Novinky

Sdělení vedení webu: Czecho-Slovak Forces přebírají vedení webu ... čtěte Více informací

Sdělení Event teamu:
Dejte nám vědět, jakou akci byste rádi viděli u nás na webu ZDE. Pomozte nám také s dotazníkem, klikněte ZDE.

Sdělení personálu fora:
Pomozte nám zjistit, co nám na RSko ještě chybí ... Více informací

Preklad 9.2.2009-buducnosť runescape

Překlady novinek z ofic. webu Runescape.com

Preklad 9.2.2009-buducnosť runescape

Nový příspěvekod ahopko3 » 09.02.2009 19:33

lolz tak takto mi to prelozil jeden "pozoruhodný"program.... zajtra by som to mal prelozit normalne,zatial tu dam len tuto verziu:
deviaty február 2009 - budúcnosť RuneScape
Ahoj všetci,

Rád by som predstaviť sa vám všetký. Volám sa značkový Gerhard a ja som nový CEO Jagex, výrobcovia z RuneScape. Ja som bol šťastný dosť aby som pracoval v Jagex po nejakú dobu teraz a zvažuje nás byť na prvom mieste hry vývojár. My sme poháňaní mužstvami ktorými nie len dbať o vášnivo hrách ale aj aktívne mať potešenie z hraní hry my tvoríme. My sme urobiť niekoľko zlepšení k hre, ja som tiež horlivý vysvetliť niekoľko zlých názorov o RuneScape súčasne a ja tiež verím sú tam niekoľko vecí my sme robili zlý v zmätku ktorom ja chcem obhajca pre.

Na začínať sa s, my chceme byť viacej otvoriť a počúvať našich hráčov. Niektorý z vy môžete zvažovať Jagex tajnostkársky a zatvorený- vzdialený spoločnosti ktorej nie je ako my chceme byť povšimol si presunu dopredu. Na rozdiel od iných najpočetnejší spoločností, len to nie je náš štýl venovať našu dobu vlastný marketing alebo kričiaci o tom ako ohromný my sme, my dávame prednosť len nehovor a urobí chladné hry, ale to ne- znamená, že my nepočúvame čo musíte hovoriť.

Dobrý príkladom toho je to veľa slobodných hráčov povedalo nám oni založili naše video zmieni sa pred chromý nepríjemný k veci to bolo vyzliekalo ich hrania, tak my vyhodený ich s okamžitým účinkom. My teraz ceníme že môže byť frustrujúci majúci ponúknuť miesto cez obrazový venovať pozornosť len keď chcete hrať RuneScape, tak musíme odložiť naše ruky do priznať my sme zmýlili sa a povedať, že musíme Vám bohužiaľ oznámiť, že. Na byť úplne čistý s tebou, video zmieni sa generovať významne viacej príjmu než iný zmieni sa, ale ako jeden z našich základných filozofií je že pobavia sa je viacej dôležitý nám než zapínací ako mnoho peňazí ako možný, my odstránené video zmieni sa z hry.

My sme tiež plánovanie zmeniť spôsob, ktorým my sme v styku s vami. My sme pripniesť späť vývojovými zápisníkmi ale zapínací ich viacej pravidelne a zameraná na niektorý z rozdielnych projektov my sme aktuálne pracovanie na pre vás. Tieto nahradiť v zákulisí, ktorý my sme založili kreatívny tlak na našich vývojároch ako sľúbený obsah má vyjsť ako komunikovať za účelom vyvarovať sa sklamanie a zabránilo nám v prekvapujúci vy s lepším alebo rozdielnym obsahom. Ono má tiež viedlo k vyrovnaniam v vlastnostiach, ktoré my sme neboli šťastný s a, najviac dôležitý, kusov spokojný ste uvoľnený ktorý vy, naši hráči, nemať netešil sa z tak veľa ako mali by ste. Bočná dobročinnosť to je že my budeme rozpojenie viacej obsahu ktoré bude kompletné prekvapenie pre vás, tak držíte vaše oči olúpaný pre aktualizácie!

