Novinky

Sdělení vedení webu: Czecho-Slovak Forces přebírají vedení webu ... čtěte Více informací

Sdělení Event teamu:
Dejte nám vědět, jakou akci byste rádi viděli u nás na webu ZDE. Pomozte nám také s dotazníkem, klikněte ZDE.

Sdělení personálu fora:
Pomozte nám zjistit, co nám na RSko ještě chybí ... Více informací

Q/A - RWT & Wilderness - překlad

Překlady novinek z ofic. webu Runescape.com

Q/A - RWT & Wilderness - překlad

Nový příspěvekod 269 upi » 22.02.2009 03:40

Sem 4 hodiny překládal tu sračku, co je teď na hlavní stránce :D dělal sem to za pomocí googlu translatoru a slovníku na seznamu, takže občas to nebude moc dávat smysl, ale teď už nemám nervy to celý procházet a upravovat, to až třeba odpoledne :D
EDIT: Tak sem si to trošku prošel a pár větiček upravil a myslím že to jde v pohodě pochopit ;). Max :arrow: čuně

Po tom, co Mark Gerhard odpověděl na nějaké vaše otázky, Andrew napsal svoje odpovědi na otázky ohledně Wildweress a Real World Item Trading.
O) 10 Mill 4 – Proč jsi odstranil divočinu?
O) Nechtěl jsem změnit divočinu, ale bohužel nebylo jiná možnost. Byl to jeden z případů, kdy ať už dělá nebo nabízí ještě horší následky stanovené trati než kdy dřív. Tady jsou velmi detailně vysvětleny události a úvahy, které vedli ke změnám.

O) Andr987 – Berete odstranení divočiny jako chybu?
O) To je otázka, sám sebe se poslední rok stále ptám.
Ale po celý rok přemýšlení a ptaní se:“Měl sem udělat jinak?“ sme nepřišli na lepší nápravu.
Opravdu to bylo jediné řešení. Opravdu jsem věřil tomu, že pokud nebudeme jednat, RuneScape by dál nemusel existovat. Macrování, RWT, a problémy s podvody kreditními kartamy byly rychle rostoucí. Pokud bysme něco nepodnikli, pak by to přesáhlo hranici nějaké reálné nápravy. Mít další rok bez řešení, RuneScape by dnes byl v daleko horším stavu,něž jen s velkým RWT problémem. Všude, kam byste se podívali, by byli boti, a to za předpokladu, že bysme nezkrachovali kvůli pokutám kreditních karet, hráči by odcházeli, protože hra by ztrácela poctivost a nemohli by mít přístup ke zdrojům surovin.Pokud bych se mohl vrátit o tok zpět, učinil bych znovu stejné rozhodnutí. Ačkoliv určitě jsem měl zavádět PvP světy PŘED děláním dalších změn, myslím, že sme PvP světy spustili moc pozdě.

O) Vader7666 – Je nějaká šance, že si uvědomíte, že odstranením divočiny a zavedením obchodovacích limitů ničíte hru?
O) Mrkněte na odpověď výše. Nevěřím, že ničíme hru, naopak věřím, že jsme zachránili hru a zajistili budoucnost RuneScapu.

O) Fishaddock – Hodláte vrátit zpátky divočinu?
O) Divočina stále existuje. Když půjdete na sever od Edgeville, tak uvidíte, že stále existuje :). Předpokládám, že myslíte otázku:“Hodláte vrátit zpět PvP?“ V tom případě bych řekl:“Už je vráceno!“ V reakci na tuto žádost jsme za poslední rok uvedli obrovské množství PvP, např. Bounty Hunter, Duel Tournaments, Fist of Guthix, Stealing Creation, PvP světy a Soul Wars. Je zde více PvP jak nikdy. Nebudeme však brát v úvahu, že je „hotovo“. Hodně her může být (a bude) dále vylepšováno.
Samozřejmě jsme řekli, že je rovněž třeba udělat spokojenými naše ne-PvP hráče. Během posledního roku se velké procento naši vyvojářské snahy přesunulo na PvP obsah a není fér zanedbávat naše ne-PvP hráče. Dále budeme pracovat na PvP, ale zaměření na jeho zlepšení a doladění jsme již dosáhli. Opravdu si ceníme vaší odezvy, kde nám radíte, jak zlepšit hru a uděláme vám tak dobrý pocit z vylepšení. Všimli jsme si několika dobrých návrhů přicházejících mezi nedávnými „otázkovými“ tématy a teď je vážně je zvažujeme. Osobně jsem teď mimořádně zabraný do toho, aby Duel Tournament pracoval lépe, to bylo trošku zklamání.

