Novinky

Sdělení vedení webu: Czecho-Slovak Forces přebírají vedení webu ... čtěte Více informací

Sdělení Event teamu:
Dejte nám vědět, jakou akci byste rádi viděli u nás na webu ZDE. Pomozte nám také s dotazníkem, klikněte ZDE.

Sdělení personálu fora:
Pomozte nám zjistit, co nám na RSko ještě chybí ... Více informací

SW/HW Poradna pro Vás

Diskuze o všem možném z oblasti mimo Runescape.

Re: SW/HW Poradna pro Vás

Nový příspěvekod 269 upi » 11.08.2009 23:32

Ketchi3 píše:Nehlásí to nic..
Zapnu compa ...
Monitor, když je zaplej, tak svítí modře to tlačítko, když vyplej tak nic, a takhle svítí oranžově a když kliknu na vypnout a zapnout tak se spustí modrá napíše no signal a zase oranžová a nic nezobrazuje

Mi dělalo když sem moc přetaktoval moje starý PC :D jinak i dřív se mi to párkrát stalo...zkus několikrát kopnout do case ;)
Obrázek
Každý jednou začínal.

Falus na tebe!
Pridanim tohoto textu se stavate clenem Penis Lover:
Clen tajne organizace: Penis lover, leader: Technologics
Logo a cinnosti o nasi organizaci zde: http://haianh.scorpions.cz/penislover.gif
Uživatelský avatar
269 upi
 
Příspěvky: 69
Registrován: 02.01.2008 16:20

Re: SW/HW Poradna pro Vás

Nový příspěvekod Grogy45 » 12.08.2009 13:20

269 upi píše:Mi dělalo když sem moc přetaktoval moje starý PC :D jinak i dřív se mi to párkrát stalo...zkus několikrát kopnout do case ;)


Tyvole to si mu poradilo to nejlepší co se dá udělat. Pamatuju jak sem byl jednou u tebe, pařil si rs a omylem kopnul dobedny a reset PC :P
ObrázekObrázek
Uživatelský avatar
Grogy45
RSko Admin
RSko Admin
 
Příspěvky: 2385
Registrován: 15.04.2008 14:02
RS nickname: Grogy45

Re: SW/HW Poradna pro Vás

Nový příspěvekod Ketchi3 » 13.08.2009 05:30

No thank you all za rady, tak sem dál pc do opravy a bylo to jak tou grafickou kartou...
Nechce se mi kupovat blbá, protože nemá cenu koupit dobrou, když na to pc nestačí a tak sem překecal rodiče a taťka mě objednal zase po 4 nebo 5 letech konečně nový pc..
Měl by mě ho kámoš sestavit snad do pátku nebo v ponděělí sem pak napíšu, co to má a vy mě poradíte, jestli je to good (snad :D ) ještě jednou díky moc všem
Magic : 99/99
Prayer : 77/99
Summoning : 96/99
Runecrafting: 99/99
Defence : 99/99
Slayer : 89/99
Combat : 135/138
Total : 2023/2150
Ketchi3
 
Příspěvky: 552
Registrován: 14.03.2008 07:50

Potřeboval bych....

Nový příspěvekod Bestbolt » 15.08.2009 18:02

Ahoj, Měl bých pár otazeček :) a myslim že stím mě pomuže asi nejlépe grogy ;)

1) Ahoj sporťaku už máš chlapa ? :D

2) Jake programy mi doporučíš na udržovaní pc ? jako defragmenty, čističe registru atd.
3) Mělo by se ty ukony na udržovani pc dělat každy den nebo stači jednou za týden ? či víc ?
4) Je možné když je pc bedna v uzavřenější prostoru že se sám vypíná po čase (ja si mylsím že to je tím že byl přehřatej a to ikdyž mám dost novej pc ;))
5) a jak často by se měl přeinstalovat celé pc ? 1 do roky ? nebo víc či míň ?

