Novinky

Sdělení vedení webu: Czecho-Slovak Forces přebírají vedení webu ... čtěte Více informací

Sdělení Event teamu:
Dejte nám vědět, jakou akci byste rádi viděli u nás na webu ZDE. Pomozte nám také s dotazníkem, klikněte ZDE.

Sdělení personálu fora:
Pomozte nám zjistit, co nám na RSko ještě chybí ... Více informací

navrhy na otazky

Docasna sekce o teto aplikaci.

Re: navrhy na otazky

Nový příspěvekod Prase222 » 27.11.2010 15:14

Otevřená emote task master : +2
Přístup ke všem kouzlům z mage areny : +1
Obrázek

Obnova velké Cz/Sk komunity --> http://csforces.eu/
Přidej se ;)
Uživatelský avatar
Prase222
 
Příspěvky: 1213
Registrován: 06.04.2008 11:45
Bydliště: Skill areas
RS nickname: Prase222

Re: navrhy na otazky

Nový příspěvekod Agent Pipee » 14.01.2011 19:35

Zabil jsem solo Nex. +10(nebo 5)
Dostal drop nad 10m z Nex. +1
Obrázek
Uživatelský avatar
Agent Pipee
 
Příspěvky: 192
Registrován: 27.01.2008 12:18
Bydliště: U compa
RS nickname: Agent Pipee

Re: navrhy na otazky

Nový příspěvekod Dargeth » 16.01.2011 02:49

Pipinka10 píše:Zabil jsem solo Nex. +10(nebo 5)
Dostal drop nad 10m z Nex. +1


Toto by som ešte nepredbiehal, solo je predsa len v budúcnosti. Ale za solo by som určo dal tak minimálne 3, skôr 5 bodov. A za drop... torva +2 bodíky.
http://dargeth.blogspot.sk

Obrázek
Obrázek
We make our own choices and we pay our own prices.
Uživatelský avatar
Dargeth
Star of Cune
Star of Cune
 
Příspěvky: 503
Registrován: 23.01.2008 22:42
Bydliště: Falador, mining guild
RS nickname: D4rg3th

Re: navrhy na otazky

Nový příspěvekod jakluk » 16.01.2011 14:26

Sociálne a iné veci na RS:
Vím co je Gods Exposed, TehNoobShow, vím kdo je Bob, Gonthorian +1 :lol:
Viděl jsem všechny díly Gods Exposed, TehNoobShow (včetně special) +1 :lol:

Důvod: Sice mi nevadí být NOOB, rád bych ale měl místo 10 bodů 12 :)

bK: Gonthorian spíš :D
ObrázekObrázek
Obrázek<---Můj první sig v PhotoFilteru
Uživatelský avatar
jakluk
 
Příspěvky: 54
Registrován: 11.05.2010 12:30
Bydliště: Praha
RS nickname: Jakluk

Re: navrhy na otazky

Nový příspěvekod Nigelnight » 10.02.2011 06:28

třeba schopnost nasadit chaotic wep/ vlastnění chaotic weapon :D
all tasks complete :)
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Uživatelský avatar
Nigelnight
 
Příspěvky: 579
Registrován: 12.07.2010 07:21

Re: navrhy na otazky

Nový příspěvekod Ms Katharina » 25.03.2011 17:20

Zdravím,
pročítala jsem si otázky v archivementu, a docela mě zarazilo, kolik bodů se dá nasbírat jen na dropech a monster huntu. Přijde mi to trochu nefér třeba pro skillery. Ne každý dělá MH, a dost to potom zkresluje výsledek. Kupříkladu skiller, hrající dlouhou dobu, mající přes několik 99 má mít nižší rank, než někdo, kdo nemá ani jednu 99, sotva se orientuje v RS, ale zkrátka chodí MH, nebo má hodně dropů?

Dále, V sekci "combat" je otázka:Vlastním Dragon Claws nebo Godsword (jeden ze 4), proč se ale téměř totožná otázka nachází i v sekci "můj majetek"? Konkrétně God weapon (armadyl, bandos,... ? Nebylo by lepší tyto otázky nějak sloučit?

A ještě jednou v sekci "combat", je otázka vlastnim whip, ale není to poněkud zbytečné, když whip stojí ani ne 1,5M, a tudíž ho může mít každý? A když už tam tedy je, nebylo by fér zde umístit i otázku třeba na Staff of Light?
Uživatelský avatar
Ms Katharina
 
Příspěvky: 116
Registrován: 01.02.2009 23:00
Bydliště: Praha
RS nickname: Von Aurelia /Von Lorraine

Re: navrhy na otazky

Nový příspěvekod Miki8888 » 25.03.2011 21:09

Neupdatovalo se to ani nepamatuju, v současné době se pracuje na jiných projektech pokud se nemýlím. Ale každopádně díky za připomínky ;) . S tím whipem máš pravdu, ale jak sem řekl teď to nikdo moc nesledoval. Klidně připiš více připomínek, pokud ještě nejáké objevíš.
ObrázekObrázek<-Thx King Juraj
Obrázek <- KBD :)
25th May 2011 EnD
Uživatelský avatar
Miki8888
Globální Moderátor
Globální Moderátor
 
