělám na korekci (jako od včera odpoledne, to je za trest :D, čuně aspoň nepiš za pomlčkou velká písmena, ale piš je do názvů - zkus mrknout na druhou polovinu návodu, k tý se dostanu tímhle tempem za rok) a peru se s tímhle nazvem: moving-over-distance-sphere. Kdes to vyčetl? Tip it to nezná, byla jsem znova osobně ověřit nabídku u Oldaka a říkal, že smrdíš, že jeho názvy pro Sphere jsou daleko jednodušší.

P.S. V té druhé polovině koukni na:
- humor ano, ale jen tak, aby to nemátlo méně zkušené hráče
- velká/malá písmena
- nespisovná slova
- zkratky (nesrozumitelné pro některé hráče)
- celková srozumitelnost kontextu (výstižnější formulace, méně slov = lépe)

V první časti jsem právě u God Wars Dungeon, můžeš porovnat, co jsem opravila. Jinak s rezervou, je toho tolik, že to budu upravovat ještě po sobě :D
Obrázek
Wilde
Láska se podobá jen lásce, k ničemu jinému ji nelze přirovnat.
Uživatelský avatar
VerdanaThora
Pomocník fóra
Pomocník fóra
 
Příspěvky: 723
Registrován: 19.05.2010 17:58

Re: Transportace

Nový příspěvekod Tom rrrr » 08.05.2011 16:43

Jasně, zkusím se na to podívat. Moving-over-distance-sphere jsem si nevymyslel, buď to Oldak říká během questů nebo to už Jagex přejmenoval. Bohužel se tam nemůžu jít podívat osobně, ale věřím ti. ;) Co se týče humoru - jo uznávám, že je to trochu přesycené; já se snažil, aby to nebylo x stránek nudného textu, který nikdo nebude chtít číst. No zredukuju to (v 2. části).

Za velká písmena za pomlčkou se omlouvám, v původní verzi jsem totiž psal tečky.

Pokusím se to udělat dneska.

Edit - Pokus vyšel.

Je to tedy jakž takž poupravené, hlavně ta velká písmena u pomlček. Až na tom budeš dělat, tak co se ti nebude líbit, klidně nemilosrdně smaž... ;)

Edit2 - :twist Tak pro ty Oldakovy koule mám důkaz. Zjistil jsem ale, že jsem psal moving-over-distance-sphere místo moving-over-distance sphere.

Obrázek

Obrázek
Obrázek
Uživatelský avatar
Tom rrrr
Star of Cune
Star of Cune
 
Příspěvky: 1003
Registrován: 28.05.2010 19:34
Bydliště: Rellekka
RS nickname: Rilifaen

Re: Transportace

Nový příspěvekod VerdanaThora » 08.05.2011 18:18

Tak to jsi báječnější, než já :D teprve jsem skončila (podotýkám hrubou část) korekci prvního dílu.
Neboj jako mažu, mažu :D

Aha tak koukám, že to je souhrnný název pro všechny Sphere. To tam pak přepíšu na Dorgesh-Kaan Sphere a Bandos throne room Sphere.
Pokud to máš ještě někde dál, kopni to tam prosím taky.

Edit: Ještě něco. Dvě věci =) zbytečně neskloňuj názvy měst a míst. Počešťování nevypadá dobře a někdy je to i špatně. A jak teď koukám, co jsem upravovala já a čtu "originál", vidím i obrázky. Škoda, že jsou některé rozmazané. Zkus to vždycky dávat do PNG. Pokud jsou, tak nevím, čím to je. Míň chlastej a bude pevnější ruka :D
Obrázek
Wilde
Láska se podobá jen lásce, k ničemu jinému ji nelze přirovnat.
Uživatelský avatar
VerdanaThora
Pomocník fóra
Pomocník fóra
 
Příspěvky: 723
Registrován: 19.05.2010 17:58

Re: Transportace

Nový příspěvekod Tom rrrr » 08.05.2011 19:30

V druhé části je sphere jen u Taverley (<-Goblin village).

