Novinky

Sdělení vedení webu: Czecho-Slovak Forces přebírají vedení webu ... čtěte Více informací

Sdělení Event teamu:
Dejte nám vědět, jakou akci byste rádi viděli u nás na webu ZDE. Pomozte nám také s dotazníkem, klikněte ZDE.

Sdělení personálu fora:
Pomozte nám zjistit, co nám na RSko ještě chybí ... Více informací

IRL srazy

Pořádáte nějakou akci, oslavu nebo gratzku? Pište sem-

Re: IRL srazy

Nový příspěvekod Falador Lady » 28.05.2011 21:45

Bezdomovec5 píše:
Falador Lady píše:tak už uplynul nějakej ten pátek od posledního srazu nevylezem zas někdy od počítačů ven ? :D


Myslím, že v létě budou určitě zase srazy pořádáné RSko.cz :). Takže se můžeme už těšit :).

no jo jednou za uherák jeden sraz v létě kdy navíc já jsem přes celý léto někde v tahu... proč by nemohly být srazy častěj ? :)
Obrázek<<klikněte prosím, rychlej to pak poroste :D
Uživatelský avatar
Falador Lady
 
Příspěvky: 613
Registrován: 02.01.2008 08:04
Bydliště: Nejkrásnější město na světě... Brno
RS nickname: Elisix, Falador Lady

Re: IRL srazy

Nový příspěvekod Arya V I » 29.05.2011 05:58

Nemyslim si, že je dobrý dělat to častěji. Když je jen jednou za rok, tak se na to lidi víc těší a víc jich přijde. Když bude jednou za půl roku, tak spousta lidí přijde jen na jeden za čas
Obrázek
Obrázek
Veškeré gramatické chyby v příspěvcích jsou dělány záměrně a jen zkouší čtenářův postřeh. Bezchybnou verzi si u mě můžete obědnat za poplatek 5 Kč
Obrázek
o.O
Uživatelský avatar
Arya V I
 
Příspěvky: 230
Registrován: 14.12.2010 17:33
Bydliště: Yanille
RS nickname: Arya V I

Re: IRL srazy

Nový příspěvekod Falador Lady » 29.05.2011 09:28

no častěj nebylo myšleno jako každých 14 dní a myslím si že je rozdíl mezi srazem dke se domluví mezi sebou pár hráčů a srazem o kterém bude napsánu úplně všude a budou tomu říkat "oficiální" no seru na vás z mé strany tu už bylo dost iniciativy ale očividně zbytečně
Obrázek<<klikněte prosím, rychlej to pak poroste :D
Uživatelský avatar
Falador Lady
 
Příspěvky: 613
Registrován: 02.01.2008 08:04
Bydliště: Nejkrásnější město na světě... Brno
RS nickname: Elisix, Falador Lady

Re: IRL srazy

Nový příspěvekod Bezdomovec5 » 29.05.2011 09:33

Tak jako abys sis třeba nemyslela, že jsem nějaký fat kid a sedim jen u compu tak to není pravda :). Normálně chodim ven s hráčema rs, zrovna třeba dneska jdu ven nejspíš s Tice Tequilou :D.
Obrázek
Bezdomovec5 youtube channel!
MOJ STEAM
Džáááááááááááááááááh sem druhej největší spammer na foru ááááááááááááááááá!
Uživatelský avatar
Bezdomovec5
Globální Moderátor
Globální Moderátor
 
Příspěvky: 2700
Registrován: 01.05.2009 13:39
Bydliště: Na hlavním nádraží
RS nickname: Bezdomovec5

Re: IRL srazy

Nový příspěvekod koudy15x » 30.05.2011 06:39

Bezdomovec5 píše:Tak jako abys sis třeba nemyslela, že jsem nějaký fat kid a sedim jen u compu tak to není pravda :). Normálně chodim ven s hráčema rs, zrovna třeba dneska jdu ven nejspíš s Tice Tequilou :D.