Díky za odpovědi ;)
Bestbolt
 

Re: SW/HW Poradna pro Vás

Nový příspěvekod Milda <3 » 15.08.2009 18:28

Sice nejsem grogy, ale pomoct můžu ;)

2) Stačí trochu pohledat na internetu, jsou i různý recenze, doporučuju stránku stahuj.cz (na defragmentaci používám O&O Defrag a na čištění registru ccleaner)
3) Podle toho co, třeba defragmentaci těžko budeš dělat každej den ;) Čistit registry stačí jednou za tejden, je to rychlé, v tom problém není a defragmentovat stačí jednou za půl roku.
4) Imho je to zdrojákem, postni sem pc sestavu a zdroj, který máš v case.
5) Celým pc zřejmě myslíš operační systém, tudíž windows, tohle je dost individuální, pokud windows šlape jak má, nehází errory, tak ani není třeba přeinstalovávat.
Milda <3
Retired
Retired
 
Příspěvky: 374
Registrován: 02.01.2008 11:07

Re: SW/HW Poradna pro Vás

Nový příspěvekod Bestbolt » 15.08.2009 19:05

Milda <3 píše:Sice nejsem grogy, ale pomoct můžu ;)

2) Stačí trochu pohledat na internetu, jsou i různý recenze, doporučuju stránku stahuj.cz (na defragmentaci používám O&O Defrag a na čištění registru ccleaner)
3) Podle toho co, třeba defragmentaci těžko budeš dělat každej den ;) Čistit registry stačí jednou za tejden, je to rychlé, v tom problém není a defragmentovat stačí jednou za půl roku.
4) Imho je to zdrojákem, postni sem pc sestavu a zdroj, který máš v case.
5) Celým pc zřejmě myslíš operační systém, tudíž windows, tohle je dost individuální, pokud windows šlape jak má, nehází errory, tak ani není třeba přeinstalovávat.




2) stahuj.cz znám a ty dvě vyjmenované programy taky
3) good
4) je pravda že před pár týdny jsem dostal nové zdroje pozlacene s vlastním chlazením ;) a už se vubec nevypína ;) edit: Já vlastně mám kompletně né věci v pc ;) je to muj našlapanej brouček :D ale chci si pořidit ještě větší hdd :D těch 400 gb mi nestaci (80 gb cčko tam mám furt volno je tam jen system a věci jako playery, skype atd.) a pak dčko z 320 gb plno her, hudby :D:D:D a chtěl bych větší
5) errory nehazí :D já se o svého mazlíčka starám :D
Bestbolt
 

nero

Nový příspěvekod Bestbolt » 15.08.2009 19:55

Hele ještě jedna otazka měl jsem nero 7 ja jsem ho odinstalovall a ikony obrazku jsou takove ty listy na kterych jsoun¨nejakych 6 nesmysl uprostred..... nejde nejak udelat aby to vypadalo zas normalne ? kdyz bylo to nero 7 premium se to zmenilo a po odinstalaci se to nevratilo do normalu.... nevite jak bych to zas dal do kupy ? thx
Bestbolt
 

Re: SW/HW Poradna pro Vás

Nový příspěvekod Davefin » 15.08.2009 20:39

jedine zmenit asociaci s programem pro ten typ souboru, me napada.
Obrázek <- za Edegara
Uživatelský avatar
Davefin
 
Příspěvky: 422
Registrován: 31.08.2008 17:38
Bydliště: Co?

Re: SW/HW Poradna pro Vás

Nový příspěvekod Grogy45 » 16.08.2009 08:03

Tu defragmentaci doporučuji každé 2 týdny. Při velikostech tvých disků když to budeš dělat jednou za půl roku tak ti to bude trvat celej den možná i více, jinak souhlasím s mildem. Co se v pc nejvíce zahřívá je zdroj a pokud ho máš v nějaké uzavřeném nebo těsném místě je možné že se zahřeje tak že se pc z bezpečnostních důvodů vypne.

Z tou ikonkou: ty si měl nainstalovanou nero6 a přeinstaloval si nero7? ;)
ObrázekObrázek
Uživatelský avatar
Grogy45
RSko Admin
RSko Admin
 
Příspěvky: 2385
Registrován: 15.04.2008 14:02
RS nickname: Grogy45

Re: SW/HW Poradna pro Vás

Nový příspěvekod Bestbolt » 16.08.2009 13:21

Stěma zdrojakama je to jedno mám nove z vlastním chlazením a dost silný

Stím defragmentem souhlasim ;) když jsem to dělal jendou za delší dobu trvalo to brutalně dlouho a když častěji bylo to za chvili

a stím nerem to je tak že jsem nainstaloval nero 7 premium... a asi za dva tejdny jsem to dal do kopru ale ty ikonky obrazku se takhlenc zmenily/poblaznily ;) tak nevim jak to zas dát do normalu
Bestbolt
 

PředchozíDalší

Zpět na OFFTOPIC

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 3 návštevníků

RuneScape ® is a trademark of Jagex © 2000-2011 Jagex Ltd.

Powered by phpBB © 2010/2011 phpBB Group
Style/Design by GraphicSite.cz pro RSko.cz

Počítadlo