By sme tiež tak ako vysvetliť niekoľko otázok obkľúčenie bezplatná hra. RuneScape je odlišný od všetky ďalšie MMOs v , že bezplatná hra má epické množstvo obsahu (by sme odhadne nad 2,000 hodiny cena dostať všetké vaše schopnosti do 99 a dokončiť všetky žiadosti) a nie je iba demonštračný program pre členov- ov verziu. Ak vôbec, my vidíme členov verziu ako expanzný zbaliť pre tí, ktorá naozaj ľúbiť hru a my cíti dve hry sú podstatné meno v ich vlastnom práve. Ja chcem obhajca pre obvykle skončená- ukážka dobročinnosti z členstva našim slobodným hráčom. Ja silno verím ak milujete bezplatnú hru vy budete rovnako budete ľúbiť členov obsah a to je dostatočné povýšenie na mňa. Ak vy nemôžete mať potešenie z bezplatnej hry v svojom vlastnom práve potom nie sme vykonaním naše džoby poriadne. My budeme pokračovať v zlepšiť bezplatnú hru a, rozhodný, urobí to ako zábava ako možný pretože my poznáme že to je spôsob, aký každý najmenší objaví RuneScape.

My tiež máme dlhodobý záväzok k zlepšujúcim sa všetci aspekty hry – z celkových grafických vylepšenia cez novým herný mechanikám.

Iná vec ktorý má objavila sa v nedávny krát, ktorý chceli by sme zjasniť raz a navždy, je všeobecná domnienka že RuneScape je hra zameraná na decká. To je rozhodne nie prípad. Môžeme vidieť ako túto prehliadku staral sa o, ale, vďaka nášmu príliš horlivému internetovému rozhovoru filtruje, rýchle internetové rozhovor svety, "nemá dolu" zaručených bity z humoru a deje, a tiež určité oblasti hry tak ako pevnosť bezpečnosti, ktorý poskytne priestorovú garančnú radu ale možno zdať sa ako malý blahosklonný k veľkej väčšine našich starší hráčov. Ja úprimne obhajca kvôli tomu a korigovať tento my už odstránený niekoľko slov z internetového rozhovoru filtra a sme aktuálne pracovanie na posúdení a novelizácie nejaký obsah my cítime je príliš decko- sústredené.

RuneScape má prospechy z jeden z najviac rôzneho hráča demografického v priemysle a je úprimne odrážajúci celosvetového obyvateľstva. Ako zodpovedná spoločnosť my sme museli konať v zhode s zaručenými regulačný záväzkami na zabezpečenie online bezpečnosť pre nejakých mladších hráčov a následkom toho my sme predstavili rýchly internetový rozhovor pre hráčov pod zaručeným vekom, ale to bolo stretnúť naše právne povinnosti radšej než ktorá hra je navrhnutý pre, to je pravdepodobne tiež cena zaznamenaný že my máme celkom 4 rýchle internetové rozhovor svety v celkom 165 RuneScape svetoch. Ako som povedal skôr, my sme hráči na srdci a my skúšame určiť hry a obsah ktorý my sebe mali potešenie z hrania. Ja som aktívny RuneScape hráč a ja som veľmi trocha nad 21 :)

My sme tiež angažovaní pracovať s našimi fanúšikmi v RuneScape spoločenstve na vytvorenie hra viacej príjemného miesta byť. My budeme bežiace spoločenstvo udalosti, rytiersky turnaje a JMod účasť na- hre poskytnúť viacej podpory vám a urobí RuneScape ešte lepšie miesto byť.

Na pokračovať v hre vecí v tejto novom ére otvoreností chystám sa odpovedať vaše otázky. Pre ďalší týždeň my budeme otvoriť vlákno v správach a oznámeniach fórum pre otázky, a v týždennom čase ja budem odoslať odpovede na výber vašich otázky. Tak prosí bez obáv znak a spýtajte sa alebo rozprávajte mi | mne ako vy myslíte na hru.

Pobavte sa!

Frajer MMG
Jagex CEO
Obrázek
ahopko3
 
Příspěvky: 21
Registrován: 04.01.2008 15:24
Bydliště: tam,kde sa piesok sype a voda leje
RS nickname: Drakerin

Re: Preklad 9.2.2009-buducnosť runescape

Nový příspěvekod Beny371 » 09.02.2009 19:48

Zajímavý, rozumím líp originálu než tomudle.
Obrázek <-- THX růžovoučký Wotneli
Uživatelský avatar
Beny371
 
Příspěvky: 43
Registrován: 09.08.2008 13:18

Re: Preklad 9.2.2009-buducnosť runescape

Nový příspěvekod Mace Dverji » 09.02.2009 19:52

Beny371 píše:Zajímavý, rozumím líp originálu než tomudle.

:D :D
jojo, nevýhoda google translatoru apod. :)
prostě jagex má novýho šéfa, 21 let, nolifer, nelíbí se mi jeho změny.
Kdo si nepamatuje slovo Dverji, nechť mě oslovuje Mace ^^

If playing a game I enjoy makes me immature in one way or another, then I don't want to grow up.

