Novinky

Sdělení vedení webu: Czecho-Slovak Forces přebírají vedení webu ... čtěte Více informací

Sdělení Event teamu:
Dejte nám vědět, jakou akci byste rádi viděli u nás na webu ZDE. Pomozte nám také s dotazníkem, klikněte ZDE.

Sdělení personálu fora:
Pomozte nám zjistit, co nám na RSko ještě chybí ... Více informací

Brno

Hlasujte, navrhujte :)

Re: Brno

Nový příspěvekod montik2 » 15.06.2011 20:11

Baron Integ píše:tak pokud hodláme strávit ten den v herně tak to tam ani nepojedu.. co bych tam dělal.
Minule to byla pohoda pres vankovku..
A NEBO je tu Olympie se -zdarma-dopravou, a tam je perfektní hriste kam si obcas chodim rozbit hubu na lanovou drahu nebo co to je pro deti :D

Já jsem podotýkal Gyros, Herna byl jen orientační bod. :D
Obrázek
Obrázek
Uživatelský avatar
montik2
 
Příspěvky: 420
Registrován: 01.07.2009 08:08
Bydliště: Nádraží, modrá popelnice xD

Re: Brno

Nový příspěvekod Falador Lady » 29.06.2011 14:10

tož kdo všecko předběžně ve finále dojde ? :D
Obrázek<<klikněte prosím, rychlej to pak poroste :D
Uživatelský avatar
Falador Lady
 
Příspěvky: 613
Registrován: 02.01.2008 08:04
Bydliště: Nejkrásnější město na světě... Brno
RS nickname: Elisix, Falador Lady

Re: Brno

Nový příspěvekod Grogy45 » 29.06.2011 15:31

:)
ObrázekObrázek
Uživatelský avatar
Grogy45
RSko Admin
RSko Admin
 
Příspěvky: 2385
Registrován: 15.04.2008 14:02
RS nickname: Grogy45

Re: Brno

Nový příspěvekod Baron Integ » 30.06.2011 14:33

já bych rád, ale nevím jak na tom budu finančně:-D snad jo.
Obrázek
Uživatelský avatar
Baron Integ
Pomocník fóra
Pomocník fóra
 
Příspěvky: 1722
Registrován: 25.01.2008 20:34
Bydliště: Žďár nad Sázavou/brno intr

Re: Brno

Nový příspěvekod tchomasek » 07.07.2011 21:56

já já já
Guess who's back.
Uživatelský avatar
tchomasek
 
Příspěvky: 455
Registrován: 02.01.2008 10:20

Re: Brno

Nový příspěvekod 269 upi » 15.07.2011 23:07

Na kdy se plánuje to Brno? :D esi to teda už nebylo :) bych se pak večer za vama otočil do hospody třeba ;)
jinak tady padla nějaká kritika ma McDonald... děcka kdybyste viděli, jaký tam sou hygienický požadavky a celkově QSC (kvalita, servis, čistota), tak byste čuměli...jinak v Mcu teď jsou kupónky, takže hodně jídla za málo peněz :D
Obrázek
Každý jednou začínal.

Falus na tebe!
Pridanim tohoto textu se stavate clenem Penis Lover:
Clen tajne organizace: Penis lover, leader: Technologics
Logo a cinnosti o nasi organizaci zde: http://haianh.scorpions.cz/penislover.gif
Uživatelský avatar
269 upi
 
Příspěvky: 69
Registrován: 02.01.2008 16:20

Re: Brno

Nový příspěvekod Falador Lady » 16.07.2011 07:23

269 upi píše:Na kdy se plánuje to Brno? :D esi to teda už nebylo :) bych se pak večer za vama otočil do hospody třeba ;)
jinak tady padla nějaká kritika ma McDonald... děcka kdybyste viděli, jaký tam sou hygienický požadavky a celkově QSC (kvalita, servis, čistota), tak byste čuměli...jinak v Mcu teď jsou kupónky, takže hodně jídla za málo peněz :D


taky by to furt jen chalstalo... na třicet jedna sedum myslim pokud se to eště nezměnilo :D a co se meka týče... aji s těma kupónkama je to drahý :P
Obrázek<<klikněte prosím, rychlej to pak poroste :D
Uživatelský avatar
Falador Lady
 
