Novinky

Sdělení vedení webu: Czecho-Slovak Forces přebírají vedení webu ... čtěte Více informací

Sdělení Event teamu:
Dejte nám vědět, jakou akci byste rádi viděli u nás na webu ZDE. Pomozte nám také s dotazníkem, klikněte ZDE.

Sdělení personálu fora:
Pomozte nám zjistit, co nám na RSko ještě chybí ... Více informací

Summoning money making

Napsali jste nějaký užitečný návod, tipy, triky? Vložte sem.

Re: Summoning money making

Nový příspěvekod Mace Dverji » 29.11.2011 10:24

a) viz Verda :D
b) "Další metoda je, že budete běhat scrolly přes Spirit kyatta. Vyděláte sice o dost méně, ale zase požadavky na kyatta jsou malé, protože vám stačí jen 57 summoning a nemusíte platit za každý port do domu 1k." - no jako požadavky na house teletab jsou ještě menší než na Kyatta, navíc když bez kyatta vyděláš mnohem více, tak tě snad nemusí trápit 1k za teletab :D
c) 500k - 3M je sakra velké rozpětí :D
d) co výroba kyattů/ghraaků, scavengeři typu Granite lobsteři?
Kdo si nepamatuje slovo Dverji, nechť mě oslovuje Mace ^^

If playing a game I enjoy makes me immature in one way or another, then I don't want to grow up.

<a> my penis is so big if I laid it out on a keyboard it'd go all the way from A to Z
<a> wait, shit
Uživatelský avatar
Mace Dverji
RSko Admin
RSko Admin
 
Příspěvky: 1300
Registrován: 02.01.2008 08:51
Bydliště: Brno ftw :)
RS nickname: Mace Dverji? :D

Re: Summoning money making

Nový příspěvekod Manitouek » 30.11.2011 13:49

Jo jo vsechno tam bude neboj ale nejsem zrovna tak pilnej a rychlej protoze to je muj prvni navod ;-) jen jak psala verdi nevim jako jestli tam mam davat toho Magpie protoze jako nakejch 20k za hodinu navic mi neprijde buh vi jak zavratny na penize vyrobu bych tam dal ale pokud nemas charmy tak nemuzes vydelat prachy a to rozpeti je schvalne aby si pak lidi nemysleli ze kdyz tam napisu ze vydelas 2-3m a oni vydelaj treba jen 1m protoze nebudou tak rychli tak aby pak nenadavali ze si tolik nevydelaj ;-) no a ty pozadavky na kyatta sou mnohem mensi a ne vetsi na tele tablety ;-) protoze jak vidis v tabulce tak se musis portnout 80x coz pri cene tabletu 1k je 80k ale kyatt stoji asi jen ja nevim 10-20k coz je o 60k mene ;-) takze usetris ;-)
Manitouek
 
Příspěvky: 19
Registrován: 14.11.2011 12:52

Re: Summoning money making

Nový příspěvekod Mace Dverji » 30.11.2011 15:09

Jo aha, ty jsi mluvil o ceně :)
Já za požadavky považoval summ level, možná by to chtělo trošku onu větu poupravit :)

K tomu výdělku - však tam máš tabulku.
Stačí tam jen hodit, že počet scrollů se odvíjí od rychlosti klikání, pingu etc., ale když budou makat, 25k scrollu/hod udělají :)


Magpie se podle mě dost hodí na pasivní výdělky, můžeš ji mít třeba na Livid farm, rc atd., mně vydělává jedna magpie v průměru 40k za jeden pouch, takže to je trošku víc :D
Je to o štěstí, rozhodně by to však podle mě stálo za zmínku, když celý ten návod jsou vlastně jen tipy :)


A jasný, však ti jen dáváme tipy, co ještě přidat :)
Kdo si nepamatuje slovo Dverji, nechť mě oslovuje Mace ^^

If playing a game I enjoy makes me immature in one way or another, then I don't want to grow up.

<a> my penis is so big if I laid it out on a keyboard it'd go all the way from A to Z
<a> wait, shit
Uživatelský avatar
Mace Dverji
RSko Admin
RSko Admin
 
Příspěvky: 1300
Registrován: 02.01.2008 08:51
Bydliště: Brno ftw :)
RS nickname: Mace Dverji? :D

Re: Summoning money making

Nový příspěvekod Manitouek » 30.11.2011 18:59

Mace ... Požadavky jsou podle mě v pohodě takhle :) přece nebudu dávat to, že je potřeba hodně peněz do výbavy :) Magpie, Magpie, Magpie ...me prijde uplne zbytecne sem davat magpie ;) za jeden pouch 40k/h :D to je uplne smesne, kdyz zde pisu metody jak vydelat miliony a najednou sem dam nejakejch 40k :D to uz mi prijde lepsi tam dat spirit cobru a tranferovani eggs na cockatrice eggs ;) to hodi za hodinu cca 250-300k ;) ...tento navod je urcen na nejvyssi vydelek a ne na par tisic ;)
Manitouek
 
