Novinky

Sdělení vedení webu: Czecho-Slovak Forces přebírají vedení webu ... čtěte Více informací

Sdělení Event teamu:
Dejte nám vědět, jakou akci byste rádi viděli u nás na webu ZDE. Pomozte nám také s dotazníkem, klikněte ZDE.

Sdělení personálu fora:
Pomozte nám zjistit, co nám na RSko ještě chybí ... Více informací

pk and stake tips.

Napsali jste nějaký užitečný návod, tipy, triky? Vložte sem.

pk and stake tips.

Nový příspěvekod Baron Integ » 10.08.2011 19:25

Vytvoril jsem to puvodne pro NCC ale jelikoz uz nejsem soucasti, hodim to sem.uzivejte, postupne to budu doplnovat jak bude cas
Stake guide - nejedná se tak docela o guide, je to spíš tip se kterým jsem vydělal opravdu hodně, a nedá se s ní nic posrat pokud se toho budete držet, tady je:
Ze všeho nejdřív budete potřebovat staking účet, doporučil bych 99flat, hp, mage na mage box. Mám to ověřené na klasickej box, ale vzhledem k tomu že to je jen tip a né žádnej hax to funguje na vše.
Nejprve si vyčleňte ze své banky částku která vám nebude vadit při výdělku pri ztrátě, u mě to bylo například 10m. S těma 10M si teď musíte vydělat nejméně 10M(vloženou částku) než se pustíte do rizikových (vyšších) sázek. Jak to udělat? Vezměte 10m do inventáře a běžte řvát do duelky že chcete boxovat třeba o 10% vaší částky - 1M. Pokud vyhrajete, dělějte to dokola, dokud nebudete mít v inventáři 2násobek vaší částky. Můžete stakovat i po 2 nebo 5 miliónech, ale je to větší risk. Jednou prohrajete, jednou vyhrajete. Jakmile budete mít v inventáři dvojnásobek částky, stakněte o původní částku kterou jste vložili. Pokud prohrajete, berte to jako znamení a vyserte se na to pro tuhle chvíli. Jestliže vyhrajete usmálo se na vás štěstí a vy máte dost prostředků pokračovat. Nyní máte v inventáři 30M (pokud jste vyhráli) z níž si uložte 10M do banky - tím se vám splatila základní částka, a i když prohrajete zbylých 20, tak vám nic nezmizí - čili teď můžete jen získat. (samozřejmě počítám s vkladem 10Mil - může se lišit) A se zbytkem doporučuju dělat 5/10M box. Jakmile máte vyděláno 50M čistého, vždy jsem staknul vše - celý čistý výdělek. Někdy se mi to zdvojnásobilo, někdy zmizelo. Nicméně takto jsem vydělal 1B za dva dny. Samozřejmě čím vyšší základní kapitál a odvaha, tím vyšší zárobky.

PK
Prvně vysvětlím pár pojmů který jsem si pracovně zavedl a který používám já, takže tuhle guide pravděpodobně nenajdete nikde jinde:
Jak jiste víte, každá zbraň má svoji rychlost,skládá se ze dvou dob kkteré se pořád opakují- z té udeří vždy po stejných časových intervalech, té době kdy zbraň zrovna HITNE(nezáleží na tom kolik, prostě útok) budeme říkat AtP(Attack Phase), a z té kdy zrovna panáček stojí a třeba sbírá další síly k útoku a tu budeme nazývat StP(Stand Phase). Naším hlavním cílem bude trefit se s některýmy komby přesně do té či oné fáze nebo mezi ně. Je dobré si na to přijít sám, ale ať máte od čeho se odrazit. Special attack a venge není dobré používat random.
Taste Vengeance!
Venge použijte vždy na konci SOUPEŘOVY StP nebo na samém začátku jeho AtP - máte na to zlomky vteřin v případě whipu/rapieru, a v případě maulu/gs se to dá v klidu stíhat i se spomalenýmy reflexy. Tzn u venge se nedívate na svoje phase, ale na nepřítelovy. Když se vám podaří zakastit (začarovat, zaCASTit- pozn.aut.) venge přesně jak máte, a nepřítel se zrovna trefí tak mu venge vrátí damage a vy máte čas použít spec - získáte výhodu v tom že on nebude čekat že zakouzlíte venge tak přesně - toto doporučuji natrénovat napřesno, nemálokrát mi to vydělalo težký peníze!Venge jde kastit jednou za 30sec, a phase zabere necelou sekundu která se ztratí - doporučuju načasovat, ale pokud by to znamenalo nezakastit venge víckrát po sobě i když by to bylo možné, tak ji čarujte random. Pořád lepčí nějaký damage odraženo než žádný. A zároveň rada - počítejte s tím že tohle bude používat i váš soupeř pokud to není zelenáč.
Obrázek
Uživatelský avatar
Baron Integ
Pomocník fóra
Pomocník fóra
 
Příspěvky: 1722
Registrován: 25.01.2008 20:34
Bydliště: Žďár nad Sázavou/brno intr

Re: pk and stake tips.

