Novinky

Sdělení vedení webu: Czecho-Slovak Forces přebírají vedení webu ... čtěte Více informací

Sdělení Event teamu:
Dejte nám vědět, jakou akci byste rádi viděli u nás na webu ZDE. Pomozte nám také s dotazníkem, klikněte ZDE.

Sdělení personálu fora:
Pomozte nám zjistit, co nám na RSko ještě chybí ... Více informací

Free Magic XP

Napsali jste nějaký užitečný návod, tipy, triky? Vložte sem.

Free Magic XP

Nový příspěvekod SiRonnie » 25.08.2011 19:26

Tento návod je cca. 2 měsíce starej, po tom co většina lidí uznává stále jedinou cestu na free magic xp jsem se ho rozhodl postnout i tady.

Co k tomu potřebujeme?
Příslušný magic level : 49 ruby, 57 diamont, 68 dragon, 87 onyx
Runy: Runy které vidíte na obrazku níže, jsou potřeba na příslušný cast, ale jeden cast enchantne 10boltu. To znamená, že na 100K boltu potřebujete jenom 10K castu - takže třeba u onyx je potřeba pouze 10K cosmic a 10K death.
Nutnost je si do ruky vzít nějakou elementární staffku - Pro onyx a ruby Fire, pro diamont a dragon - earth. Jinak byste na tom prodělali.

Obrázek

Jak se to dělá?
Prvně nakoupíme přislušné bolty (klasicke) {např. dragon bolts}.
Poté zjistíme cenu, za kterou by se to potenciálně dalo koupit. Nakoupíme jeden bolt za dvojnásobek, a pak prodáme za minimum. Tu cenu, za kterou jsme to prodali; tak od ní se bude odvíjet náš nákup. To samé uděláme s (e) boltem. Přičteme k tomu desitinu ceny run a tím zjistíme, zda-li momentalně se na tom neprodělává. Dáme tedy normal bolt nakupovat něco málo nad cenou, a nebo jak já dělám přes noc tak i třeba 50gp pod cenou a i za tuto cenu se to casem koupí.
Můžeme nakoupit až 10K boltu/4hr.


Výňatek z mého podrobnějšíhho "návodu" jak nakupovat
Musíme si zjistit "dva mantinely" mezi kterými budeme jednotlivou věc kupovat a prodávat. Proto dáme kupovat jeden vámi vybraný item za dejme tomu 5x cenu.
Obrázek
Tímto jsme zjistili cenu, do které budeme item prodávat . A to sice 124 GP. (takže budeme prodávat za 123 - 124 gp)

Následně námi koupený předmět prodáme za minimum.
Obrázek
Tímto zjistíme cenu, od které budeme nakupovat tz. 120GP(takže budeme nakupovat 120gp a víš).

No a nyní dáme nakupovat tolik kusů od jednotlivého itemu, kolik nám GE limit dovolí.

Pro cosmic rune můžeme nyní kupovat dejme tomu za 120-121gp a prodávat za 123-124gp.

Cena se může měnit v rámci hodin - až dokonce několika sekund. Pokud vám to po čase nepůjde, zkontolujte si nakupní a prodejní cenu.


No dobré máme bolty. Teď si připravíme runy. Runy v počtu desetiny počtu boltu (které se chystáme koupit, udělat). Až toto máme- dáme do inventáře, tak do ruky dáme příslušnou elementární staffku a můžeme začít.

Technika
Klikneme na spellbook. (nastavíme si kvůli co nejmenším pohybům myši tak, jako mám ho nastavený já; a to sice tak, že odklikneme dole tlačítka na teleporty, cmb spelly atd.).
Klikneme na bíle kolečko.
Poté pravým na zelené kolečko. {zde jsem zeleným označil dragon bolty, ale vy si vyberete podle toho, jaky bolt budete enchantovat}
a poté kliknete v nabídce na Enchant 10 stacks of Bolts (označené, jako červený obdelníček).
Obrázek

Poté bude následovat samotný cyklus enchantování. Až skončíme, tak celé opakujeme dokud nás to bude bavid.