Příspěvky: 613
Registrován: 02.01.2008 08:04
Bydliště: Nejkrásnější město na světě... Brno
RS nickname: Elisix, Falador Lady

Re: Brno

Nový příspěvekod Baron Integ » 16.07.2011 18:04

269 upi píše:Na kdy se plánuje to Brno? :D esi to teda už nebylo :) bych se pak večer za vama otočil do hospody třeba ;)
jinak tady padla nějaká kritika ma McDonald... děcka kdybyste viděli, jaký tam sou hygienický požadavky a celkově QSC (kvalita, servis, čistota), tak byste čuměli...jinak v Mcu teď jsou kupónky, takže hodně jídla za málo peněz :D

cupi nemeli by jste tam brigadu nekdy na skolni rok? Ale nekde kde nemusim delat s lidma, nemam je rad. btw pridal jsem si ten na fb bo jsem i videl ze se znate s moji spoluzackou Katou Vlkovou :D ale evidentne si me nepamatujes (no to uz bude peknych par let co jsme spolu lovili dagy a podobne) nebo nemas zajem si me pridat tak me kontaktuj klidne pm na foru - kdyby se treba dalo pro jednoho dva lidi byl by zajem a byl bych rad. diky^^
topic: Na sraz do brna nepojedu jsem v jiznich cechach a praha nakonec taky padla, takze sraz v brne jen v prubehu skolniho roku^^
Obrázek
Uživatelský avatar
Baron Integ
Pomocník fóra
Pomocník fóra
 
Příspěvky: 1722
Registrován: 25.01.2008 20:34
Bydliště: Žďár nad Sázavou/brno intr

Re: Brno

Nový příspěvekod 269 upi » 24.07.2011 22:23

Baron Integ píše:
269 upi píše:Na kdy se plánuje to Brno? :D esi to teda už nebylo :) bych se pak večer za vama otočil do hospody třeba ;)
jinak tady padla nějaká kritika ma McDonald... děcka kdybyste viděli, jaký tam sou hygienický požadavky a celkově QSC (kvalita, servis, čistota), tak byste čuměli...jinak v Mcu teď jsou kupónky, takže hodně jídla za málo peněz :D

cupi nemeli by jste tam brigadu nekdy na skolni rok? Ale nekde kde nemusim delat s lidma, nemam je rad. btw pridal jsem si ten na fb bo jsem i videl ze se znate s moji spoluzackou Katou Vlkovou :D ale evidentne si me nepamatujes (no to uz bude peknych par let co jsme spolu lovili dagy a podobne) nebo nemas zajem si me pridat tak me kontaktuj klidne pm na foru - kdyby se treba dalo pro jednoho dva lidi byl by zajem a byl bych rad. diky^^
topic: Na sraz do brna nepojedu jsem v jiznich cechach a praha nakonec taky padla, takze sraz v brne jen v prubehu skolniho roku^^

To víš, že Kačka taky maká v Mcu? :D mimochodem sem si tě teda přidal a poslal ti PM ;) jinak to víš, že si pamatuju, jak sme kdysi lovili, ale podle IRL jména tě fakt neznám, tak proto sem si tě nepřidal ;)
Obrázek
Každý jednou začínal.

Falus na tebe!
Pridanim tohoto textu se stavate clenem Penis Lover:
Clen tajne organizace: Penis lover, leader: Technologics
Logo a cinnosti o nasi organizaci zde: http://haianh.scorpions.cz/penislover.gif
Uživatelský avatar
269 upi
 
Příspěvky: 69
Registrován: 02.01.2008 16:20

Re: Brno

Nový příspěvekod Grogy45 » 25.07.2011 07:40

Brno (Hlavní vlakové nádraží, Česko) - 31.7.2011
ObrázekObrázek
Uživatelský avatar
Grogy45
RSko Admin
RSko Admin
 
Příspěvky: 2385
Registrován: 15.04.2008 14:02
RS nickname: Grogy45

PředchozíDalší

Zpět na RSko.cz srazy léto 2011

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník

RuneScape ® is a trademark of Jagex © 2000-2011 Jagex Ltd.

Powered by phpBB © 2010/2011 phpBB Group
Style/Design by GraphicSite.cz pro RSko.cz

Počítadlo