Novinky

Sdělení vedení webu: Czecho-Slovak Forces přebírají vedení webu ... čtěte Více informací

Sdělení Event teamu:
Dejte nám vědět, jakou akci byste rádi viděli u nás na webu ZDE. Pomozte nám také s dotazníkem, klikněte ZDE.

Sdělení personálu fora:
Pomozte nám zjistit, co nám na RSko ještě chybí ... Více informací

RUne mysteries a rune memories

Napsali jste nějaký užitečný návod, tipy, triky? Vložte sem.

RUne mysteries a rune memories

Nový příspěvekod sco angel » 29.11.2012 12:00

Navod behem dne jeste updatnu o odmeny, obrazky atd...tohle je zatim jen pracovni verze, ale uz by to melo byt pouzitelne, pokud narazite na neco co neni jasne, nebo nepresne, dejte mi vedet.

Jinak odmena hlavne za druhou cast questu je docela dobra, s 99 rc jsem ziskal 24k pure essence :D. A ta hul tower mindspiker muze menit na dalsi elementy, tkaze s jednou holi muzete mit vsechny 4 elementalni runy, bohuzel ne soucasne :D.


Rune mysteries
==================

Autor článku: Sco Angel

Požadavky: žádné

Úvod - knihovna

Quest začíná ve Wizars Tower na jihu od Draynor Village. U vchodu najdete Ariane, se kterou si promluvte. Zjistíte, že už nemá přístup do Tower a je nutné předat vzkaz Archmage Sedridorovi ve vrchních patrech.

Po rozhovoru se spustí animace, kde Vortex zaútočí na knihovnu. Promluvte si s Ariane a pak s magem Borann. Ze země seberte tower mindspike (air) a jako kouzlo si nastavte air strike. Každým zásahem přitáhnete vortex k sobě, takže timto způsobem ho nalákejte do světelného paprsku (výtah) uprostřed místnosti.

Vyšetřování

Znovu si promluvte s Ariane, která stojí venku u mostu. Máte si promluvit s mágy ve věži a zjistit co se stalo. Promluvte si se všemi mágy co mají jména, postupně v každém patře. V horních patrech kde sídlí archmage Serdior si promluvte s nim, dále s Ellaron, pak s mágem Traiborn.

Vraťte se k Ariane a povězte ji ohledně spodní části věže, na kterém teďka stojí nynější.

Hledání cesty do spodních pater

Promluvte si s Wizardem Ellaronem ohledně přístupu do dolních pater, no řekne vám cosi o Water Surge spell, ale více o tom lze dočíst ve zdejší knihovně.

Běžte do přízemí, kde prohledejte knihovnu, měli byste najít 2 knihy a v každé z nich je diagram popisující jak hrát na varhany.

Běžte k varhanám a zahrajte:

B B B B B B B B B B A# A# A# A# A# A# A# G# G

Čímž získáte klíč, se kterým se vraťte k Ariane. Ta nyní bude čekat venku ve východní části věže.


Spodní patra

Promluvte si s ni a pak běžte dolů. V první místnosti se sochami si promluvte se strážcem, odpovědi jsou spíše podle toho jak vás bude později oslovovat, takže je to jedno jak odpovíte. Pak pokračujte dál, shoďte sochu a dostanete se ke křižovatce.

Jsou tam opět vortexové, promluvte si s Ariane a jednoho z nich nalákejte do kruhu. Chvíli počkejte než dokončí výzkum.

Po dokončení výzkumu vás požádá, abyste šli zpět do věže a zpomalili Sedriorův rituál. Vraťte se zpět a hrajte 3x-4x na varhany a pak animace.

Vraťte se k Ariane a dostanete odměnu.


======================

Rune memories

Autor článku: Sco Angel

Požadavky: quest Rune Mysteries a 14 volných míst v inventáři
Bežte za Arianne, která je nyní ve spodních patrech, promluvte si s ni a souhlaste opět s pomoci. Po neúspěsném teleportačním kouzlu se Ariane ocitává v "kleci" a nemůže ven. Dostanete od ni fire a air prepared rune.

