Novinky

Sdělení vedení webu: Czecho-Slovak Forces přebírají vedení webu ... čtěte Více informací

Sdělení Event teamu:
Dejte nám vědět, jakou akci byste rádi viděli u nás na webu ZDE. Pomozte nám také s dotazníkem, klikněte ZDE.

Sdělení personálu fora:
Pomozte nám zjistit, co nám na RSko ještě chybí ... Více informací

Bandos po EOC

Napsali jste nějaký užitečný návod, tipy, triky? Vložte sem.

Bandos po EOC

Nový příspěvekod Radanek » 27.11.2012 12:05

!!! Tento návod není určený pro začátečníky !!!
Nebudu popisovat cestu, ani potřebné questy a tak dál protože to byste už měli vědět. Skilly přinejlepším maxed meele staty s alespoň summonem na Unicorna, prayerem na Turmoil a herblorem na Overloady.

Výbava:
Obrázek

Helm: Torva/Verac/Neitiznot
Neck: Fury
Body: Torva/Bandos
Legs: Torva/Bandos
Cape: Comp/Max/Tokhaar/Skill/Fire
Weapon: Cls+ offhand Rapier
Boots: Steadfast/Torva/Bandos/Dragon
Gloves: Goliath/Barrows
Ring: Zerker(i)+Wealth na switch/Wealth
Aura: Penance
Ammo: Zammy arrow

Inv:
Obrázek
Na Trollheimu dropnout 2 rocktaily, port Wealthem a nabrat nový. Jsou tam stejně jenom pro případ fakt velké nouze, většinou stíhá healovat soulsplit s občasnou pomocí Unicorna. 4 ovly neberu, to je moc dlouhej a nudnej trip. Zkoušel jsem i yak metodu a podle mě to za těch pár set tisíc v kostech a rune junk nestojí. S unicornem je killování maximálně pohodlný.

Killcount:
Killcount se dělá na spiritual rangers, mají weakness na stab útoky (proto ten offhand rapír). Na kc by měly stačit 2 loky ovlu takže se vyplatí si vzít do invu skoro prázdnou flašku a trošku si tím vypomoct. Rozhodně to urychlí killcount.

Abilitky:
Obrázek
Používám jenom ty, který jsou orámovaný. Zbytek ani není potřeba, hned zjistíte proč.

Prayery:
Používám Turmoil+Soul Split, v kombinaci s Penance aurou a Prayer renewalem budete mít celou hodinu plný prayer. Ty prayer potiony jsou tam až na dobu, kdy umře aura.

Comba abilitek:
QWQRQEQZQ F Q D QEQZQWQRQ T QEQZQEQ F a pořád dokola. Prakticky na něj hodím W+R pokaždý když to jde, prokládám to Ečkem a 2x do něj kopnu před ultimátkou a jednou po ní. Vždycky prokládejte abilitky Qčkem! Obvykle bývá mrtvej pár hitů po ultimátce, ale záleží jaký máte štěstí na hity. Pokud by byl Graardor def nub a nechtěl chcípnout, tak se dá použít ještě druhá ultimátka (dojít k ní prakticky stejnýma způsobem jako k 1.), ale to už je fakt overkill a dělal jsem to jenom jednou když jsem si neloknul ovlu. Seržanty zabíjím taky pod soul splitem, pokud mám moc ubraný tak používám jenom Threshold abilitky a nechám si adrenalin na ; kterým se healnu po killu. Ze seržantů taky padají kvanta žrádla, takže šance že nebudete mít co jíst je fakt dost malá.

Na 2 flašky ovlu jsem touhle technikou dal 108 kc, tedy 27 bossů.

Komentujte, nadhazujte Vaše postřehy z Bandose... Pokud jste našli lepší kombinaci abilitek, sem s nima, vyzkouším a kdyžtak poupravím :)
Obrázek
ObrázekTrue story
BLOGSCAPE
Master of Spam s náskokem přesně 1000 příspěvků :D (Bezdo neposer to)
Spoiler: show
Obrázek
Uživatelský avatar
Radanek
RSko Admin
RSko Admin
 
Příspěvky: 3967
Registrován: 02.01.2008 10:00
RS nickname: Radanek

Re: Bandos po EOC

Nový příspěvekod perry » 27.11.2012 12:23

Celkovo je to fajn n_n a taktiež ďakujem za návod :D a to "QWQRQEQZQ" :DD to vyzerá ako keby si si trepol hlavu o klávesnicu ale tak vieme no n_n .. :D
Obrázek <-- thx grogy !
Obrázek <-- thx courseee !
Uživatelský avatar
perry
Globální Moderátor
Globální Moderátor
 
Příspěvky: 507
Registrován: 31.08.2009 15:44
Bydliště: kosice
RS nickname: le perry

Re: Bandos po EOC

Nový příspěvekod Radanek » 27.11.2012 12:35

tak nebudu tam popisovat jednotlivý abilitky jak se jmenují :D to bych se posral :D
Obrázek
ObrázekTrue story
BLOGSCAPE
Master of Spam s náskokem přesně 1000 příspěvků :D (Bezdo neposer to)
Spoiler: show
Obrázek
Uživatelský avatar
Radanek
RSko Admin
RSko Admin
 