O) Heavenlyevil – Máte v úmyslu zůstat „silními“ a zabránit RWTrům v ničení hry, ačkoliv lidé neustále žadají „vrácení“ divočiny?
O) Absolutně.

O) Kiper1 – Co všechno ještě bude potřeba udělat pro boj s RWT (např. použití junku na převedení zlata mezi účty nebo použití Bounty Hunter pro převedení peněz)?
O) Nezvážil jsem problém s obchodováním junkem. Momentálně jsem docela šťastný, že vyrábením těchto junků jsou vnímány jako cennější. To není uznáno jako RWT, ale nechává lidi dělat obchody, které chtějí. Vidím to jako dobrou věc! Bounty Hunter bude dále vylepšován.

O) Xxx R4ng3d – Přiveď Wildu zpět, vůbec to nezastavilo RWT.
O) I když tu sou stále nějaké RWT děje (a zřejmě vždycky budou), RWT je teď masivně potlačeno! Pokud jde o RWT, to co jsme udělali byl obrovský úspěch – macrování, RWT, podvody s kreditními kartami jsou teď na té nejnižší úrovní, co jsem kdy viděl. Ve skutečnosti bylo potlačení problémů ještě úspěšnější, než sem doufal. Samozřejmě, stále tu nějaký je, ale pracujeme na uzavření několika posledních skulin. Stále BANujeme lidi na RTW a macrování, a uděláme rychlý proces s několika posledními podvodníky.

O) Stonepiloit3 – Nepomůže RWT zvýšit Jagexu zisky? Toto je teoretická doměnka, ale já hádám, že okolo 75% dobrých věcí pro RTW jsou members, takže peníze za členství pro Jagex. A opravdu, méně než polovina lidí v RuneScapu si chtějí koupit takové věci.
O) Bohužel ne. Skutečnost, že mnoho prodavačů zlata používá ukradené kreditní karty znamená, že to má přesně opačný efekt. Smutné je, že to se to nezastaví jen u porušování pravidel hry, ale také porušování opravdových zákonů.

O) Eb737 – Jaké máte návrhy na změnu obchodního systému?
O) Momentálně nic většího neplánujem. Samozřejmě si budeme před očima držet myšlenky, jak to udělat ještě lepší (ale nikdy ne umožňující RWT).

O) Samrulz432 – převzal jste zpátky PKing jako PvP, ale mnoho lidí by chtělo PvP jen v divočině. A nemohli byste mít světy, kde je celosvětový PKing a pár s PvP pouze v divočině?
O) Líbí se mi tento nápad, proberem to s týmem do více detailů.

O) Examine Nut – Je nějaká možnost, jak hodit peníze z jednoho účtů na druhej bez porušení pravidel?
O) Ne.

O) S0ul 0n Fire – Proč je v divočině na PvP serverech zahrnutý 10% + 5?
O) Chtěli jsme to něchat automaticky, kde je divočina mnohem nebezpečnější a čím hlouběji do divočiny jdete, tím více jste v nebezpečí. Takže i když je to 10% + 5 na většině mapy, když jdete do divočiny, stále je to více nebezpečné.

O) Pure Ftw Kai – Můžete dát zpátky stará pravidla pro sázky?
O) Nemůžeme dát zpátky *přesně* stejná pravidla bez znovuzavedení starých problémů, co jsme původně stanovili k nápravě. Nicméně stále ještě můžeme trošku zlepšit duelling. Jsem obzvláště zapálený do vylepšení Duel Tournaments, které mají dát ‘větší vzrušení a větší odměny’, které sázení dává, ale musím se přiznat, že právě teď úplně nepracujeme a je nutné přehodnocení.

O) Crycket – Bude ještě někdy možná dát svým kamarádům „dárek?“
O) No, už teď můžete svým kamarádům dát malý dárek, ale ne nic velkýho. Assist systém byl taky zaveden v úmyslu, že si kamarádi budou pomáhat. Také se musíme dívat po způsobech, jak si lidi můžou pomáhat (a překvapovat se) tak dlouho, dokud to nebude zneužitelné. Jeden nápad, nad kterým teď přemýšlím je, že hráči co organizují akce ve hře budou moci dát cenu vítězi. Mám pár nápadů, jak bysme to mohli udělat, ale chce to ještě víc promyslet.

O) B4w13 – Zlepšíte PvP, plné dropy a více novinek v divočině?
O) Ano, zlepšímě PvP.


