Novinky

Sdělení vedení webu: Czecho-Slovak Forces přebírají vedení webu ... čtěte Více informací

Sdělení Event teamu:
Dejte nám vědět, jakou akci byste rádi viděli u nás na webu ZDE. Pomozte nám také s dotazníkem, klikněte ZDE.

Sdělení personálu fora:
Pomozte nám zjistit, co nám na RSko ještě chybí ... Více informací

24-Jun-2010 - Quiet Before the Swarm

Překlady novinek z ofic. webu Runescape.com

24-Jun-2010 - Quiet Before the Swarm

Nový příspěvekod Zamorak Cze » 24.06.2010 12:36

CSF Presents...

Quiet Before the Swarm je první z nové série o Void Knightech (tři questy a jedna aktivita), které budou následovat v příštích měsících. Tato série bude zahrnovat všechny hlavní rytířské řády v RS, ale točit se bude hlavně okolo Void Knights a jejich dlouhodobého boje s jejich největším strachem - zamořením RS škůdci.

Po dlouhou dobu Void Knights oddaně a tiše bojovali proti škůdcům v Pest Control. V tomto questu se vydáš na Outpost, abys prozkoumal možnost vniknutí škůdců na pevninu. Tam si otestuješ svoji mozkovou činnost, když budeš vyšetřovat, kdo by je mohl pustit.

Nadešel čas dát jména Void Knightům a dostat se jim do hlavy (v některých případech doslova!), když se budeš prodírat myšlenkami, procházet vzpomínkami a kleštit si cestu k pravdě – ale pravda nikdy není černobílá; vždy tu je odstín šedi...

Mod Nancy
RuneScape Content Developer


In other news...
- Změnili jsme animace pro útočná kouzla, nyní využívají nové schopnosti našeho enginu.
- Přidali jsme kovadlinu do Lumbridge, která je kousek od pece.
- Nyní můžete získat některé náčiní na hunting z rozbité lodi u tučňáků.
- Přidali jsme počítadlo do Friend i Ignore listu, takže snadno zjistíš kolik lidí tam máš a kolik jich ještě můžeš přidat.
- Můžeš si teď dát na World Map značku a potom tě k ní bude navádět ukazatel. Taky scrollovaní kolečkem myši bude nyní na World Map zoomovat k oné značce.
- Je nyní jednodušší vyrábět sýr. Nyní vyrobíš celé kolo sýra - to nemůžeš prodat, ale pokud ho nakrájíš už ano. Každé kolo dá minimálně 5 kousků sýra. Navíc se v Lumbridge potuluje nové NPC prodávající mléko.
- Upravili jsme cenu Climbing Boots. Nyní jsou dražší, aby to reflektovalo jejich využití. Pokud se vám nechce platit tolik, můžete si zakoupit i Climbing boots bez combat statů za původní cenu.




Z druhé novinky:
- Swept Away a Myths of the White Lands jsou nyní f2p questy. Nahradí questy Sheep Shearer a Witch's potion, které již nejsou kvalifikované jako questy, ale stále je můžete dobrovolně udělat kvůli exp.
- Swept Away a Myths of the White Lands budou dávat buď 1 nebo 2 QP podle toho, jestli Sheep Shearer a Witch's potion uděláte nebo ne. Takže nikdo nepřijde o QP, které již má.













p.s.: Sloučil jsem obě novinky a některé části psal zkratkovitě, poněvadž jsem atm v časovém pressu.
I will look for you. I WILL find you. And i will kill you.
Obrázek


Hush little baby, don't say a word
and nevermind that noise your heard.
It's just the beasts under your bed,
in your closet, in your head.
Uživatelský avatar
Zamorak Cze
 
Příspěvky: 288
Registrován: 11.05.2010 11:24
Bydliště: Liberec
RS nickname: Zamorak Cze

Re: 24-Jun-2010 - Quiet Before the Swarm

Nový příspěvekod Mistr Yu » 24.06.2010 17:08

Hodně se mi líbí počítadlo friends a ignore a obzvlášť značka na minimapě, tuhle věc jsem ve zprávách jagexu prosazoval už 2 roky, vypadá to že ještě s pomocí jiných kteří napíšou, to de v klidu :D 8-)
Uživatelský avatar
Mistr Yu
 
Příspěvky: 198
Registrován: 16.06.2010 14:42
Bydliště: World 138
RS nickname: Mistr Yu

Re: 24-Jun-2010 - Quiet Before the Swarm

Nový příspěvekod NoFrame » 26.06.2010 13:19

ach ta znacka... :D v poslednom case sa dost pozeram na mapu...ked som ju raz vypol, videl som na minimape sipku. ked som ku nej dobehol, tak mi ukazovala na zem...po par minutach sa jej pozicia zmenila...teraz uz viem preco....
na cc mi povedali, ze mam prestat tak vela hrat... :D
ponaucenie? :uz budem citat poctivo novinky... :D
Obrázek
NoFrame
 
Příspěvky: 392
Registrován: 01.02.2010 11:58
Bydliště: Slovensko/Michalovce
RS nickname: Darkghost938


Zpět na Překlady novinek z ofic. webu Runescape.com

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 5 návštevníků

RuneScape ® is a trademark of Jagex © 2000-2011 Jagex Ltd.

Powered by phpBB © 2010/2011 phpBB Group
Style/Design by GraphicSite.cz pro RSko.cz

Počítadlo