<a> my penis is so big if I laid it out on a keyboard it'd go all the way from A to Z
<a> wait, shit
Uživatelský avatar
Mace Dverji
RSko Admin
RSko Admin
 
Příspěvky: 1300
Registrován: 02.01.2008 08:51
Bydliště: Brno ftw :)
RS nickname: Mace Dverji? :D

Re: Preklad 9.2.2009-buducnosť runescape

Nový příspěvekod pajap2 » 09.02.2009 19:54

Sem línej číst.. náký shrnutí? ..
Obrázek ___RtRiO___
Uživatelský avatar
pajap2
 
Příspěvky: 468
Registrován: 27.01.2008 20:00

Re: Preklad 9.2.2009-buducnosť runescape

Nový příspěvekod Beny371 » 09.02.2009 20:04

Zmiňujou se t tom, že RS není pro děti, zrušily ty reklamy pro freečka (to video než se načetlo samotný rs), pročistili cenzuru, ruší se BtS (místo toho bude něco podobnýho).
Taky vychvalujou jagex, jak je úžasnej :) (ale zas to pěkně okecali jako že jim jde o hráče ne o prachy :D :D) (tomu nikdo něvěříme, že ?)
To je asi tak vše.
Obrázek <-- THX růžovoučký Wotneli
Uživatelský avatar
Beny371
 
Příspěvky: 43
Registrován: 09.08.2008 13:18

Re: Preklad 9.2.2009-buducnosť runescape

Nový příspěvekod Nebisek » 09.02.2009 21:10

tak jestli tenhle manik vystrida ANDREWA tak jsem zvedavej co pro nas vymysli...treba napravy nektere chyby napachane ANDREWEM (WILD, asi ne :D, tradovani, pochybuju :D )
Nebisek
 

Re: Preklad 9.2.2009-buducnosť runescape

Nový příspěvekod formelak » 09.02.2009 21:19

Beny371 píše:Zmiňujou se t tom, že RS není pro děti, zrušily ty reklamy pro freečka (to video než se načetlo samotný rs), pročistili cenzuru, ruší se BtS (místo toho bude něco podobnýho).
Taky vychvalujou jagex, jak je úžasnej :) (ale zas to pěkně okecali jako že jim jde o hráče ne o prachy :D :D) (tomu nikdo něvěříme, že ?)
To je asi tak vše.

To ze je uzasnej tam vubec neni, je tam neco jako ze jagex neni zamerenej na prachy ale na spokojenist hracu. :D
Obrázek
Uživatelský avatar
formelak
 
Příspěvky: 117
Registrován: 01.12.2008 18:40

Re: Preklad 9.2.2009-buducnosť runescape

Nový příspěvekod scarpe » 09.02.2009 22:22

pekne ale ten prekladac je opravdu na nic neni tam snad jedinna veta dobre radeji jsem si to se svymi skromnymi znalostmi anglictiny prelozil sam ale rozhodne jsem svemu prekladu rozumel vic nez tomuhle :D
scarpe
 

Re: Preklad 9.2.2009-buducnosť runescape

Nový příspěvekod Courseee » 10.02.2009 06:48

Odhadujeme 2000 hodin k tomu,aby jste dosáhli všech vašich skillů na 99 a splnění všech questů.


Tož je 83 dnů a asi 3 hodiny,když průměrný hráč hraje 3h denně,dosáhne toho za 666 dní a 6 hodin :D :D
Two Gentlemen - příručka moderního GENTLEMANA
Uživatelský avatar
Courseee
Globální Moderátor
Globální Moderátor
 
Příspěvky: 1717
Registrován: 15.09.2008 10:18
Bydliště: In a Galaxy Far, Far Away
RS nickname: Courseee

Re: Preklad 9.2.2009-buducnosť runescape

Nový příspěvekod Hyger3 » 10.02.2009 07:42

Omg-.- smažte to...
Prej značkový Gerhard... GF! Je to Mark Gerhard a jeho změny mě nezajímají :D.
R A W R
WATCH DAT A $ $
Obrázek

Obrázek
Uživatelský avatar
Hyger3
Star of Cune
Star of Cune
 
Příspěvky: 1297
Registrován: 02.01.2008 09:01
Bydliště: The Core/Taverley
RS nickname: Hyger3

Další

Zpět na Překlady novinek z ofic. webu Runescape.com

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník

RuneScape ® is a trademark of Jagex © 2000-2011 Jagex Ltd.

Powered by phpBB © 2010/2011 phpBB Group
Style/Design by GraphicSite.cz pro RSko.cz

Počítadlo