Novinky

Sdělení vedení webu: Czecho-Slovak Forces přebírají vedení webu ... čtěte Více informací

Sdělení Event teamu:
Dejte nám vědět, jakou akci byste rádi viděli u nás na webu ZDE. Pomozte nám také s dotazníkem, klikněte ZDE.

Sdělení personálu fora:
Pomozte nám zjistit, co nám na RSko ještě chybí ... Více informací

Summoning money making

Napsali jste nějaký užitečný návod, tipy, triky? Vložte sem.

Re: Summoning money making

Nový příspěvekod Nigelnight » 24.11.2011 17:20

spočítáno že s yakem je to cca 1,5 m za hodinu
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Uživatelský avatar
Nigelnight
 
Příspěvky: 579
Registrován: 12.07.2010 07:21

Re: Summoning money making

Nový příspěvekod VerdanaThora » 24.11.2011 18:38

Já pár výhrad mám.
Celé přepiš s diakritikou - koukni, jak psát návody.
První screen se mi zdá zbytečný, ty tři věci stačí popsat. Místo toho bych raději viděla propočty - skutečnost/h:

- spotřeba/náklady na tablety s Yakem
- spotřeba/náklady na ringy s oběma jednotlivě
- spotřeba/náklady na používání obou summonů
- spotřeba/náklady na pouche
- hrubý a čistý výdělek s Yakem
- hrubý a čistý výdělek s Kyatt

- vlastní postřehy, plusy/mínusy obou způsobů

Trošku si s tím pohrát.
Je to výborný tip, jak už někdo psal, ale na návod je to málo. V podstatě to shrnu jednou větou v tipech: Dělejte scrolly z healing aura scroll (unicorn) nebo winter storage (pack yak), výdělek 500K - 3M, dle vaší rychlosti a typu summona.

Oba způsoby proto, že požadavky summ na Kyatta, jsou výrazně menší, přesto se dají vydělat rychle slušné peníze. Přepracovat popis, méně vět, výstižněji. Naopak by k tomu bylo dobré přidat i jiné tipy výdělku ze summ, jako třeba Fruit bat, výroba pouche (jakých), Magpie atd. Vzít to trošku komplexněji, když už je to návod na moneym ze summ.

Po dodělání se to na Rsku určo objeví =) A chválím, že ses do toho hned pustil, paráda.
Obrázek
Wilde
Láska se podobá jen lásce, k ničemu jinému ji nelze přirovnat.
Uživatelský avatar
VerdanaThora
Pomocník fóra
Pomocník fóra
 
Příspěvky: 723
Registrován: 19.05.2010 17:58

Re: Summoning money making

Nový příspěvekod Manitouek » 24.11.2011 22:23

Ok tak nejdriv pro Nigela ;-) Nigeli ano kdyz behas s yackem tak vydelas 1,5m ale to pokud prodavas scrolly za 300each ale jak pisu na konci tak je muzes prodat o 10% vic coz je 330 each takze pri cene pouche 2476 a 10 scrollu kdyz je das za 330 each coz je 3300 takze 3300-2476=824 za jeden pouch, takze za jeden trip pokud naplnis na max yaka coz je 57 mist 57*824=46874 minus teda jeden house teleport ktery stoji cca kolem 1k a jeden port z ringu coz je asi 100 takze cisty vydelek je cca 45k za trip a jeden trip netrva ani minutu takze to vychazi asi 3m ;-)

Ted k Verdane omlouvam se za diakritiku i u vsech komentu, ale pocital jsem ze by to nekdo opravil kdyz mame lidi na korekturu nebo to hodim do wordu a ten to upravi za me :-). Necetl jsem si jak delat navod to priznavam, ale nevedel jsem jestli to mam psat i pro uplny neznalce s prominutim pro blbce nebo pro zkusenejsi hrace ;-) chtel jsem to udelat srozumitelny pro kazdeho :-) jinak jsem to asi blbe nazval mel jsem to spise popsat jako dobry tip na summoning vydelek a ne vylozene vydelek pomoci summoningu :-) ale jak si psala, tak se pokusim udelat co je v mych moznostech a udelat celkovy navod :-)
Manitouek
 
Příspěvky: 19
Registrován: 14.11.2011 12:52

Re: Summoning money making

Nový příspěvekod VerdanaThora » 24.11.2011 22:33

To by bylo prima, protože takto se to opravdu může hodit jako tip do jedné věty, nemusí to zbytečně zabírat xxx pixelů.

Jak se píšou návody koukni, má to svá pravidla. To nejmenší, co můžeš udělat je psát správně česky =) Mě to ušetří spoustu času a i tak tam bude spousta prostoru pro korekci.

Srozumitelný pro každyho ano, i tak se toho dá napsat méně =)

Omluvy nejsou třeba, protože ti nic nevyčítám, čistý feedback. Těším se.
Naposledy upravil VerdanaThora dne 25.11.2011 16:48, celkově upraveno 1
Obrázek
Wilde
Láska se podobá jen lásce, k ničemu jinému ji nelze přirovnat.
Uživatelský avatar
VerdanaThora
Pomocník fóra
Pomocník fóra
 
Příspěvky: 723
Registrován: 19.05.2010 17:58

Re: Summoning money making

Nový příspěvekod Mace Dverji » 24.11.2011 22:50

Jop, ten celkový návod by bodl :)

A pokud možno udělej i obecný výdělek (bez současných cen) - třeba že za hodinu zvládnete udělat 2147 scrollů.
(bude to předem nachystáno pro real time kalkulačky a navíc vždy aktuální, resp. hráči překontrolovatelné :))
Kdo si nepamatuje slovo Dverji, nechť mě oslovuje Mace ^^

If playing a game I enjoy makes me immature in one way or another, then I don't want to grow up.

