Novinky

Sdělení vedení webu: Czecho-Slovak Forces přebírají vedení webu ... čtěte Více informací

Sdělení Event teamu:
Dejte nám vědět, jakou akci byste rádi viděli u nás na webu ZDE. Pomozte nám také s dotazníkem, klikněte ZDE.

Sdělení personálu fora:
Pomozte nám zjistit, co nám na RSko ještě chybí ... Více informací

TO JAGEX FROM RUNESCAPE COMMUNITY

Re: TO JAGEX FROM RUNESCAPE COMMUNITY

Nový příspěvekod Tom rrrr » 17.10.2012 16:53

^ Dobrý postřeh.
Obrázek
Uživatelský avatar
Tom rrrr
Star of Cune
Star of Cune
 
Příspěvky: 1003
Registrován: 28.05.2010 19:34
Bydliště: Rellekka
RS nickname: Rilifaen

Re: TO JAGEX FROM RUNESCAPE COMMUNITY

Nový příspěvekod Belquerst » 19.02.2013 12:06

Ja, ako hráč, ktorý hral prevažne v rokoch 2002-2008 musím povedať, že RS v tomto období som miloval.

Každý skill bol krvopotne vymakaný. Teleporty zahrňovali Lumbridge, Varrock, Falador a Ardougne, Amulet of Glory teleport, Ring of Dueling teleport, Ectophial a Ancient magic teleporty, Enchanted Lyre.. to bolo všetko a stačilo to. Hra bola jednoduchá na pochopenie, ale náročná a zdĺhavá na Skillovanie. Aj to bol dôvod, prečo ľudí, ktorí mali na 99 2 a viac skillov bolo naozaj minimum.

Obchodovanie bolo skutočným obchodovaním, človek celý deň stál vo Faladore (či vo Varrocku) a snažil sa predať, či nakúpiť so ziskom.

Ja ľutujem hráčov, ktorí túto skvelú dobu nezažili, ale prišli do RS plného botov a neskutočne zrýchleného skillovania, "merchantingu" (alebo všetko mám nakúpené a predané v priebehu 10 sekúnd).

Táto doba bola ale aj o kamarátstvach.. väčšina ľudí hrala, no popri tom debatovala a vždy si našli čas na nejakú blbosť.. Dnes je všetko o expoch a leveloch.. Fuj..

A aby som sa vyjadril aj k videu, nostalgia krásna.. No nahovárať si, že Jagex robí to, čo robí kvôli hráčom, je kravina. Jagex zachraňuje hru, ktorú hrá rok-čo rok menej hráčov (V mojich časoch nebolo problém vidieť 200k+ hráčov, dnes je problém 100k a 1/2 sú aj tak boti..). Každopádne, RS2007 s poplatkom 15$ mu k tomu nepomôže..

Trošku nostalgie odo mňa.. :-))((
www.youtube.com Video from : www.youtube.com
.....::CSRune & CSForces Founder::.....
Obrázek
.....:: Powered By Old-School ::.....
Uživatelský avatar
Belquerst
 
Příspěvky: 105
Registrován: 13.07.2010 08:59

Předchozí

Zpět na Veřejná část fóra RSko.cz

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 6 návštevníků

RuneScape ® is a trademark of Jagex © 2000-2011 Jagex Ltd.

Powered by phpBB © 2010/2011 phpBB Group
Style/Design by GraphicSite.cz pro RSko.cz

Počítadlo