Co z toho máme?
Jednak z toho máme solidní počet xpů, a někdy i podle ge cen i celkem slušný výdělek ( v době psaní návodu na onyxu to bylo 1 - 6M, teď jsou tam ceny kolem -1M až 2M... nevím jak je to teď před XP weekem.. nezkoušel jsem)

Jednotlivý počet Xp.
Ruby - 110K xp/hr
Diamont - 130K xp/hr
Dragon - 150k xp /hr
Onyx - 200k xp /hr



Návod sesmolil: SiRonnie
Předem upozornuji, že je to možná časové omezená nabídka, a vše děláte na vlastní nebezpečí; každý nákup si ceny kontrolujte.. a to hlavně po GE updatech!
Obrázek
Obrázek
Uživatelský avatar
SiRonnie
 
Příspěvky: 235
Registrován: 02.01.2008 10:15

Re: Free Magic XP

Nový příspěvekod J townie » 26.08.2011 09:33

Teď už se na všech boltech prodělává, jestli jsem dobře počítal.. To bude asi blížícim se xp weekem. Ale expy jsou pěkné, no :)
Retired Archmage - 99 RC & Magic.
99 Crafting - 28.11.2022
Uživatelský avatar
J townie
 
Příspěvky: 1761
Registrován: 18.09.2008 16:38
Bydliště: 404
RS nickname: J Townie

Re: Free Magic XP

Nový příspěvekod learn_more » 26.08.2011 16:49

Pro free magic xp si zajděte do dungu, bindněte si cosmic runy a dělejte a dropujte gatestony. Pak jen ven z dungu a opakovat.

Ale návod hezk, pekně zpracovaný, kéž by se zachoval i ten výdělek.
Obrázek
Uživatelský avatar
learn_more
Prekladatel
Prekladatel
 
Příspěvky: 1421
Registrován: 03.03.2008 15:53
Bydliště: Hledám

Re: Free Magic XP

Nový příspěvekod Baron Integ » 28.08.2011 15:25

GJ, leaknul jsi výdělek 8M/H
Obrázek
Uživatelský avatar
Baron Integ
Pomocník fóra
Pomocník fóra
 
Příspěvky: 1722
Registrován: 25.01.2008 20:34
Bydliště: Žďár nad Sázavou/brno intr

Re: Free Magic XP

Nový příspěvekod SiRonnie » 28.08.2011 16:14

Mnoho lidí tu dává návody a tipy na výdělek.. i když možná malej oproti tomuto. Ty návody a tipy co se tu postují se často předávají z "generace na generaci". Nevidím problém uvést tip, jak získat nejrychlejší mage xpy zdarma, navíc s bonusem nějaké odměny. Metodou, která ale není příliš známá, ale furt se předává dál, tak jako u předchozích případů. Lidé v mém okolí o tomto normálně vědí, i pár lidí zde by ti tu mohli potvrdit, že o tomto už vědí delší čas odemne.

Sám jsem na toto jednou náhodou narazil, poté mě napadlo až jsem na jednom fóru o tomto četl (na fóru kde je několik K přístupů denně) to poslat dál, stejně tak, jako to poslali oni dál a to dokonce zdarma. To že to teď bude využívat o pár lidí víc, stále nic neovlivní oproti tomu kolik to denně čte lidí na ostatních free fórách.