Nový příspěvekod learn_more » 10.08.2011 23:53

Zajímavé, ale zrovna když jsem se do toho začetl tak to skončilo. Neplánuješ to doplnit o víc informací/obrázků? Hlavně to PK.
Obrázek
Uživatelský avatar
learn_more
Prekladatel
Prekladatel
 
Příspěvky: 1421
Registrován: 03.03.2008 15:53
Bydliště: Hledám

Re: pk and stake tips.

Nový příspěvekod Manitouek » 24.11.2011 22:49

Barone vim ze to mas jiste vyzkousene ale dalsi metodou by mohlo byt pokud to tak nemyslis v tvem clanku tak hrat jako kdyz hrajes ruletu. V rulete se teto metode co za chvili zminim rika Martingale coz je ze vsadis napr. 1m kdyz prohrajes vsadis jednou tolik cili 2m a tak jedes dal takze kdyz znovu prohrajes 4m a znovu tak 8m pak vyhrajes a mas 1m vydelek tady plati vlastne to same cim vice penez tim vetsi vydelek :-)
protoze muzes zacit s vyssi sazkou ;-)
Manitouek
 
Příspěvky: 19
Registrován: 14.11.2011 12:52

Re: pk and stake tips.

Nový příspěvekod S1rIuS » 24.11.2011 23:00

Manitouek píše:Barone vim ze to mas jiste vyzkousene ale dalsi metodou by mohlo byt pokud to tak nemyslis v tvem clanku tak hrat jako kdyz hrajes ruletu. V rulete se teto metode co za chvili zminim rika Martingale coz je ze vsadis napr. 1m kdyz prohrajes vsadis jednou tolik cili 2m a tak jedes dal takze kdyz znovu prohrajes 4m a znovu tak 8m pak vyhrajes a mas 1m vydelek tady plati vlastne to same cim vice penez tim vetsi vydelek :-)
protoze muzes zacit s vyssi sazkou ;-)



neviem jak v rs, ale v rulete to chce dosť rozpočet - kamarát takto oddrbal 500€, toľko sérii za sebou mu nevyšlo..
..HardCore | PostHardCore | MetalCore | DeathCore..

Lights! - Valerie Proxleitner <33333
Obrázek
<3 Hayley
Obrázek
Uživatelský avatar
S1rIuS
 
Příspěvky: 532
Registrován: 27.01.2008 14:28
Bydliště: Bratislava
RS nickname: S1r1us

Re: pk and stake tips.

Nový příspěvekod learn_more » 25.11.2011 15:04

Spíš je potřeba vědět kdy přestat.
Obrázek
Uživatelský avatar
learn_more
Prekladatel
Prekladatel
 
Příspěvky: 1421
Registrován: 03.03.2008 15:53
Bydliště: Hledám

Re: pk and stake tips.

Nový příspěvekod Eruner » 14.06.2012 20:02

Hlane keď príde Evolution of Combat zmena, tak také generic Boxing accounts budú nafigu, nudné a nehrané.
Eruner
 
Příspěvky: 32
Registrován: 13.04.2011 05:04
RS nickname: Duelist279

Re: pk and stake tips.

Nový příspěvekod Radanek » 14.06.2012 20:06

A všímáš si, že je ten topic víc jak půl roku mrtvý žejo?
Obrázek
ObrázekTrue story
BLOGSCAPE
Master of Spam s náskokem přesně 1000 příspěvků :D (Bezdo neposer to)
Spoiler: show
Obrázek
Uživatelský avatar
Radanek
RSko Admin
RSko Admin
 
Příspěvky: 3967
Registrován: 02.01.2008 10:00
RS nickname: Radanek

Re: pk and stake tips.

Nový příspěvekod Eruner » 14.06.2012 20:24

Pre človeka čo tu rok nebol, je veľa vecí nových.


Boxing taktiky aj tak partia odjakživa k nenáročným a závislým na "náhode". To sa nezmenilo nezávisle na topicu.
Obrázek
Eruner
 
Příspěvky: 32
Registrován: 13.04.2011 05:04
RS nickname: Duelist279


Zpět na Návody

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 3 návštevníků

RuneScape ® is a trademark of Jagex © 2000-2011 Jagex Ltd.

Powered by phpBB © 2010/2011 phpBB Group
Style/Design by GraphicSite.cz pro RSko.cz

Počítadlo