Novinky

Sdělení vedení webu: Czecho-Slovak Forces přebírají vedení webu ... čtěte Více informací

Sdělení Event teamu:
Dejte nám vědět, jakou akci byste rádi viděli u nás na webu ZDE. Pomozte nám také s dotazníkem, klikněte ZDE.

Sdělení personálu fora:
Pomozte nám zjistit, co nám na RSko ještě chybí ... Více informací

04-Jun-2010 - Behind the Scenes – June

Překlady novinek z ofic. webu Runescape.com

04-Jun-2010 - Behind the Scenes – June

Nový příspěvekod Zamorak Cze » 04.06.2010 16:48

CSF Presents...

Ahoj a vítejte zpátky u "Behind the Scenes"! Dřív jsme takovéto články publikovali, abychom vám dali vědět co se chystá. Z různých důvodů jsme zkoušeli i jiné možosti, jak se s vámi podělit o zákulisní informace, ale nic nebylo tak populární jako Behind the Scenes. A nyní... jsou zpátky!


Behind the Scenes – June

Lidé z RuneScape budou pykat za své činy, ať už poflakování nebo napadení a budou potřebovat hrdinu, aby je zastupoval. Ať budete žalobcem, nebo obhájcem, budete potřebovat ‘court summons’ (soudní předvolání) z Treasure Trails, okrádáním NPCs nebo i několika jinými způsoby. Po shromáždění důkazů, vyslechnutí svědků, porovnání otisků a identifikování slabých členů poroty, budete mít možnost dokázat jejich nevinnu, nebo je poslat za mříže na hodně dlouhou dobu. Výběr je na tobě a dávka Attack, nebo Defence XP čeká na ty, kdo případ chytře vyřeší.

Případy jsou udělány tak, aby vás donutily myslet a zároveň i pobavily, takže doufáme, že si užijete jejich řešení stejně, jako my jsme si užili jejich tvorbu. Srandovní obžaloba Drunken Dwarfa za rušivé chování? Možná si myslíš, že jeho nazývaní všech "matey" a cpaní kebabů do jejich rukou je jeho základní trpasličí právo (nebojte, nevyústí to v jeho návrat jako random event). Děkujeme všem co nám poslali feedback po přečtění blogu: opravdu nám to pomohlo toto doladit.

První spuštění soudní síně bude obsahovat 5 různých případů a nový costume. V příštích 12-ti měsících můžete očekávat další, celkově jich máme naplánováno 16!

Tento měsíc navíc do hry pustíme i starověké sochy, dostupné z high-level combatu. Tyto objekty požadují po velmi zkušených (level 91-97) hráčích, aby použili několik ze svých skillů, aby je zrestaurovali. Hráči s nedostatečnými levely budou moci využít Assist System, aby mohli pracovat na soše a shrábnout výhody. Samozřejmě můžete očekávat velkorysý přísun EXPů.

Po Spirit of Summer a Summer’s End questech z roku 2008 a Mysteries of the Mahjarrat questech z roku 2009, jsme se rozhodli vydat další kompletní sérii questů tento rok. Jako obvykle se chceme překonat a místo, abychom se spokojili s příběhem tvořeným pouze questy, jsme se rozhodli udělat 3 questy a D&D! Během série se poučíte o různých rytířských řádech ve hře a o vztazích mezi nimi, zvláště o záhadných Void Knights a jejich škodné.

V červnu očekávejte vydání prvního z těchto questů - Quiet Before the Swarm: "intermediate level" quest (nejvyšším požadavkem je 42 Strength), který je zaměřen na puzzle, příběh a spojuje některé známe postavy jako například Siry Tiffy. Není třeba si připravit jakékoli vybavení, krom dokončení (nemusíte nutně vyhrát) jedné hry Pest Control. Jestli ji máte rádi, zkuste World 144, a pokud si chcete přečíst více o Void Knights, přečtěte si blog.


In other news...

Přidání značek na world map; usnadnění zisku zásob pro Hunter v oblastech tučnáků; přidání nové funkce pro Orb of Oculus (machinima camera). Také jsme otevřeli RS Classic až do 15. června.