Počešťování se snažím omezovat, před chvílí jsem přepsal 'green drakům'; 'green dragonům' a podobné hnusy prostě na zelené draky; ale zase na druhou stranu mi přijde blbé říkat:"Jděte do Rellekka a na Rellekka náměstí můžete krást od Rellekka obchodníků." Jde to sice opsat (..od obchodníků z města jménem Rellekka), ale to by mi potom nestačil ani druhý post a musel bych načnout třetí...

Obrázky jsou všechny v PNG, i když používám FRAPS, který umí fotit jen v BMP, no ale potom to přes GIMP hodím do png. Nebo je to možná fakt tím chlastem a místo do png jsem to omylem hodil do tiff. ;)
Obrázek
Uživatelský avatar
Tom rrrr
Star of Cune
Star of Cune
 
Příspěvky: 1003
Registrován: 28.05.2010 19:34
Bydliště: Rellekka
RS nickname: Rilifaen

Re: Transportace

Nový příspěvekod VerdanaThora » 08.05.2011 23:26

Ten chlast byl jen vtípek, doufám, že tě to neurazilo. Moje hlášky tohoto typu ber opravdu s nadhledem =)
Obrázek
Wilde
Láska se podobá jen lásce, k ničemu jinému ji nelze přirovnat.
Uživatelský avatar
VerdanaThora
Pomocník fóra
Pomocník fóra
 
Příspěvky: 723
Registrován: 19.05.2010 17:58

Re: Transportace

Nový příspěvekod Tom rrrr » 09.05.2011 11:55

Nee, v pohodě :D ..
Obrázek
Uživatelský avatar
Tom rrrr
Star of Cune
Star of Cune
 
Příspěvky: 1003
Registrován: 28.05.2010 19:34
Bydliště: Rellekka
RS nickname: Rilifaen

Re: Transportace

Nový příspěvekod Ripper Nexus » 22.05.2011 16:37

fakt pekny navod, ale predsa este par chybiciek to ma
- noobs nevedia kde je to NEJAKA diera na ceste ku Giant Mole, teda aspon napis ze je to vo Falador parku, hladajte znacku dungeonu, alebo nieco na ten styl
- pri Rimmingtone mi chybaju 2 podstatne veci: dostat sa tam da aj cez POH, a mozno este, ze okrem skills necklace od craft guildu aj cez balon (oak log)
- Yanille - pri kopirovani si zabudol prepisat dom v Taverley na POH v yanille predsa :D

a ako bonus by som k navodu pridal par rychlych tipov ako sa najrychlejsie dostat do transport. systemov, napr do balon systemu cez cw teleport, do gliders systemu cez duel arena teleport, k spirit tree cez mobilising armies teleport, do fairy cez edgeville a tak podobne

- a este mi napadlo, mozno to uz bude zbytocne, pretoze si treba davat v hlave cely navod dokopy pre newba :D ale napr ze do ge sa dostane aj pomocou dueling ringu: mobilising teleport -> spirit tree -> GE, podobne ako ten tip s edge lever -> wildy lever -> ardy lever

asi tak vsetko co mi zatial napadlo
POZOR! Venujte zvýšenú pozornosť zaobchádzaniu s citlivými údajmi. Ak na Vás bol spáchaný hackerský útok neváhajte to oznámiť na polícii. O informácie poproste kompetentné osoby na tomto webe.
Uživatelský avatar
Ripper Nexus
 
Příspěvky: 128
Registrován: 07.05.2011 23:36
RS nickname: Ripper Nexus

PředchozíDalší

Zpět na Návody

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 6 návštevníků

RuneScape ® is a trademark of Jagex © 2000-2011 Jagex Ltd.

Powered by phpBB © 2010/2011 phpBB Group
Style/Design by GraphicSite.cz pro RSko.cz

Počítadlo