Příspěvky: 3967
Registrován: 02.01.2008 10:00
RS nickname: Radanek

Re: Bandos po EOC

Nový příspěvekod Bezdomovec5 » 27.11.2012 13:09

Já bych tam nějaký základní info teda napsal. Co sem někde viděl tady na fórku, tak už se prej nedělá kc přes gobliny ale spirit magy. Jinak bych sem postl třeba i výbavu s krávou, pokud se nepletu, tak ourg bones furt nějaký drobásky stojí a když nepadne nic rare, tak se na tom něco málo dá taky vydělat.
Obrázek
Bezdomovec5 youtube channel!
MOJ STEAM
Džáááááááááááááááááh sem druhej největší spammer na foru ááááááááááááááááá!
Uživatelský avatar
Bezdomovec5
Globální Moderátor
Globální Moderátor
 
Příspěvky: 2700
Registrován: 01.05.2009 13:39
Bydliště: Na hlavním nádraží
RS nickname: Bezdomovec5

Re: Bandos po EOC

Nový příspěvekod Radanek » 27.11.2012 22:26

kc se dělá na spirit rangerech, proto tam máš ten offhand rapir a ne offhand cls. Mágové mají postih proti rangedu a ne meele. Doplním to tam zítra asi. A vyzkouším tu yak metodu, i když v tom nevidím moc užitek
Obrázek
ObrázekTrue story
BLOGSCAPE
Master of Spam s náskokem přesně 1000 příspěvků :D (Bezdo neposer to)
Spoiler: show
Obrázek
Uživatelský avatar
Radanek
RSko Admin
RSko Admin
 
Příspěvky: 3967
Registrován: 02.01.2008 10:00
RS nickname: Radanek

Re: Bandos po EOC

Nový příspěvekod Radanek » 28.11.2012 09:56

tak jo, udělal jsem testovací trip s yakem... Nejenom že jsem neviděl, že mi chcípá takže jsem tam nechal ležet prakticky plnýho yaka rocktailů, ale pak mě hra vykopla takže jsem tam ještě chcípl a nechal tassy+fury. Postřehy - těch pár set tisíc nestojí za tu pohodovost s unicornem. Příště tam beru uniho, je to mnohem pohodlnější zabíjení.
Obrázek
ObrázekTrue story
BLOGSCAPE
Master of Spam s náskokem přesně 1000 příspěvků :D (Bezdo neposer to)
Spoiler: show
Obrázek
Uživatelský avatar
Radanek
RSko Admin
RSko Admin
 
Příspěvky: 3967
Registrován: 02.01.2008 10:00
RS nickname: Radanek

Re: Bandos po EOC

Nový příspěvekod Manitouek » 30.11.2012 15:00

Je to mozna hezkej navod ale s dharokem to davas mnohem vic .Obrázek
Manitouek
 
Příspěvky: 19
Registrován: 14.11.2011 12:52

Re: Bandos po EOC

Nový příspěvekod kolikoj » 30.11.2012 18:22

Obrázek
to pouzivas dharok samotny nebo i ten jeho spesl efekt?
ObrázekObrázek
kolikoj
 
Příspěvky: 757
Registrován: 08.07.2008 13:57

Re: Bandos po EOC

Nový příspěvekod Manitouek » 01.12.2012 14:45

mam proste full dharock ikdyz mas plny zivoty tak 2k+ hity nejsou problem jinak kdyz mas treba 3k hp tak hity pres 3k jsou normalka a kdyz treba pouzijes tu abilitu assalt tak das tim combem klidne 12k naky ultimate ability jsou na hovinko nejlepsi jsou treshold
Manitouek
 
Příspěvky: 19
Registrován: 14.11.2011 12:52

Re: Bandos po EOC

Nový příspěvekod Nirantis » 04.12.2012 21:50

Dharok bych doporučila spíše pro skupinky. Z vlastní skušenosti můžu říct že solo s dharokem a zároveň efektivní využití jeho specu nejde moc k sobě a to nejsem zrovna malý cmbt (191 s turmem bez ovlu). Na solo bych nejspíš preferovala místní návod, který zní pohodově a bezpečně.
Co se týká dharoka na duo trip. 2x Cmbt 190+ se zde udrží po dobu 3-4 unicornů. Co se týče healovaní stačí někde mezi 1800 a 2300 LP při zapnutém meele protektu (náhoda je blbec). Do invu jsem brala jen uni, pray poty, boost poty a alch runy (2x drop weekend takže rune junku padali tuny, nevím jak při normál dropech ale proč ne).Prayer využívám turm a meele protekt. A k abilitkám...o těch základních asi nemusí být řeč, ale oproti návodu jsem si velmi oblíbila Assault (umístěn na klávese S)
Obrázek
v dharoku s tím není problém hitovat okolo 4k v jednom hitu. Obecně boj probíhal stylem: Nabrat přes základní abilitky 50% adrenalinu (většinou nám naběhnul cca ve stejnou chvíly) a poté jen spustit assault => KO
Obecně tato dharokovací metoda je náročnější na sledování hry (při permanentním věnování se hře je NEMOŽNÉ umřít), dostupnější na výbavu a je téměř jisté, že nikdo s obdobnými staty bez dharoku vás nemá šanci crushnout.

edit: po zmrvení dharoku nemá smysl
Naposledy upravil Nirantis dne 08.01.2013 16:47, celkově upraveno 1
Obrázek
Děkuji Grogy :)
Uživatelský avatar
Nirantis
 
Příspěvky: 191
Registrován: 27.01.2011 15:07

Další

Zpět na Návody

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník

RuneScape ® is a trademark of Jagex © 2000-2011 Jagex Ltd.

Powered by phpBB © 2010/2011 phpBB Group
Style/Design by GraphicSite.cz pro RSko.cz

Počítadlo