Jestli jsi spíše na eventy pro komunitu, proč se nezúčastnit naší "Triumvirate community game"? Bude několik eventů zaměřených na tři frakce – Reavers, Lords a Judges. Tyto eventy jsou organizovány naším "Player Support" týmem a vámi - hráči. Pokud chceš vědet víc, mrkni na hlavní forum o Triumvirate. Tento víkend očekávejte 27 bitev v Castle Wars. Doufám, že tam budete!

Enjoy!

Mod Mark
RuneScape Lead Designer
I will look for you. I WILL find you. And i will kill you.
Obrázek


Hush little baby, don't say a word
and nevermind that noise your heard.
It's just the beasts under your bed,
in your closet, in your head.
Uživatelský avatar
Zamorak Cze
 
Příspěvky: 288
Registrován: 11.05.2010 11:24
Bydliště: Liberec
RS nickname: Zamorak Cze

Re: 04-Jun-2010 - Behind the Scenes – June

Nový příspěvekod Prase222 » 04.06.2010 18:34

GJ, tye sochy zní zajímavě. S tima otiskama,případama apd. to je volné pokračování na murder misteri, ne ? :)
Obrázek

Obnova velké Cz/Sk komunity --> http://csforces.eu/
Přidej se ;)
Uživatelský avatar
Prase222
 
Příspěvky: 1213
Registrován: 06.04.2008 11:45
Bydliště: Skill areas
RS nickname: Prase222

Re: 04-Jun-2010 - Behind the Scenes – June

Nový příspěvekod Silva651 » 06.06.2010 16:58

Jsem strašně rád za to že BTS je zpět .. tohle se mi fakt líbí co jagex udělal že je vrátil za to má odemně +1
10.5.2011 - END
Uživatelský avatar
Silva651
 
Příspěvky: 964
Registrován: 02.01.2008 15:12
RS nickname: Silva651

Re: 04-Jun-2010 - Behind the Scenes – June

Nový příspěvekod Moray55 » 07.06.2010 15:21

Nikde jsem ovšem nenašel odpověď (a s mojí angličtinou jsem moc nepochopil o co jde) co je to ten triumvirate community game?
Moray55
 
Příspěvky: 4
Registrován: 01.12.2009 14:19

Re: 04-Jun-2010 - Behind the Scenes – June

Nový příspěvekod Mikronet » 07.06.2010 19:06

Silva651 píše:Jsem strašně rád za to že BTS je zpět .. tohle se mi fakt líbí co jagex udělal že je vrátil za to má odemně +1

co je to BTS??? :D :D
Obrázek<-- Rtriova práce... dík moc :)
Mikronet
 
Příspěvky: 349
Registrován: 26.09.2008 15:03
Bydliště: Gnome advanced agi arena
RS nickname: Mikronet

Re: 04-Jun-2010 - Behind the Scenes – June

Nový příspěvekod Jakub14016 » 07.06.2010 19:32

Mikronet píše:
Silva651 píše:Jsem strašně rád za to že BTS je zpět .. tohle se mi fakt líbí co jagex udělal že je vrátil za to má odemně +1

co je to BTS??? :D :D

Behind the Scenes
Vždy Jagex na začiatku mesiaca poinformoval že čo bude nové atď... už dobrý rok a pol to nerobili a teraz začali. :)
Obrázek
Jakub14016
 
Příspěvky: 466
Registrován: 01.12.2009 18:05
Bydliště: Michalovce

Re: 04-Jun-2010 - Behind the Scenes – June

Nový příspěvekod Silva651 » 12.06.2010 13:25

BTS je zkratka pro Behind the scenes
V překladu pohled do zákulisí
Jagex vždy uveřejnuje informace co bude určitý měsíc dělat a na co se můžeme těšit.
Po nástupu Marka Gertharda BTS bylo zrušeno , ale nyní je znovu obnoveno protože si uvědomili že BTS jsou oblíbenější mezi hráči Dev.Blog

Mě se to rozhedoně líbí že se vrátili.
BTS bude vždy na začátku měsíce ... :-)
10.5.2011 - END
Uživatelský avatar
Silva651
 
Příspěvky: 964
Registrován: 02.01.2008 15:12
RS nickname: Silva651


Zpět na Překlady novinek z ofic. webu Runescape.com

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 návštevníků

RuneScape ® is a trademark of Jagex © 2000-2011 Jagex Ltd.

Powered by phpBB © 2010/2011 phpBB Group
Style/Design by GraphicSite.cz pro RSko.cz

Počítadlo