Nolifer, zbohatlík...
ObrázekObrázek
Obrázek
Obrázek - My biggest goal - ACHIEVED!!
Uživatelský avatar
koudy15x
Event team
Event team
 
Příspěvky: 2088
Registrován: 02.01.2008 10:55
Bydliště: W67
RS nickname: Koudy15x

Re: IRL srazy

Nový příspěvekod Nervic0 » 02.06.2011 09:47

Falador Lady píše:no častěj nebylo myšleno jako každých 14 dní a myslím si že je rozdíl mezi srazem dke se domluví mezi sebou pár hráčů a srazem o kterém bude napsánu úplně všude a budou tomu říkat "oficiální" no seru na vás z mé strany tu už bylo dost iniciativy ale očividně zbytečně

A ta iniciativa je dobrá, ale vypadá to, že budou jen letní, na které se taky nemám šanci dostat letos, a loni to bylo v Praze tak nějak brutálně masové.
(Když jsem tak letmo projel příspěvky, vypadá to, že v Praze se asi ani nic nestane. A možná mi to i vyhovuje, stejně se nestíhám vídat ani s lidmi, co dobře znám.)

A, ono dokud nenahodíš datum a místo, nezjistíš, kolik lidí by přišlo :-)
Ftp
Nervic0
 
Příspěvky: 415
Registrován: 09.01.2008 20:57
RS nickname: Nervic0

Re: IRL srazy

Nový příspěvekod Baron Integ » 02.06.2011 14:17

Falador Lady píše:no častěj nebylo myšleno jako každých 14 dní a myslím si že je rozdíl mezi srazem dke se domluví mezi sebou pár hráčů a srazem o kterém bude napsánu úplně všude a budou tomu říkat "oficiální" no seru na vás z mé strany tu už bylo dost iniciativy ale očividně zbytečně

Tchomasek by zašel(jěště jsem se ho neptal, spíš mu to pak oznámím a když nepůjde tak ho "jemně donutím" :D ale je hodnej a určitě půjde)
já taky. Pak Mace nebude nemocnej, Angel smrdí a Webka s Grogym se taky určitě přidají.. Viděl bych to zas na upsalu v tý čajce :D
Obrázek
Uživatelský avatar
Baron Integ
Pomocník fóra
Pomocník fóra
 
Příspěvky: 1722
Registrován: 25.01.2008 20:34
Bydliště: Žďár nad Sázavou/brno intr

Re: IRL srazy

Nový příspěvekod Ripper Nexus » 03.06.2011 22:41

Košice, Z. šírava
POZOR! Venujte zvýšenú pozornosť zaobchádzaniu s citlivými údajmi. Ak na Vás bol spáchaný hackerský útok neváhajte to oznámiť na polícii. O informácie poproste kompetentné osoby na tomto webe.
Uživatelský avatar
Ripper Nexus
 
Příspěvky: 128
Registrován: 07.05.2011 23:36
RS nickname: Ripper Nexus

Re: IRL srazy

Nový příspěvekod Questalion » 04.06.2011 19:56

Tento rok príde dúfam ešte viac ľudí :D a Košice sa musia snažiť viac! (aj keď ťažko premôžeme Prahu v počte zúčastnených :D)
Uživatelský avatar
Questalion
 
Příspěvky: 689
Registrován: 01.04.2010 21:09
Bydliště: Košice, Slovakia

Re: IRL srazy

Nový příspěvekod montik2 » 10.06.2011 21:40

Možná bych přišel na ten sraz v Brně, jelikož jsem z Brna. Na Nádraží to mám kousek protože bydlím v Brněnském Bronxu (Brn'áci ví a určitě mi nezavidí :D) Cejl, Francouzská, Bratislavská.... černý tlamy. :D
Obrázek
Obrázek
Uživatelský avatar
montik2
 
Příspěvky: 420
Registrován: 01.07.2009 08:08
Bydliště: Nádraží, modrá popelnice xD

PředchozíDalší

Zpět na Oslavy, Gratzky a Axce

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník

RuneScape ® is a trademark of Jagex © 2000-2011 Jagex Ltd.

Powered by phpBB © 2010/2011 phpBB Group
Style/Design by GraphicSite.cz pro RSko.cz

Počítadlo