S pomocí speciálních run chyťte jakýkoliv červený a šedý vortex, pak se vydejte do zdejší knihovny.

1. Knihovna

Knihovna se nalézá na východ od Ariane. Uvnitř naleznete 4 křesla, když je prozkoumáte zjistíte barvy. Položte prepared fire na červenou židli a air na šedivou. Uvidíte rozhovor dvou mágu, zpět k Ariane.

2. Místnosti se sochami

Dostanete od Ariane další prepared runy, pochytejte s tím zbývající vortexi. Pak se vraťte nahoru do místnosti, kde byl stražce Guardian v místnosti se sochami.

Jsou tam 4 sochy, 3 z nich mají symbol Runescape bohů a jeden je prázdný. Před sochou se symbolem saradomin (hvězda) položte Law, nature k guthix (kapka), chaos k zamorak a před poslední sochou položte cosmic. Opět se spustí animace a pak zpět k Ariane.

3. Studovna

Ariane vás pošle do studovny (Study hall), tam zjistíte, že všechno je zničené a dokonce vstup do Guthix je zablokovaný, jediný co zůstalo nedotčené je Zamoraková místnosti.

Položte Chaos na master chair a naproti němu položte na křeslo fire, opět animace a pak zpět k Ariane.

4. Knihovna po druhé

Vraťte se do knihovny, položte na židle runy takto: Blue - water, Gray - air, Red - fire, Green - earth a na stůl položte chaos. opět animace. Zpátky k Ariane a máte za úkol najít 5 dokumentů a deník.

5. hledání dokumentů

2 z nich jsou v knihovně v poličkách. Ve studovně nyní můžete prohledávat zničené bedny, v každé místnosti je jeden dokument a u Zamorak musíte 2x prohledat truhlu a najdete navíc deník. Zpět k Ariane a proklikejte dokumenty a deník.


6. Osvobození Ariane

Nyní musíte umístit runy tak, jak jsou popsané v těch dokumentech.

Jih - chaos
Jihozápad - water
Západ - cosmic
Severozápad - earth
Sever - law
Severovýchod - fire
Východ - nature
Jihovýchod - air

Opět se spustí animace, Ariane je v bezvědomí.

7. Wizard tower a záchrana Ariane

Vraťte se k mágovi Ellaronovi, se kterým si promluvte, zjistíte, že on je následníkem červených mágů, vtom se objeví Ariane. Promluvte si s ni. Nyní uvidíte, že okolo ni jsou různě barevná světla, vždy jsou tu 2 páry barev. Je nutné odlišit, který z nich je master a který je učeň. Master poznáte podle toho, že světelný kužel je pestřejší a učňovský je klidnější a není tak výrazný.

V dolním patře si připravte prepared cosmic rune a vyčkejte na bílý paprsek, ale master, až naskočí bilý master paprsek, tak použijte cosmic na Ariane. Pak prepared water rune na normální modrý paprsek. Následujte do dalšího patra.

Normální zelený paprsek - earth rune a fire rune na normální červený paprsek. Opět do dalšího patra.

Master modrý papresek - law rune a master zelený paprsek - nature rune. Opět další patro.

Zde použijte chaos rune na master červený paprsek a air rune na bílý paprsek. Čímž jste osvobodili Ariane, promluvte si s ni.
Grogy45 fan
Obrázek
Sprosty Zasranek :D
Obrázek
Uživatelský avatar
sco angel
RSko Admin
RSko Admin
 
Příspěvky: 1489
Registrován: 26.12.2007 11:29
Bydliště: City of Angel -> BRNO
RS nickname: Sco Angel

Zpět na Návody

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 3 návštevníků

RuneScape ® is a trademark of Jagex © 2000-2011 Jagex Ltd.

Powered by phpBB © 2010/2011 phpBB Group
Style/Design by GraphicSite.cz pro RSko.cz

Počítadlo