Příspěvky: 19
Registrován: 14.11.2011 12:52

Re: Summoning money making

Nový příspěvekod Tom rrrr » 30.11.2011 19:12

Manitouek píše:Mace ... Požadavky jsou podle mě v pohodě takhle :) přece nebudu dávat to, že je potřeba hodně peněz do výbavy :) Magpie, Magpie, Magpie ...me prijde uplne zbytecne sem davat magpie ;) za jeden pouch 40k/h :D to je uplne smesne, kdyz zde pisu metody jak vydelat miliony a najednou sem dam nejakejch 40k :D to uz mi prijde lepsi tam dat spirit cobru a tranferovani eggs na cockatrice eggs ;) to hodi za hodinu cca 250-300k ;) ...tento navod je urcen na nejvyssi vydelek a ne na par tisic ;)


No tak tam hoď kobru, ta se hodí určitě. ;)
Obrázek
Uživatelský avatar
Tom rrrr
Star of Cune
Star of Cune
 
Příspěvky: 1003
Registrován: 28.05.2010 19:34
Bydliště: Rellekka
RS nickname: Rilifaen

Re: Summoning money making

Nový příspěvekod VerdanaThora » 01.12.2011 10:19

Mani to je právě o tom pohledu, o čem ten článek vlastně je :D My bychom ho rádi viděli jako komplexní návod na moneymaking ze summonu.
Nic ti nebrání rozdělit jej. Však pod to přidej větičku "Další tipy:" a jedeš ->
Magpie: Je vhodná na pasivní výdělky. Je dobré ji využívat při činnosti, kde vydržíte alespoň 40 min (? .. píšu z hlavy) a nepotřebujete jiného familiara, např u wc. Dropuje prsteny, ... , na jednu Magpii mužete získat i xx K.
Atd. Doteď nevím, jak to s tou kobrou vlastně je.
Btw ty screeny vyfoť znova. Ta černá díra se ti přece nemůže líbit taky.
Jinak krásná tabulka =) hned to vypadá jinak.
Obrázek
Wilde
Láska se podobá jen lásce, k ničemu jinému ji nelze přirovnat.
Uživatelský avatar
VerdanaThora
Pomocník fóra
Pomocník fóra
 
Příspěvky: 723
Registrován: 19.05.2010 17:58

Re: Summoning money making

Nový příspěvekod Tom rrrr » 01.12.2011 14:16

VerdanaThora píše:Doteď nevím, jak to s tou kobrou vlastně je.


Kobra se vytváří z kůže hada, a její svitky změní jakékoliv vajíčko na xxxtrice egg (egg -> cockatrice egg; sara egg -> saratrice egg, raven egg -> coraxatrice egg...). Vyrobená vajíčka se dají použít na Herblore (summ potion) nebo na xxxtrice pouch.

Nejlepší je prostě sbalit kobru a vzít jí do domu, v kitchen je larder s nekonečno eggs a butler to může nosit do banky... ;)
Obrázek
Uživatelský avatar
Tom rrrr
Star of Cune
Star of Cune
 
Příspěvky: 1003
Registrován: 28.05.2010 19:34
Bydliště: Rellekka
RS nickname: Rilifaen

Re: Summoning money making

Nový příspěvekod Manitouek » 01.12.2011 17:43

Jeste k ty kobre pamatuju si kdyz jsem delal pres ni summ potiony chtel jsem usetrit co nejvic penez :D tak je tam jeden mensi zadrhel jako vsude :D dost tezce se kupujou ty jeji scrolly takze si to musite hold nabehat :-/ ale jinak se da celkem slusne s ni vydelavat kdyz mate i jiny eggs :-)
Manitouek
 
Příspěvky: 19
Registrován: 14.11.2011 12:52

Re: Summoning money making

Nový příspěvekod VerdanaThora » 01.12.2011 18:37

No výborně. Děkuji =) a doufám, že se to objeví v návodu hehe.
Obrázek
Wilde
Láska se podobá jen lásce, k ničemu jinému ji nelze přirovnat.
Uživatelský avatar
VerdanaThora
Pomocník fóra
Pomocník fóra
 
Příspěvky: 723
Registrován: 19.05.2010 17:58

Předchozí

Zpět na Návody

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník

RuneScape ® is a trademark of Jagex © 2000-2011 Jagex Ltd.

Powered by phpBB © 2010/2011 phpBB Group
Style/Design by GraphicSite.cz pro RSko.cz

Počítadlo