PS: Nesnáším ty kombinace s just apod. :D
Obrázek
Každý jednou začínal.

Falus na tebe!
Pridanim tohoto textu se stavate clenem Penis Lover:
Clen tajne organizace: Penis lover, leader: Technologics
Logo a cinnosti o nasi organizaci zde: http://haianh.scorpions.cz/penislover.gif
Uživatelský avatar
269 upi
 
Příspěvky: 69
Registrován: 02.01.2008 16:20

Re: Q/A - RWT & Wilderness - překlad

Nový příspěvekod Leonoras » 22.02.2009 06:12

jn,proto se na překlady tolik lidí nehrne,když se do toho dáš tak u toho nejakou tu hodku stravis
Obrázek
Obrázek
Uživatelský avatar
Leonoras
Pomocník fóra
Pomocník fóra
 
Příspěvky: 631
Registrován: 07.05.2008 11:45

Re: Q/A - RWT & Wilderness - překlad

Nový příspěvekod Ondwa1 » 22.02.2009 07:15

O) Fishaddock – Hodláte vrátit zpátky divočinu?
O) Divočina stále existuje. Když půjdete na sever od Edgeville, tak uvidíte, že stále existuje . Předpokládám, že tím myslíte otázku:“Hodláte vrátit zpět PvP?“ V tom případě bych řekl:“Už je vráceno!“ V reakci na tuto žádost jsme za poslední rok sme uvedli obrovské množství PvP, např. Bounty Hunter, Duel Tournaments, Fist of Guthix, Stealing Creation, PvP světy a Soul Wars. Je tady více PvP jak nikdy. Nebudeme však brát v úvahu, že je „hotovo“. Hodně her může být(a bude) dále vylepšováno.
Samozřejmě sme řekli, že je třeba udělat rovněž spokojeným naše ne-PvP hráče. Během posledního roku se velké procento naši vyvojářské snahy přesunulo na PvP obsah a není fér zanedbávat naše ne-PvP hráče. Dále budeme pracovat na PvP, ale zaměření na zlepšení a doladění PvP sme již dosáhli. Opravdu si ceníme vaší odezvy, kde nám radíte, jak zlepšit hru a udělát vám tak dobrý pocit z vylepšení. Všimli jsme si několika dobrých návrhů přicházejících mezi nedávnými „otázkovými“ tématy a teď je vážně je zvažujeme. Osobně jsem teď mimořádně zabraný do toho, aby Duel Tournament pracoval lépe, to bylo trošku zklamání.

z tyhle otazky jak se vykroutil to cumim :D
>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>Falus na tebe!
>>>Clen tajne organizace: Penis lover, leader: Technologics
ObrázekObrázek
Uživatelský avatar
Ondwa1
 
Příspěvky: 75
Registrován: 05.01.2008 10:43
Bydliště: Nemám :(

Re: Q/A - RWT & Wilderness - překlad

Nový příspěvekod formelak » 22.02.2009 09:23

Ondwa1 píše:O) Fishaddock – Hodláte vrátit zpátky divočinu?
O) Divočina stále existuje. Když půjdete na sever od Edgeville, tak uvidíte, že stále existuje . Předpokládám, že tím myslíte otázku:“Hodláte vrátit zpět PvP?“ V tom případě bych řekl:“Už je vráceno!“ V reakci na tuto žádost jsme za poslední rok sme uvedli obrovské množství PvP, např. Bounty Hunter, Duel Tournaments, Fist of Guthix, Stealing Creation, PvP světy a Soul Wars. Je tady více PvP jak nikdy. Nebudeme však brát v úvahu, že je „hotovo“. Hodně her může být(a bude) dále vylepšováno.
Samozřejmě sme řekli, že je třeba udělat rovněž spokojeným naše ne-PvP hráče. Během posledního roku se velké procento naši vyvojářské snahy přesunulo na PvP obsah a není fér zanedbávat naše ne-PvP hráče. Dále budeme pracovat na PvP, ale zaměření na zlepšení a doladění PvP sme již dosáhli. Opravdu si ceníme vaší odezvy, kde nám radíte, jak zlepšit hru a udělát vám tak dobrý pocit z vylepšení. Všimli jsme si několika dobrých návrhů přicházejících mezi nedávnými „otázkovými“ tématy a teď je vážně je zvažujeme. Osobně jsem teď mimořádně zabraný do toho, aby Duel Tournament pracoval lépe, to bylo trošku zklamání.

z tyhle otazky jak se vykroutil to cumim :D
to je fakt kreten to je videt ze se o to fakt zajima a nedela si z toho prdel :roll:
Obrázek
Uživatelský avatar
formelak
 
Příspěvky: 117
Registrován: 01.12.2008 18:40

Re: Q/A - RWT & Wilderness - překlad

Nový příspěvekod Maxpayne1123 » 22.02.2009 09:24

Nic proti čupíku ale nelíbí se mi to :D
Nový web o hrách, filmech a IT technologiích
GENEZ
Uživatelský avatar
Maxpayne1123
Retired
Retired
 
Příspěvky: 473
Registrován: 02.01.2008 08:28
Bydliště: Where the sun doesnt shine.

