Novinky

Sdělení vedení webu: Czecho-Slovak Forces přebírají vedení webu ... čtěte Více informací

Sdělení Event teamu:
Dejte nám vědět, jakou akci byste rádi viděli u nás na webu ZDE. Pomozte nám také s dotazníkem, klikněte ZDE.

Sdělení personálu fora:
Pomozte nám zjistit, co nám na RSko ještě chybí ... Více informací

Elite clue

Napsali jste nějaký užitečný návod, tipy, triky? Vložte sem.

Re: Elite clue

Nový příspěvekod Arya V I » 28.05.2011 20:23

mě se to stalo asi v půlce případů teda o.O dokud jsem to dělal podle tip.itu. Ale tak ty tečky tam můžu udělat, když budu vědět přesně ty umístění, to asi až takovej problém nebude. jen to teda bude vyžadovat ty screeny aspoň mapky, abych to frknul na správnou polohu. Protože na tip.itu maj jenom cca tu polohu popsanou. A aby se to zase nerozcházelo se skutečností.
Obrázek
Obrázek
Veškeré gramatické chyby v příspěvcích jsou dělány záměrně a jen zkouší čtenářův postřeh. Bezchybnou verzi si u mě můžete obědnat za poplatek 5 Kč
Obrázek
o.O
Uživatelský avatar
Arya V I
 
Příspěvky: 230
Registrován: 14.12.2010 17:33
Bydliště: Yanille
RS nickname: Arya V I

Re: Elite clue

Nový příspěvekod Dargeth » 29.05.2011 23:22

Ja hovorím o niečom podobnom ako je gnome delivery... tam sa tiež "ciele" pohybujú...

http://www.rsko.cz/mace/delivery/7.png

Niečo takéto, ale samozrejme aby to bola mapa čisto toho územia elite (napr. keldagrimu) +/- kde by to mali hľadať. Nie presnú lokáciu (nie bodku).

Aj keď mne to pripadá trošku divné, urobil som cca 60+ elite clue a vždy som mal tie scany na rovnakom mieste =/ divné.
http://dargeth.blogspot.sk

Obrázek
Obrázek
We make our own choices and we pay our own prices.
Uživatelský avatar
Dargeth
Star of Cune
Star of Cune
 
Příspěvky: 503
Registrován: 23.01.2008 22:42
Bydliště: Falador, mining guild
RS nickname: D4rg3th

Předchozí

Zpět na Návody

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník

RuneScape ® is a trademark of Jagex © 2000-2011 Jagex Ltd.

Powered by phpBB © 2010/2011 phpBB Group
Style/Design by GraphicSite.cz pro RSko.cz

Počítadlo