<a> my penis is so big if I laid it out on a keyboard it'd go all the way from A to Z
<a> wait, shit
Uživatelský avatar
Mace Dverji
RSko Admin
RSko Admin
 
Příspěvky: 1300
Registrován: 02.01.2008 08:51
Bydliště: Brno ftw :)
RS nickname: Mace Dverji? :D

Re: Summoning money making

Nový příspěvekod Kwaichi » 25.11.2011 08:40

Dobrý tip a vyzerá na pomerne ľahko zarobené money :)

Aj mňa by zaujímalo koľko scrollov sa dá tak priemerne spraviť za hodinu.

Výhoda robenia spirit kyat punch oproti scrollom? Jediná a neprehliadnuteľná! Robenie pounchov je limitované počtom charmov vo vašej banke, teda keď dôjdu blue charms, ktoré sú beztak pomerne vzácne, tak potom už moc pounchov nevyprodukujete :d
Na druhú stranu robenie scrollov je limitované len tým, koľko pounchov ste schopný kúpiť GE. A tu sú poväčšine hranice posunuté omnoho ďalej ;)
Obrázek
Obrázek

Obrázek
Obrázek[Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Uživatelský avatar
Kwaichi
 
Příspěvky: 410
Registrován: 01.07.2011 05:44

Re: Summoning money making

Nový příspěvekod Manitouek » 27.11.2011 22:38

Co na to zatim řikaté ? Trošku jsem si s tim pohrál :)
Manitouek
 
Příspěvky: 19
Registrován: 14.11.2011 12:52

Re: Summoning money making

Nový příspěvekod VerdanaThora » 28.11.2011 07:58

Dneska přijdu hodně pozdě a asi na to nebudu mít čas večer. Včera v noci jsi byl nadržený na názor :D Tak jsem to prolítla jsem to ještě teď ráno v rychlosti, pár věcí mám, zbytek ti dopíšu pak. Ať na tom můžeš začít dělat.

Předně ještě jednou předělej screeny. Vyfoť to bez chatu a ořež je pečlivě, ať tam nejsou ty černý strany. Vyznačené cesty - čáry, udělej rovné, ne, jak trasu Bezďáka z hospody.
1.
Odstraň html tagy.
Obrázek Pisca udělej stejně veliký jako Taverley - trošku to přibliž.
Hoď si to do wordu a zapni automatické opravy, je tam dost chyb - čárky nad písmeny, mezi větami.
Tabulka se mi nelíbí. Buď ji trošku zvětši nebo udělej vlastní. Počet scrollů máš v rozmezí, čili náklady na pouche také v rozmezí? A Doplň počet pouche.
2.
Sbírání všeho ovoce je neefektivní. S batem se sbírají jen Papaya. A nerozumím - mi z toho plyne, že možnost Fly je jen v Shillo? Nějak si to nevybavuju.
3. Polemické. Problém je v tom, že nabité Glory se až tak nekupují právě kvůli rozdílu v ceně. Hráči, jež mají quest čersvě za sebou si to radši nabijí sami nebo u kámošů, zkušenější si to udělají sami. Uvidíme, co na to ostatní.

Jinak pokračuješ dobře. Určo se zmiň o Magpii. Koukni na všechny výdělečné Summony a dopň je tam alespoň s krátkým popisem, co umí.

Tak jsem to nakonec zvládla okomentovat celý.
Obrázek
Wilde
Láska se podobá jen lásce, k ničemu jinému ji nelze přirovnat.
Uživatelský avatar
VerdanaThora
Pomocník fóra
Pomocník fóra
 
Příspěvky: 723
Registrován: 19.05.2010 17:58

Re: Summoning money making

Nový příspěvekod Tom rrrr » 28.11.2011 14:12

VerdanaThora píše:Sbírání všeho ovoce je neefektivní. S batem se sbírají jen Papaya. A nerozumím - mi z toho plyne, že možnost Fly je jen v Shillo? Nějak si to nevybavuju.


Je to po celé Karamje, ale banka je jen v Shilo... ;)
Obrázek
Uživatelský avatar
Tom rrrr
Star of Cune
Star of Cune
 
Příspěvky: 1003
Registrován: 28.05.2010 19:34
Bydliště: Rellekka
RS nickname: Rilifaen

Re: Summoning money making

Nový příspěvekod VerdanaThora » 28.11.2011 21:18

Aha vďaka, jsem nevěděla =))
Obrázek
Wilde
Láska se podobá jen lásce, k ničemu jinému ji nelze přirovnat.
Uživatelský avatar
VerdanaThora
Pomocník fóra
Pomocník fóra
 
Příspěvky: 723
Registrován: 19.05.2010 17:58

PředchozíDalší

Zpět na Návody

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 návštevníků

RuneScape ® is a trademark of Jagex © 2000-2011 Jagex Ltd.

Powered by phpBB © 2010/2011 phpBB Group
Style/Design by GraphicSite.cz pro RSko.cz

Počítadlo