Re: Q/A - RWT & Wilderness - překlad

Nový příspěvekod 269 upi » 22.02.2009 12:36

Maxpayne1123 píše:Nic proti čupíku ale nelíbí se mi to :D

Mě taky ne :D
Obrázek
Každý jednou začínal.

Falus na tebe!
Pridanim tohoto textu se stavate clenem Penis Lover:
Clen tajne organizace: Penis lover, leader: Technologics
Logo a cinnosti o nasi organizaci zde: http://haianh.scorpions.cz/penislover.gif
Uživatelský avatar
269 upi
 
Příspěvky: 69
Registrován: 02.01.2008 16:20

Re: Q/A - RWT & Wilderness - překlad

Nový příspěvekod zelvikmartin » 25.02.2009 14:13

formelak píše:
Ondwa1 píše:O) Fishaddock – Hodláte vrátit zpátky divočinu?
O) Divočina stále existuje. Když půjdete na sever od Edgeville, tak uvidíte, že stále existuje . Předpokládám, že tím myslíte otázku:“Hodláte vrátit zpět PvP?“ V tom případě bych řekl:“Už je vráceno!“ V reakci na tuto žádost jsme za poslední rok sme uvedli obrovské množství PvP, např. Bounty Hunter, Duel Tournaments, Fist of Guthix, Stealing Creation, PvP světy a Soul Wars. Je tady více PvP jak nikdy. Nebudeme však brát v úvahu, že je „hotovo“. Hodně her může být(a bude) dále vylepšováno.
Samozřejmě sme řekli, že je třeba udělat rovněž spokojeným naše ne-PvP hráče. Během posledního roku se velké procento naši vyvojářské snahy přesunulo na PvP obsah a není fér zanedbávat naše ne-PvP hráče. Dále budeme pracovat na PvP, ale zaměření na zlepšení a doladění PvP sme již dosáhli. Opravdu si ceníme vaší odezvy, kde nám radíte, jak zlepšit hru a udělát vám tak dobrý pocit z vylepšení. Všimli jsme si několika dobrých návrhů přicházejících mezi nedávnými „otázkovými“ tématy a teď je vážně je zvažujeme. Osobně jsem teď mimořádně zabraný do toho, aby Duel Tournament pracoval lépe, to bylo trošku zklamání.

z tyhle otazky jak se vykroutil to cumim :D
to je fakt kreten to je videt ze se o to fakt zajima a nedela si z toho prdel :roll:



úplně s tebou souhlásím že je to kretén, u nás ve třídě je taky dost hlupáku přezdívaných "kretén" ale tenhle je největší.

Pardon za sprostou mluvu
zelvikmartin
 
Příspěvky: 2
Registrován: 21.09.2008 09:57

Re: Q/A - RWT & Wilderness - překlad

Nový příspěvekod jarchleb » 01.03.2009 16:20

ja kdyz jsem si to precetl tak jsem s nim naprosto souhlasim
pomocte chudymu rybari a sami muzete vydelat:
http://www.emailing.cz/registrace.php?r ... acfe98c7ba
Uživatelský avatar
jarchleb
 
Příspěvky: 101
Registrován: 03.01.2008 16:33
Bydliště: u mí mámi a táty

Re: Q/A - RWT & Wilderness - překlad

Nový příspěvekod hanis 007 » 01.03.2009 17:51

Njn,lepsi kdyz je RSko trochu ochuzene nez aby melo na krku zaloby a tudiz zacatek konce
Uživatelský avatar
hanis 007
 
Příspěvky: 101
Registrován: 07.03.2008 18:02


Zpět na Překlady novinek z ofic. webu Runescape.com

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 návštevníků

RuneScape ® is a trademark of Jagex © 2000-2011 Jagex Ltd.

Powered by phpBB © 2010/2011 phpBB Group
Style/Design by GraphicSite.cz pro RSko.cz

Počítadlo