Příspěvky: 2095
Registrován: 06.09.2008 15:13
Bydliště: Doma ;)
RS nickname: Miki8888

Re: navrhy na otazky

Nový příspěvekod El Beatbox » 25.03.2011 21:45

Katharino, tohle jsou celkové achievementy a podle mě jsou zpracované poměrně dobře, zkrátka, když někdo chce mít vysoký rank, musí ovládat víc věcí, než jen být skiller, mh je těžší než skilly a taktéž dropy nemůžeš ovlivnit aby padaly ;)
To be honest... Life sucks...
Uživatelský avatar
El Beatbox
 
Příspěvky: 1192
Registrován: 01.02.2009 23:34
Bydliště: Trololo
RS nickname: El Beatbox

Re: navrhy na otazky

Nový příspěvekod jakluk » 16.04.2011 12:59

Ms Katharina píše:...není to poněkud zbytečné, když whip stojí ani ne 1,5M, a tudíž ho může mít každý?...

Opravdu každý? Člověk se 100k si to asi nekoupí :D
ObrázekObrázek
Obrázek<---Můj první sig v PhotoFilteru
Uživatelský avatar
jakluk
 
Příspěvky: 54
Registrován: 11.05.2010 12:30
Bydliště: Praha
RS nickname: Jakluk

Re: navrhy na otazky

Nový příspěvekod Ms Katharina » 16.04.2011 18:50

jakluk píše:
Ms Katharina píše:...není to poněkud zbytečné, když whip stojí ani ne 1,5M, a tudíž ho může mít každý?...

Opravdu každý? Člověk se 100k si to asi nekoupí :D

Počítám s tím, že většina lidí chodí do MMB s jistým finančním základem, ale dobře, máš svým způsobem pravdu. Narážím spíš na to, že se vůbec nejedná o žádnou vzácnou ani extrémně drahou zbraň. Spíše naopak, je to celkem standart u většiny memberů, takže nevidím důvod, proč to tam je. A pořád si stojím za svým. Když už tam tedy musí být, proč tam tedy není kupříkladu i staff of light?

El Beatbox píše:Katharino, tohle jsou celkové achievementy a podle mě jsou zpracované poměrně dobře, zkrátka, když někdo chce mít vysoký rank, musí ovládat víc věcí, než jen být skiller, mh je těžší než skilly a taktéž dropy nemůžeš ovlivnit aby padaly ;)

To si myslíš ty, protože máš stejné zájmy a záliby jako ten, kdo tyto otázky vytvářel. Jejich autor se však na to koukal pouze ze svého vlastního pohledu (melee, MH..) a pozapomněl na to, že ne každý takový je. Takový "jiný" člověk se potom ve výsledku připravuje o zhruba 90 možných bodů (skoro jedna třetina!).
Jinými slovy, nejsi jako ostatní = máš minimum bodů.
Navíc, některé body jsou svou náročností spíše i "bonusové" (kupříkladu zmíněný whip), takže lidé jako ty jsou v tomto ohledu značně zvýhodněni.

Co se týče MH, nepříjde mi oproti skillům náročnější. Většina MH se dělá pomocí Melee, což jde trénovat poměrně snadno, docela rychle a není to nijak finančně náročné. Samotný MH sice lehký není, ale naproti tomu jsou zde non-combat skilly, kterých je mnohem víc. Zaberou podstatně delší dobu na trénování, ale přesto se na nich dá získat možná i míň bodů, než u veškerého combatu s a slayeru dohromady (+ všechny dropy), i přesto že některé z těchto skillů by si svou obtížností a časovou náročností zasloužily třeba i 3 body (jen za dosažení 99). Není náhoda, že 90% lidí v RS dělá nejdřív méně náročný combat a až potom se pouští do všeho ostatního.
Chápu tvůj názor, ale pořád si myslím, že v bodovém hodnocení je combat a MH dost zvýhodněný oproti ostatním věcem.

Ty říkáš "celkové archivementy". Stylem otázek mi to spíš ale připadá jako srovnávání typu "kdo toho kolik zabil, co mu padlo a jaké vlastní drahé zbraně/brnění". Já vím že mnoho RS hráčů nemá v hlavě nic jiného než MH a dropy a ostatní skilly pro ně v podstatě příliš neznamenají, ale pakliže to má být tak jak říkáš, mělo by se to vyrovnat a být fér pro všechny a ne jen pro vybranou skupinu lidí, i přestože se jedná o většinu.
Uživatelský avatar
Ms Katharina
 
Příspěvky: 116
Registrován: 01.02.2009 23:00
Bydliště: Praha
RS nickname: Von Aurelia /Von Lorraine

PředchozíDalší

Zpět na Achievement RSko.cz

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník

RuneScape ® is a trademark of Jagex © 2000-2011 Jagex Ltd.

Powered by phpBB © 2010/2011 phpBB Group
Style/Design by GraphicSite.cz pro RSko.cz

Počítadlo