Mě tak napadá, zda není taky proti pravidlům se zmíniť o tom, že je nějaký boss, ze kterého padají nějaké drazší itemy, protože to není fér oproti low levelům.
Obrázek
Obrázek
Uživatelský avatar
SiRonnie
 
Příspěvky: 235
Registrován: 02.01.2008 10:15

Re: Free Magic XP

Nový příspěvekod sco angel » 28.08.2011 17:48

tvuj prispevek je tu v naprostem poradku, nevidim na tom nic spatneho ze chces poradit lidem jak si vydelat drobne, mozna sice je to tzv. "sezonni", ale dokud to funguje, tak je to dobry a kdo si to chce vyzkouset, tak proc ne, sekce Navody jsou volne pristupne vsem registrovanym
Grogy45 fan
Obrázek
Sprosty Zasranek :D
Obrázek
Uživatelský avatar
sco angel
RSko Admin
RSko Admin
 
Příspěvky: 1490
Registrován: 26.12.2007 11:29
Bydliště: City of Angel -> BRNO
RS nickname: Sco Angel

Re: Free Magic XP

Nový příspěvekod Baron Integ » 28.08.2011 18:07

sco angel píše:tvuj prispevek je tu v naprostem poradku, nevidim na tom nic spatneho ze chces poradit lidem jak si vydelat drobne, mozna sice je to tzv. "sezonni", ale dokud to funguje, tak je to dobry a kdo si to chce vyzkouset, tak proc ne, sekce Navody jsou volne pristupne vsem registrovanym

neni to sezonni prave, tohle vydelava kolem tech 5+m za hod kdykoliv a jestli se to bude leakovat dal tak to akorat nekdo zas napraska buddymu/powerb a budou na to skripty na mm = no moar money for us.
Byl bych za to nechat to jen na foru
Obrázek
Uživatelský avatar
Baron Integ
Pomocník fóra
Pomocník fóra
 
Příspěvky: 1722
Registrován: 25.01.2008 20:34
Bydliště: Žďár nad Sázavou/brno intr

Re: Free Magic XP

Nový příspěvekod Mace Dverji » 28.08.2011 21:32

funguje to už hodně dlouho, jen si musíš hlídat ceny :D
sezónní to rozhodně není a bude to fungovat, dokud se neuvede něco lepšího než tyto bolty nebo dokud se to tímto stylem nerozkecá :D
Kdo si nepamatuje slovo Dverji, nechť mě oslovuje Mace ^^

If playing a game I enjoy makes me immature in one way or another, then I don't want to grow up.

<a> my penis is so big if I laid it out on a keyboard it'd go all the way from A to Z
<a> wait, shit
Uživatelský avatar
Mace Dverji
RSko Admin
RSko Admin
 
Příspěvky: 1300
Registrován: 02.01.2008 08:51
Bydliště: Brno ftw :)
RS nickname: Mace Dverji? :D

Re: Free Magic XP

Nový příspěvekod Jakub14016 » 31.08.2011 11:30

To už je dosť zložitý merchanting, čakal som niečo v štýle "Toto si kúp, toto z toho urob a potom to predaj, zisk xy gp/ea" :D
Chcem hrať hru a nie zo seba robiť ekonóma :D Ale ako návod je to v pohode ;)
Obrázek
Jakub14016
 
Příspěvky: 466
Registrován: 01.12.2009 18:05
Bydliště: Michalovce

Re: Free Magic XP

Nový příspěvekod learn_more » 31.08.2011 11:35

Jakub14016 píše:To už je dosť zložitý merchanting, čakal som niečo v štýle "Toto si kúp, toto z toho urob a potom to predaj, zisk xy gp/ea" :D
Chcem hrať hru a nie zo seba robiť ekonóma :D Ale ako návod je to v pohode ;)

Proto aby si tu hru mohl hrát na nějaký úrovni ty ceny stejně potřebuješ znát, aspoň okrajově. Hold se s tim budeš muset smířit.
Obrázek
Uživatelský avatar
learn_more
Prekladatel
Prekladatel
 
Příspěvky: 1421
Registrován: 03.03.2008 15:53
Bydliště: Hledám

Další

Zpět na Návody

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 4 návštevníků

RuneScape ® is a trademark of Jagex © 2000-2011 Jagex Ltd.

Powered by phpBB © 2010/2011 phpBB Group
Style/Design by GraphicSite.cz pro RSko.cz

Počítadlo